Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

ναι το ξέρω..ρωτάω με ΠΟΙΑ λογική;;;

του άλλου του έπεσε μπλούζα 75€ και μέχρι να πουληθεί έκανε 5...

δεν ξέρω με ποια λογική, στο cs μέχρι κάποιο καιρό πριν ό,τι αγόραζες από το market ήταν μόνο untradeable για μια βδομάδα αλλά στο market το πούλαγες αν ήθελες

αν και μην κοιτάς την τιμή τις πρώτες μέρες που βγαίνει το crate, είναι αυτοί που είχαν κλειδιά από πιο πριν και οι τιμές είναι ψηλές γιατί δεν μπορούνα να πουλήσουν όλοι λόγω hold

οι τιμές ισσοροπούν μόλις περάσουν οι πρώτες 7 μέρες από όταν βγήκε το crate που μπορούν πλέον να τα βάλουν στο market

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, warlock9_0 είπε

δεν ξέρω με ποια λογική, στο cs μέχρι κάποιο καιρό πριν ό,τι αγόραζες από το market ήταν μόνο untradeable για μια βδομάδα αλλά στο market το πούλαγες αν ήθελες

αν και μην κοιτάς την τιμή τις πρώτες μέρες που βγαίνει το crate, είναι αυτοί που είχαν κλειδιά από πιο πριν και οι τιμές είναι ψηλές γιατί δεν μπορούνα να πουλήσουν όλοι λόγω hold

οι τιμές ισσοροπούν μόλις περάσουν οι πρώτες 7 μέρες από όταν βγήκε το crate που μπορούν πλέον να τα βάλουν στο market

ναι έτσι είναι για antitheft reasons!

Αλλά γιατί τα ακριβά να περιμένεις 1 βδομάδα και τα φθηνά να τα δίνεις αμέσως?

 

καμία λύση για αυτό?τρέχω windows 7.

το κατέβασα και 2η φορα και το ξαναεγκατέστησα αλλά το πρόβλημα δεν λύθηκε.

pubg.png

 

http://www.thewindowsclub.com/the-program-cant-start-because-msvcp140-dll-in-missing
https://www.drivereasy.com/knowledge/how-to-fix-msvcp140-dll-is-missing/ 

 

έχει και κάποια videos στο youtube που δίνουν λύσεις,κατεβάζοντας απλώς το χαμένο .dll αλλά δε θα τα εμπιστευόμουν,αν δεν έβρισκα άκρη με τις λύσεις πιο πάνω..
Αλλά σχεδόν όλα δείχνουν προς Visual C++ Redistributable

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι ακριβά ή φθηνά είναι θέμα αν τα έχεις πάρει από το market ή όχι, στην περίπτωση τη συγκεκριμένη το κλειδί για να ανοίξεις το crate

τα crates που ανοίγεις τσάμπα πωλιούνταν κατευθείαν αν θυμάμαι καλά ανεξαρτήτως τιμής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, krixos είπε

Το έλυσα το πρόβλημα.Δεν γίνεται τίποτα με τα DLL ή τις c++.στα windows 7 θέλει να είναι εγκατεστημένο το service pack 1και η visual c++2015 μόνο.

sux to be you then!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θυμάται κανείς πόσα GB ήταν το update όταν κυκλοφόρησε η 1.0 έκδοση ; 

Εχω να παίξω πριν καιρό, και θέλω να υπολογίσω πόση ώρα θα φάω μέχρι να κατέβει το update

Thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν ξερω εχω δυσκολευτει παρα πολυ.αν και η αληθεια ειναι οτι το αγορασμενο μονο μερικες μερες το παιχνιδι.τα προβληματα μου ειναι τα εξης.πρωτο και κυριοτερο.δεν μπορω να καταλαβω τους ηχους.δηλαδη απο που με χτυπησαν προς τα που πρεπει να κοιταξω κλπ.δευτερον δεν μπορω να εντοπισω ευκολα αντιπαλους ενω ξερω οτι βρισκονται καπου εκει,ενω συμβαινει ακριβως το αντιθετο με τους αλλους προς εμενα.

ps.ακομα δεν εχω σκοτωσει κανεναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...