Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τραγικό απλά..Ο άλλος θεωρεί ότι είναι κρυμμένος στα χορτάρια και αυτός που τον σημαδεύει δεν βλέπει καν χόρτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 minutes ago, warlock9_0 said:

το γρασίδι δεν γίνεται render πάνω από τα 200 μέτρα αν θυμάμαι σωστά

αυτό έπαθες

kvmtb06gcn801.jpg

Αυτο ακριβως επαθα και εμεινα κοκκαλο οταν ειδα στο death cam να σερνομαι σαν γυμνοσαλιαγκας και να με βλεπουν ολοι οι snipers ενω εγω νομιζα οτι ειμαι ενα με το χωμα, λολ.
Καταλαβα, δεν κανω ξανα σκουλικιασμα στις πεδιαδες..

Επεξ/σία από sistah
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Τραγικό απλά..Ο άλλος θεωρεί ότι είναι κρυμμένος στα χορτάρια και αυτός που τον σημαδεύει δεν βλέπει καν χόρτο..

εσύ το ήθελες το παιχνίδι GOTY :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Τραγικό απλά..Ο άλλος θεωρεί ότι είναι κρυμμένος στα χορτάρια και αυτός που τον σημαδεύει δεν βλέπει καν χόρτο..

Πέσμου ένα game που δεν το κάνει αυτό dude, δεν είναι τυχαίο που πάντα κλείνεις grass, foliage σε τέτοια games. Επίσης στα σωστά games αυτά τα settings είναι server side οποτε δεν μπορείς να πειράξεις κάτι. Κάτι τέτοια είναι που φωνάζω να τα βράσω τα super wow graphs όταν ακόμα τα games δεν μπορούν να κάνουν render 10 μετρα detail...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Να βρω κάτι που δεν είπα ; Ή μιλάς για το γνωστό τρολάρισμα του Αποκόλαση ''Όλοι PUBG''..

ναι μωρέ συ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα στη παρεα. Καινουργιος σχετικα στο pubg. Εχω παιξει καπου 130 solo games πρεπει να ειμαι τα 40 στη 10αδα και  τα 20 στην 5αδα. Εχω παει 2 chicken ολα και ολα. Οχι και ευκολο να βγεις πρωτος στο solo. Μου φαινεται ακομα πολυ δυσκολο οταν με βαρανε να προσδιορισω ακριβως απο που. Με headset παιζω για αν ακουω απο πιο αυτι ακουγιεται αλλα παλι ζοριζομαι να καταλαβω την θεση του αντιπαλου. 

Κανα  tip γενικα για να παμε λιγο καλυτερα.?????

Υ.Γ. Το game με παρεα αξιζει. Εμεις 3αδα παιζουμε. Πιστευω solo θα το βαρεθω καποια στιγμη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά από 400 ώρες στο παιχνίδι ακόμα δυσκολεύομαι να προσανατολιστώ με τους πυροβολισμούς :P Ο χρυσός κανόνας είναι να επικέντρωνεσαι στον ήχο του όπλου και όχι της σφαίρας, φυσικά αν ο εχθρός έχει και suppressor τότε δυσκολεύει ακόμα περισσότερο ο εντοπισμός του.... Καλό είναι να μην χρησιμοποιείς αυτοκίνητα/μηχανές γιατί είναι μαγνήτης εχθρών... μόνο σε έσχατη περίπτωση όπου δεν προλαβαίνεις τον κύκλο και δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς...

Tip Shroud που πρόσφατα άκουσα να λέει: Ακόμα και ένα χτυπημένο lv3 κράνος/vest είναι καλύτερο απο ενα full health lvl2, το ίδιο ισχύει και για lvl2 vs lvl1. 

Άσχετο: πρόσφατα δοκίμασα το COD WWII, τώρα κατάλαβα πώς είναι να παίζεις ένα πραγματικά optimized παιχνίδι.....  

Επεξ/σία από leros2004
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...