Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παντως αυτο που εχω παρατηρησει ειναι πως εννοω στον test server στην αρχη οταν ξεκινησα να παιζω ηταν ολα smooth εδω και καμια βδομαδα με το που μπαινω στα σπιτια εχει πεσει ο γενικος και δεν εχει φωτα.. μετα απο λιγο ερχεται ο ηλεκτρολογος και τα ανοιγει.. και συμβαινει και το ιδιο τωρα στον κανονικο σερβερ 1.0

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Απο performance μια απο τα ίδια, νομίζω απλά μεταφέρανε το παιχνίδι απο τους test servers στους κανονικούς... 

Έχω παίξει κανα 3ωρο, για να είμαι δικαιος δεν βρήκα ακόμα σπίτι που να λείπει η σκάλα ;)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα πέρα από το rubberbanding στην αρχή που είναι όντως εκνευριστικό αλλά πολύ μακριά από unplayable, όλο το υπόλοιπο game έχει σαφέστατη βελτίωση

ανέβασα κι άλλο τις ρυθμίσεις και είμαι στα ίδια με πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι έχει σαφέστατα βελτιωθεί σε πάρα πολλά σημεία.

 

Αυτό που με εκνεύρισε απίστευτα είναι ένα lag που είχα και εγώ και ο συμπαίκτης μου.

 

Στο πρώτο παιχνίδι στο νέο map πέθανα όταν πυροβόλησα 2 τυπάδες, τον έναν τον έριξα και τον άλλον τον βάραγα και ξαφνικά βρέθηκε μπροστά μου και άρχισε να με χτυπάει (λόγο lag φυσικά).

 

απαράδεκτο και ελπίζω να βελτιωθεί άμεσα, υποτίθεται ότι τους αναβάθμισαν τους Servers...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες.. καλα τα λετε για τους κινεζους.. σημερα ηταν 3 τριτη φορα αυτη την βδομαδα που με σκοτωνει ο teammate.. κινεζος φυσικα! Τα νευρα μου ελεος.. Κατι αλλο οταν σε σκοτωνει ενας teammate τι report κανουμε ακριβως? Τον εκανα και teaming και international teaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν δεν έχεις παρέα είναι λίγο βαρετό και μονότονο. Σε τέτοιες περιπτώσεις πάω σιγά και από τους τελευταίους μέχρι να φτάσω στον τελικό κύκλο. Ελπίζω στο μέλλον να προσθέσουν και διάφορα event.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...