Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερωτηση επειδη σκαλωσα τωρα. Αρχικα το game το ειχα παρει τζαμπα απο humblebundle. Μετα απο λιγο αγορασα ενα Destiny 2 - Expansion Pass ( τα γραφω ακριβως οπως τα λεει στο transaction history ). Αυτο το expansion pass ηταν το curse of osiris και το warmind dlc?? Επιπλεον τωρα πρεπει να αγορασω το forsaken σκετο η και το annual pass? Στο Store μου βγαζει μονο την complete edition του forsaken. Αυτο εχει μεσα και το annual pass?? Συγνωμη αν οι ερωτησεις μου ειναι χαζες αλλα πραγματικα εχω χαθει λιγο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Manoleros95 είπε

Ερωτηση επειδη σκαλωσα τωρα. Αρχικα το game το ειχα παρει τζαμπα απο humblebundle. Μετα απο λιγο αγορασα ενα Destiny 2 - Expansion Pass ( τα γραφω ακριβως οπως τα λεει στο transaction history ). Αυτο το expansion pass ηταν το curse of osiris και το warmind dlc?? Επιπλεον τωρα πρεπει να αγορασω το forsaken σκετο η και το annual pass? Στο Store μου βγαζει μονο την complete edition του forsaken. Αυτο εχει μεσα και το annual pass?? Συγνωμη αν οι ερωτησεις μου ειναι χαζες αλλα πραγματικα εχω χαθει λιγο.

 

Tα πρωτα 2 dlc ειναι δωρεαν πλεον. Πρεπει να παρεις το Forsaken για τη συνεχεια. Το annual pass ειναι ξεχωριστο απο το frosaken αλλα πλεον νομιζω πανε πακετο αυτα τα 2 μαζι (forsaken + annual pass) 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Tα πρωτα 2 dlc ειναι δωρεαν πλεον. Πρεπει να παρεις το Forsaken για τη συνεχεια. Το annual pass ειναι ξεχωριστο απο το frosaken αλλα πλεον νομιζω πανε πακετο αυτα τα 2 μαζι (forsaken + annual pass) 

 Αρα χτυπαω το forsaken complete edition και ειμαι καλυμμενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Manoleros95 είπε

 Αρα χτυπαω το forsaken complete edition και ειμαι καλυμμενος

Ποσο το βρισκεις? Διαβαζω οτι κανανε ενα πακετο στα 40$ και εχει τα παντα μεσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Ποσο το βρισκεις? Διαβαζω οτι κανανε ενα πακετο στα 40$ και εχει τα παντα μεσα. 

Ακριβως οπως το εγραψες ειναι. Ειναι πολυ καλη τιμη. Ουσιαστικα αν εισαι νεος παικτης με 40 ευρω αγοραζεις τα παντα.

Επεξ/σία από Manoleros95
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Metaksas είπε

Εγώ θα σ έλεγα καλύτερα να περιμένεις γτ θα βγει το νέο expansion shadowkeep τον Οκτώβρη και μπορεί να δίνει τσάμπα το forsaken.

Αυτο το εχουν πει οτι δε θα γινει, ολα τα προηγουμενα πλην forsaken θα ειναι δωρεαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχει ηδη εκδοση για προπαραγγελια του shadow keep annual pass (blackarmory +forsaken) παίζω απο την αρχη toy forsaken σχεδόν και το παιχνίδι μετά απο μια μικρή κύλια έχει πάρει τεράστιο hype και ιδικά τωρα με το crossplay ενδεχετε  να ξεθαφτεί για τα καλά (μετακομίζει στην steam)  .. με το shadow keep θα αλλάξει εντελώς το game.. καθώς και τον τρόπο παιχνιδιού 

Επεξ/σία από emperorN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες εχω μια απορια...αν εγω παιζω απο το battle net και ενας φιλος απο το steam οταν ξεκινησει και εκει,θα μπορουμε να παιζουμε παρεα?

επισης τι γινεται με την εκδοση του bn?δλδ θα παιρνει τα dlc και τα patch ή παει πεθανε και πρεπει να το παρω και στο steam?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Silverage είπε

Θα πάνε όλοι στο steam. Ότι έχεις θα μεταφερθεί εκεί.

το εψαξα και στην ανακοινωση στο battlenet και εκανα το move https://www.bungie.net/7/en/PCMove αλλα θενκς και για την απαντηση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ξερεις οτι εχει το link του Battle.net με το Steam? Εκανα τις διαδικασιες και μου πατησα Link my Battle account with steam. Μετα απο εκει ομως δεν μου εβγαλε κατι εξτρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 21/8/2019 στις 5:59 ΜΜ, dalan2007 είπε

κανε την διαδικασια και δευτερη φορα και θα ολοκληρωθει σιγουρα.στο γραφει επανω με πρασινο φοντο

Με τη δευτερη το παιρνει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...