Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αμε να φτιαξουμε κανενα triple SLI να δωσουμε κανα 3χιλιαρο μιας και τα εχω και τοσο χυμα και δεν εχω που να τα σκορπισω για να παιξω pubg, μαλλον με αυτη τη λογικη σκεφτονται οι developers! :P

 

Ρε παιδια να ρωτησω τωρα, εσεις που εχετε καλυτερο perfomance στους NA ή στους EU servers?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι αμε να φτιαξουμε κανενα triple SLI να δωσουμε κανα 3χιλιαρο μιας και τα εχω και τοσο χυμα και δεν εχω που να τα σκορπισω για να παιξω pubg, μαλλον με αυτη τη λογικη σκεφτονται οι developers! :P

 

Ρε παιδια να ρωτησω τωρα, εσεις που εχετε καλυτερο perfomance στους NA ή στους EU servers?

EU παίζω δεν έχω δοκιμάσει NA.Από θέμα perfomance σε 1080p όλα στα ultra τα έχω εκτός από το folliage που το έχω Low και τα fps einai 75 min και 125 Max

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αμε να φτιαξουμε κανενα triple SLI να δωσουμε κανα 3χιλιαρο μιας και τα εχω και τοσο χυμα και δεν εχω που να τα σκορπισω για να παιξω pubg, μαλλον με αυτη τη λογικη σκεφτονται οι developers! :P

 

Ρε παιδια να ρωτησω τωρα, εσεις που εχετε καλυτερο perfomance στους NA ή στους EU servers?

κοίταξε εγώ χρειάζομαι νέο pc έτσι και αλλιώς... με τον i7 920 είμαι :) τα έχει βγάλει τα λεφτά του και παραπάνω. Ήμουν νιος και γέρασα

 

πάντως μέχρι τώρα το έπαιζα αξιοπρεπέστατα. Θα δείξει στο μέλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παίδες λίγη ψυχραιμία και λογική..

Δε θα τρέξουμε τώρα να αναβαθμίσουμε τα πισια μας για ένα παιχνίδι με σάπιο performance.. πού ακόμα είναι σε alpha φάση.

Αφήστε να κυκλοφορήσει, αφού το ακούμε τόσο καιρό,ότι όταν κυκλοφορήσει θα ταπωθούμε.

 

Η καραμέλα του potato pc παίρνει και δίνει μέσα στα reviews του steam και στο fb page τους..

Και δε λέμε για μέτρια πισια που παίζουν άνετα bf1...λέμε για τούμπανα pc που παίζουν στο ultra τα πάντα δε μπορούν να τρέξουν αξιοπρεπώς το pubg.

Γράφουν οι άνθρωποι για το performance και η απάντηση είναι "potato pc".

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν προκειται να κυκλοφορισει,τουλαχιστον οχι με την εννοια οτι θα βγει κανονικο παιχνιδι με σταθερο perfomance οπως ενα καλο AAA.

Αν τωρα σε καποια στιγμη  πουν οτι το βγαζουν κανονικο release ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο.

 

Αυτο το πραγμα θα συνεχιστει μεχρι να τελειωσει το budget και να πεσει στα ταρταρα το player base.Σχεδον ολα τα ea games ειχανε την ιδια μοιρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν προκειται να κυκλοφορισει,τουλαχιστον οχι με την εννοια οτι θα βγει κανονικο παιχνιδι με σταθερο perfomance οπως ενα καλο AAA.

Αν τωρα σε καποια στιγμη  πουν οτι το βγαζουν κανονικο release ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο.

 

Αυτο το πραγμα θα συνεχιστει μεχρι να τελειωσει το budget και να πεσει στα ταρταρα το player base.Σχεδον ολα τα ea games ειχανε την ιδια μοιρα.

 

οπ 920 και εσύ :) τι θερμοκρασίες έχεις στα 4Ghz?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν τρέχει τόσο χάλια πως πούλησε 20 (!!) και παραπάνω εκατομμύρια κομμάτια; μαλλον πολύς κόσμος έχει πραγματικά καλά pc.

20 και παραπανω εκατομμυρια κομματια κλαιγονται για το perfomance ομως.  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα τα μονο issues ειναι καμια φορα στην αρχη με το που πεφτω να κολλαει μεχρι να κανει render τα σπιτια. Εχω παρατηρησει οτι στα πρωτα games δεν κολλαει καθολου, και οσο περναει η ωρα καθυστερει πιο πολυ το rendering (πιθανοτατα γιατι οσο περναει η ωρα γεμιζει και πιο πολυ η RAM-HDD).

 

Με fx 6300, GTX 1060 3GB και 8gb ram ειμαι. Αλλα παιζω με παρεα και ευχαριστιεμαι πολυ το game, αυτο το κολλημα τα πρωτα λεπτα καμια φορα δεν με επηρεαζει τοσο προσωπικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπλώς μου φαίνεται παράδοξο 20 εκατομμύρια κοσμος να εδωσε τα λεφτά του για παιχνίδι που τρέχει σκατά, όπως λέγεται, άντε να το πήραν πεντε εκατομμύρια και αυτοί να λένε πως τρέχει μέτρια έως άσχημα, τα υπολοιπα δεκαπέντε δεν διάβασαν τι λένε αυτοι για την αποδοση του παιχνιδιού; ή είναι τόσο εθιστικό συν το γεγονός πως πρόκειται για πρώιμη μορφή προιόντος οπότε και υπάρχει ανοχή σε όποια προβλήματα, μεγάλα ή μικρά;

 

Εδω ειναι και υποψήφιο για ηλεκτρονικό παιχνιδι της χρονιάς στα game awards.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα τα μονο issues ειναι καμια φορα στην αρχη με το που πεφτω να κολλαει μεχρι να κανει render τα σπιτια. Εχω παρατηρησει οτι στα πρωτα games δεν κολλαει καθολου, και οσο περναει η ωρα καθυστερει πιο πολυ το rendering (πιθανοτατα γιατι οσο περναει η ωρα γεμιζει και πιο πολυ η RAM-HDD).

 

Με fx 6300, GTX 1060 3GB και 8gb ram ειμαι. Αλλα παιζω με παρεα και ευχαριστιεμαι πολυ το game, αυτο το κολλημα τα πρωτα λεπτα καμια φορα δεν με επηρεαζει τοσο προσωπικα.

 

μερικές σελίδες πίσω το είχαμε συζητήσει το θέμα αυτό. Σύμφωνα με την ram σου και την κάρτα γραφικών σου δεν θα έπρεπε να το κάνει άρα μάλλον φταίει που δεν έχεις SSD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι είδους παιχνίδι είναι αυτό, με 2 λόγια; Έχει FPS mode; Είναι survival; Είναι PvP; Παίζεις με ομάδα ή είσαι "lonewolf";;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι είδους παιχνίδι είναι αυτό, με 2 λόγια; Έχει FPS mode; Είναι survival; Είναι PvP; Παίζεις με ομάδα ή είσαι "lonewolf";;

 

έχει και fps mode και third.

 

Πέφτουν μαξ 100 άτομα στον χάρτη και όποιος μείνει ζωντανός τελευταίος κερδίζει.

 

Για να μαζευτούν όλοι οι παίχτες κοντά καθώς περνάει η ώρα εμφανίζονται random κύκλοι που πρέπει να πας εκεί μέσα, αν μείνεις από εξω και δεν προλάβεις να μπεις στον άσπρο κύκλο τότε τρως damage μέχρι που πεθαίνεις.

 

Μπορείς να το παίξεις και με φιλαράκια είτε δυάδες είτε squad που είναι 3 ή 4 παίκτες η κάθε ομάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...