Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Ότι δε θα βγει το 3 στο battlenet 

Και που θα βγει; Δεν έχω κάποια πληροφόρηση επί του θέματος... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 844
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 λεπτά πριν, Sugarpuffiepixie είπε

Και που θα βγει; Δεν έχω κάποια πληροφόρηση επί του θέματος... 

Λογικά αν βγάλουν pc version που δεν είναι πολύ πιθανό καθώς τα στούντιο που δούλεψαν στο 2 ανήκουν στην Activision, και δε νομίζω να τους συμφέρει κ ολας σαν indie studio, steam λογικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
17 ώρες πριν, Mojo-Jojo είπε

Μόλις τελείωσα το campaing και θα ήθελα να μου πείτε με τι να ασχοληθώ τώρα για να ανεβώ γρήγορα power.

Υπάρχει καμιά ενεργή ελληνική clan να μπω;

Φίλε για μενα για να μην βαρεθείς παιζε τα  modes που σου αρέσουν. Μετά κανεις ότι quest σου δίνει  powerfull gear. Γενικά από ότι βλέπω και εγω ο κόσμος το έχει ψιλό αφήσει το παιχνίδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με έναν φίλο πιάνουμε και κάνουμε όλα τα quest για τα exotic όπλα, Last Word, Thorn, Malfeasance κ.α. Θέλουνε αρκετά πράματα οπότε περνάει η ώρα. Τώρα έχω πιάσει το Crucible, το pvp του Destiny και κάνω το quest για το Luna's Howl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

Επίσης έκανε την εμφάνιση του στο steam

https://store.steampowered.com/app/1085660/Destiny_2/

17/9 λεει...οποιος το εχει αγορασμενο στο battlenet  χανει ολο το progression που εχει κανει? Και αρχιζει απο το 0?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

17/9 λεει...οποιος το εχει αγορασμενο στο battlenet  χανει ολο το progression που εχει κανει? Και αρχιζει απο το 0?

Προφανώς και δεν θα χαθεί το progression! Το ανέφεραν και στο stream που έκαναν χθες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Sugarpuffiepixie είπε

Προφανώς και δεν θα χαθεί το progression! Το ανέφεραν και στο stream που έκαναν χθες. 

υπαρχει κανα Q&A να διαβασω τετοιου ειδους ερωτηματα?και πως θα γινει η ολη μεταβαση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Tο ξεθαβω το θεμα! Τελευταια φορα που επαιξα ηταν πριν το forsaken. Υπαρχει καποιο guide η τεσπα καποιος λιγο να βοηθησει σχετικα με το εχω χασει? Νιωθω λες και παιζω αλλο game πραγματικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Manoleros95 είπε

Tο ξεθαβω το θεμα! Τελευταια φορα που επαιξα ηταν πριν το forsaken. Υπαρχει καποιο guide η τεσπα καποιος λιγο να βοηθησει σχετικα με το εχω χασει? Νιωθω λες και παιζω αλλο game πραγματικα...

κ εγω μετα απο μεγαλο διαλλειμα επεστρεψα και απο εδω εμαθα τα νεα κολπα. Καινουργιο game πραγματικα, και παρα πολυ καλο!
Επεξ/σία από najinblue3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...