Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Far Cry - Εγκατάσταση χωρίς optical drive


Navu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

 

Το νέο μου PC δεν διαθέτει κάποιο optical drive, οπότε δεν μπορώ να εγκαταστήσω από εκεί το γνήσιο, αρχαίο Far Cry μου. Ψάχτηκα λίγο με ISO images και ιστορίες ή με κατέβασμα του παιχνιδιού, αλλά δεν έβγαλα άκρη... πολύ berdeway κατάσταση.

 

Οπότε, ερωτώ: αν προσπαθήσω να το εγκαταστήσω από κάποιο external oprical drive, θα πετύχει; Υπάρχει ίσως κάποιος γνωστός ανασταλτικός παράγοντας που μου διαφεύγει; Παίξει να χρειάζεται να ρίχνω μέσα το γνήσιο δισκάκι για να ξεκινήσει το παιχνίδι;

 

Όποιος γνωρίζει, ας μου πει.

 

ΥΓ. Το όλο νταβαντούρι γίνεται γιατί δεν διαθέτω external optical, μην το αγοράσω και τζάμπα δλδ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε αυτα:

 

α) Ανοιξε uplay και δοκιμασε να κανεις register το κλειδι που εχει το κουτι, αν προστεθει στη βιβλιοθηκη το κατεβαζεις μεσω uplay και παιζεις κανονικα.

 

β) Μιλα με ubisoft.

 

γ) Κατεβασε iso (απειραχτο) απ τα γνωστα torrentαδικα και βαλε το κλειδι σου, μετα ψαξε για κρακ γιατι αλλιως θα θελει το δισκο μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πανε σε ενα λαπτοπ ή σε ενα αλλο pc με optical drive βαλε τα δισκακια μεσα και παρε τα δεδομενα των cd σε ενα usb και πηγαινε με το usb στο pc σου και γραψτω. Αλλα θα χρειαστεις και ενα crack μετα να κατεβασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πανε σε ενα λαπτοπ ή σε ενα αλλο pc με optical drive βαλε τα δισκακια μεσα και παρε τα δεδομενα των cd σε ενα usb και πηγαινε με το usb στο pc σου και γραψτω. Αλλα θα χρειαστεις και ενα crack μετα να κατεβασεις

Ότι λέει ο φίλος αλλά κάνε τα ISO και βάλε ένα πρόγραμμα στο pc για να κάνεις mount το iso.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...