Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επαιξα και με controller αλλα δοκιμασα και με keybord, το controller με κερδησε παντως! Και μπορω να πω πως μεχρι στιγμης εχω παρει 4-5 kills με controller! Απιθανο κι ομως αληθινο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είμαι κ εγώ κάτοχος του παιχνιδιού. Έχω να παίξω καιρό περιμένω να το φτιάξουν. Ήμουν σε σημείο να με εκνευρίζει αφάνταστα που δεν είχαν τακτοποιήσει απλά πράγματα βασικά που εν έτη 2017 κ με τόσα έσοδα θά έπρεπε να τα είχαμε εξ αρχής. Να κολλάω σε χαμηλους φράκτες να μην μπορώ να τους πηδήξω, να ανοίγουμε κάθε πόρτα με προσοχή να πιάσει το f και όταν ανοίγει πάντα με μια καθυστέρηση ίσα που το έχεις ξανά πατήσει κ την έχεις κλείσει πάλι. Στο free look δεξιά το όπλο ακίνητο, αριστερά γυρνάει κ αυτό μαζί σου κ σε εκθέτει, κοντά στα παράθυρα και τοίχους το όπλο μια φαίνεται μια το μαζεύει αυτόματα. Δεν λέω είναι διασκεδαστικό αλλά κ ea που το πήραμε έλεος με όλα αυτά λες κ είναι πρώτο παιχνίδι που βγαίνει κ δεν ξέρουν όσοι το φτιάχνουν να μην το κάνουν έτσι. Όταν στρώσει θα το αρχίσω πάλι. Σημείωση έχω να παίξω πάνω από μήνα. Εσείς συμπάσχετε ή με βρίσκετε υπερβολικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι κ εγώ κάτοχος του παιχνιδιού. Έχω να παίξω καιρό περιμένω να το φτιάξουν. Ήμουν σε σημείο να με εκνευρίζει αφάνταστα που δεν είχαν τακτοποιήσει απλά πράγματα βασικά που εν έτη 2017 κ με τόσα έσοδα θά έπρεπε να τα είχαμε εξ αρχής. Να κολλάω σε χαμηλους φράκτες να μην μπορώ να τους πηδήξω, να ανοίγουμε κάθε πόρτα με προσοχή να πιάσει το f και όταν ανοίγει πάντα με μια καθυστέρηση ίσα που το έχεις ξανά πατήσει κ την έχεις κλείσει πάλι. Στο free look δεξιά το όπλο ακίνητο, αριστερά γυρνάει κ αυτό μαζί σου κ σε εκθέτει, κοντά στα παράθυρα και τοίχους το όπλο μια φαίνεται μια το μαζεύει αυτόματα. Δεν λέω είναι διασκεδαστικό αλλά κ ea που το πήραμε έλεος με όλα αυτά λες κ είναι πρώτο παιχνίδι που βγαίνει κ δεν ξέρουν όσοι το φτιάχνουν να μην το κάνουν έτσι. Όταν στρώσει θα το αρχίσω πάλι. Σημείωση έχω να παίξω πάνω από μήνα. Εσείς συμπάσχετε ή με βρίσκετε υπερβολικό.

Προσωπικα συμπασχω απολυτα, μολης το αγορασα και μολης το παρατησα, ειναι 100% unplayble, δε με ενοχλουν σε τοσο μεγαλο βαθμο αυτα που ανεφερες οσο το να φτιαξουν το perfomance, ειναι απαραδεκτο αλλα το δικαιολογω μονο επειδη ειναι ea, οταν θα το κανουν να τρεχει για τα γραφικα της κατηγοριας του οπως θα επρεπε να τρεχει σε μια gtx 1070 τοτε και μονο θα το ξαναπιασω. Ελπιζω μονο να γινει πριν το 2019 αυτο και να παρει καποιο δυνατο update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα συμπασχω απολυτα, μολης το αγορασα και μολης το παρατησα, ειναι 100% unplayble, δε με ενοχλουν σε τοσο μεγαλο βαθμο αυτα που ανεφερες οσο το να φτιαξουν το perfomance, ειναι απαραδεκτο αλλα το δικαιολογω μονο επειδη ειναι ea, οταν θα το κανουν να τρεχει για τα γραφικα της κατηγοριας του οπως θα επρεπε να τρεχει σε μια gtx 1070 τοτε και μονο θα το ξαναπιασω. Ελπιζω μονο να γινει πριν το 2019 αυτο και να παρει καποιο δυνατο update.

Τι απέγινε το βουτηρο??  :rolleyes:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα συμπασχω απολυτα, μολης το αγορασα και μολης το παρατησα, ειναι 100% unplayble

 

σε τι ανάλυση παίζεις και δεν τρέχει το παιχνίδι καλά; εγώ απροβλημάτιστα παίζω σε 1080p/144hz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι απέγινε το βουτηρο??  :rolleyes:

Πηγε ταξιδι χωρις επιστροφη μετα απο 5-6 ωρες online gameplay και με ενα πιο ολοκληρωμενο συμπερασμα μπορω να πω πως χρειαζετε perfomance update στον ιδιο βαθμο που χρειαζετε νερο ενας διψασμενος στη μεση της ερημου. B)

σε τι ανάλυση παίζεις και δεν τρέχει το παιχνίδι καλά; εγώ απροβλημάτιστα παίζω σε 1080p/144hz

Σε 1080p ακομα και με αναμεικτες ρυθμησεις high-medium και frame cap 60αρι & fast sync, δε λεω πως δεν εχω 60 fps αλλα τι να τα κανω οταν ανα διαστηματα τρωω framedrop-stuttering, οι EU server απλα δε πλησιαζοντε, σερνετε, με τους NA καπως παλευετε η κατασταση και εχω σχετικα σταθερο 60αρι ακομη και με vsync.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά τι στο διάολο κάνανε πάλι αυτοί οι άθλιοι προγραμματιστές αυτού του κωλοπαίχνιδου και έχω -30fps; Έχει κανείς θέμα; :mad:

 

https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/7da4fn/recent_performance_loss_is_due_to_game_executable/?sort=confidence

Επεξ/σία από petranthe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι στο διάολο κάνανε πάλι αυτοί οι άθλιοι προγραμματιστές αυτού του κωλοπαίχνιδου και έχω -30fps; Έχει κανείς θέμα; :mad:

 

https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/7da4fn/recent_performance_loss_is_due_to_game_executable/?sort=confidence

Το χαλασανε και αλλο ? Πηρε update? Αν εσυ εχεις performance drop με τη 1080ti εμένα δε θα ανοιγει καν το game!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα!

 

εχθές έπαιξα μετά από καμιά εβδομάδα λόγο φόρτου εργασίας και παρατήρησα ότι έχουν πέσει τα fps μου από 60-70 σε 45-55.

 

Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος?

Επεξ/σία από Dinoel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χαλασανε και αλλο ? Πηρε update? Αν εσυ εχεις performance drop με τη 1080ti εμένα δε θα ανοιγει καν το game!

Ναι το χαλασανε. Βάλανε και καλά μια μηχανή anticheat η οποία ρίχνει την απόδοση του παιχνιδιού 4~20%. Οι τύποι είναι απίστευτοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπα τώρα τα διάβασα όλα.

 

Πάνε να κάνουν ένα καλό και χαλάνε άλλο περισσότερο.

 

Εχθές σε κάποιες φάσης είχα πέσει και στα 25-30 fps είπα εντάξει ήρθε η ώρα να το κλείσω και να πάρω καινούργιο pc!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...