Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα λογια της Activision τα εχω σε υποληψη οσο των πολιτικων στην Ελλαδα...πρωτα θα βγει με το καλο και αν παρει υψηλη αποδοχη απτο κοινο,τοτε ισως το τιμησουμε

 

 

απο κει και περα,αντικειμενικα αυτα που παρουσιασαν ηταν ωραια πραματακια και ειναι να απορει κανεις πως δεν υπηρχαν και στο πρωτο της σειρας εξαρχης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλα δεν νομιζω απλα εφαγαν και μια φαπα με το backlash απο τις αντιδρασεις για τo performance στις κονσολες, καπως πρεπει να το μαζέψουν.

 

Δεν υπάρχει λόγος να το καθυστερήσουν. Μετα το reveal ηταν 8 Σεπτεμβρίου για όλες τις πλατφόρμες, ξαφνικά στο event άρχισε​ η μιρλα για το Pc delay, ενω έχει preorder ανοιχτά εδω και κανα μηνα..

 

Οπως κ να εχει, εμενα μου αρεσε :P απλα βλεποντας ολα τα καινούργια μπιχλιμπιδια μου εφυγε ολη η διαθεση να ξαναμπω στο Destiny, τουλαχιστον εχω βγαλει σχεδον ολο το current content.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δω βεβαια ποσοι θα αγορασουν το season pass,γιατι ολα ωραια ολα καλα αλλα οπως και στο αρχικο destiny χωρις το season pass στην ουσια αγοραζες μισο παιχνιδι.

 

Το λεω γιατι και στο battlefield θυμαμαι που διαβαζα αρκετους να γραφουν''εγω το βασικο παιχνιδι θα αγορασω και το season pass ουτε για αστειο''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ειναι mmo-ish, δηλαδη παιρνεις vanilla wow και δεν παιρνεις τα expansions? Μπορει οχι season pass αλλα αν εισαι active, στο τελος θα τα παρεις ολα.

 

post-52941-0-74357100-1495156552_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι mmo-ish

Οταν με το καλο βγει το παιχνιδι και αν παρει και καλες βαθμολογιες εδω θα ειμαστε να δεις τι θα γραφτει για αυτο.

 

Βλεπεις μια το οτι το προηγουμενο destiny δεν βγηκε στο pc(αρα αρκετος κοσμος δεν γνωριζει τι παιζει με αυτο),μια οτι γενικα κακα τα ψεματα δεν δινουν πολλοι στην Ελλαδα 30+ευρω σε season pass και δεν θελει και πολυ να καταλαβει καποιος γιατι γραφω το παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από πάντα το έβλεπα σαν copy-paste του Borderlands με online και με πολύ μα πάρα πολύ non-stop jumping around χωρίς λόγο. Προσωπικά άμα το πάρω θα είναι μονο για το single player.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά άμα το πάρω θα είναι μονο για το single player.

Τοτε μαλλον σε λαθος παιχνιδι κοιτας ή μαλλον δεν σε βλεπω να το παιρνεις στο τελος ,μιας και το αρχικο destiny εγινε γνωστο για το multiplayer του και οχι για το σχεδον ανυπαρκτο single player του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...