Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λίγο απ'όλα. Τα μεγαλύτερα θέματα έχουν διορθωθεί. Βρίσκεται σε καλύτερο επίπεδο σε σχέση με πριν λίγους μήνες. Οι ενοχλητικοί Ασιάτες παραμένουν. Θα μπει λένε στα κοντά ping limiter  (κάτι τέτοιο) οπότε θα φύγουν πιθανόν αρκετοί.

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TLDR?

Οi nvidia το τρέχουν καλύτερα.

Στα ultra έχεις drops ακόμα και με 1080ti σε 1080p (το test bench ήταν κιόλας με 8700k στα 5 Ghz)

Στα very low 1080p μια mid-range καρτούλα με 3-4 GB VRam την παλεύει κάπως σε 1080p,  αλλά χρειάζεσαι μια 1060 6 GB για 100+ fps average.

1440p ultra μόνο 1080ti και Titan Xp με drops.

4Κ ούτε το 2019:rolleyes:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

abuse το voice chat. Από τραγούδια του youtube μέχρι πίπες στο μικρόφωνο. Το χειρότερο είναι όταν μπαίνουν φουριόζοι κ φωνάζουν "China number 1" 

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα την ιδια απορια με τον Edel πριν λιγες μερες και ανοιξα το voice το οποιο εχω disabled απο την πρωτη ημερα που το αγορασα.

Can confirm τα παραπανω..

Μεχρι και μεσα στο αεροπλανο ακουγεται η μουσικη του καθε πικραμενου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sistah είπε

Ειχα την ιδια απορια με τον Edel πριν λιγες μερες και ανοιξα το voice το οποιο εχω disabled απο την πρωτη ημερα που το αγορασα.

Can confirm τα παραπανω..

Μεχρι και μεσα στο αεροπλανο ακουγεται η μουσικη του καθε πικραμενου..

Αν δεν κάνω λάθος, στο αεροπλάνο είναι λογικό. Στο lobby π.χ δεν ακούγονται όλοι ή δεν ακούγονται τόσο δυνατά λόγω απόστασης,ενώ όταν μπαίνεις αεροπλάνο είσαι πιο "κοντά" σε όλους τους τραχανάδες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, φανταζομουν στο αεροπλανο θα κοβοταν....για καποιο λογο...

Στο lobby ειναι λες και εισαι σε ghetto, hiphopιες ο ενας στις κουνιες, μπουκετα και ουρλιαχτα ο αλλος.. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έχω απορία πραγματικά με όλους αυτούς που παραπονιούνται για τους Κινέζους είναι:

1) Αν παίζουν solo γιατί δε κλείνουν το voip η ας το βάλουν team only.

2) Αν παίζουν duo/squads φίλους δεν έχουν? Και αν δεν έχουν γιατί δε κάνουν add μεταξύ τους εδώ στο insomnia με pm ή στον discord server για το pubg.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, ilos είπε

Αυτό που έχω απορία πραγματικά με όλους αυτούς που παραπονιούνται για τους Κινέζους είναι:

1) Αν παίζουν solo γιατί δε κλείνουν το voip η ας το βάλουν team only.

2) Αν παίζουν duo/squads φίλους δεν έχουν? Και αν δεν έχουν γιατί δε κάνουν add μεταξύ τους εδώ στο insomnia με pm ή στον discord server για το pubg.

 

Discord server για το PUBG; Τον εχεις ευκαιρο; Με Ελληνες ή γενικοτερα; Παιζω με 1-2 φιλαρακια συνηθως επισης εγώ, όποιος θελει ειναι ευπρόσδεκτος να με κάνει add: pavlos1908

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, pavlos1908 είπε

Discord server για το PUBG; Τον εχεις ευκαιρο; Με Ελληνες ή γενικοτερα; Παιζω με 1-2 φιλαρακια συνηθως επισης εγώ, όποιος θελει ειναι ευπρόσδεκτος να με κάνει add: pavlos1908

Σου έστειλα πρόσκληση στο steam, για το discord φτιάχνεις groupακι και το προσαρμόζειΣ ανάλογα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pavlos1908 είπε

Discord server για το PUBG; Τον εχεις ευκαιρο; Με Ελληνες ή γενικοτερα; Παιζω με 1-2 φιλαρακια συνηθως επισης εγώ, όποιος θελει ειναι ευπρόσδεκτος να με κάνει add: pavlos1908

 

Στις 12/28/2017 στις 7:17 ΜΜ, batigoal9 είπε

Το rubberband εφτιαξε απο σημερα. Εγω προσωπικα δεν ειχα ουτε μια φορα. Τωρα για το squad με κινεζους, βρειτε φιλους ρε παιδια να παιζετε. Αλλη εναλλακτικη να μπειτε στο discord του pubg subreddit. Eχει "looking for duo/squad tpp/fpp" και τετοια. Γραφουν εκει στο chat αμα ειναι tryharders ή chill games διαλεγεις και μπαινεις. Εχει κοσμο αρκετο. 

https://discord.gg/pubgreddit

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...