Προς το περιεχόμενο

Το Creators Update των Windows 10 Mobile θα είναι διαθέσιμο σε 13 μόλις συσκευές


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατά τα άλλα το WP είναι πλέον και επισήμως νεκρό... και αυτό είναι πολύ κακό, γιατί το λειτουργικό ήταν εξαιρετικό, ειδικά στις business εφαρμογές... Simply as that :)

Το πρόβλημα είναι ότι το μεγάλο μερίδιο της αγοράς των κινητών δεν είναι business πελάτες... οπότε δεν πας μπροστά ξεκινόντας να στηρίζεις τους business μόνο...

 

Κατ εμέ αν δεν είχε τη μανία να σου πει τα κάνεις όλα με το τρόπο μου επειδή έτσι γουστάρω ακόμα θα υπήρχε.

 

Αν έδεινε πχ. java ως main developer language και τη c# ως optional dev language.. θα υπήρχαν μια χαρά windows mobile αυτή τη στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον ήπιαμε εμείς με 735/730, που αναμεσα σε όσα wp εχω τεστάρει/βιώσει(απο φίλους) ειναι μακράν οτι καλυτερο και κλείνω και 3ο έτος τωρα χωρίς καν να σκέφτομαι να αλλάξω συσκευή (απο κάμερα ειναι ακομα τοπ, ,ομορφια δε το συζητάω,δε κολλάει, φβ ινστα ταμπλρ που δουλεύω δεν εχω θέματα)...κριμα αλλα αναμενόμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά πάσα πιθανότητα θα το πάρουν μέσω insider οι υπόλοιπες συσκευές που τρέχουν σήμερα Windows 10 (930, 730, 735 κλπ)

@nomedor και λοιποί γιατί ασχολείστε αφού δεν σας αρέσουν και τι προσφέρουν στη συζήτηση τα σχόλιά σας?

Αλλά μόλις δείτε είδηση με Windows mobile κολλάτε όπως η μύγα στο σκ@τό (τυχαίο το παράδειγμα)...... ????

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρίμα γιατί δουλεύοντας ταυτόχρονα android και windows τα τελευταία 5 χρόνια, η εμπειρία χρήσης με windows σε καθαρά επαγγελματική χρήση είναι αξεπέραστη σε σχέση με android. Δυστυχώς οι ατυχείς επιλογές στο marketing τερμάτισαν πριν την ώρα του ένα λειτουργικό που μπορεί να δώσει πολύ περισσότερα.

 

Συμφωνώ, ωστόσο, ενώ τα Windows 10 για desktop μου αρέσουν πολύ, τα πλακίδια για κινητό δεν παλεύονται.

 

Καθαρά σε θέμα appealing και ομορφιάς του UI τοu Android για εμένα είναι το κορυφαίο (+υπάρχουν και ένα σωρό ωραίοι launcher).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά θα είναι γι΄αυτα τα 13 άτομα που έχουν Windows Phone

Όντως γι' αυτά είναι.

Ευχαριστούμε για το εποικοδομητικό σου σχόλιο. Βοηθάει πολύ την κουβέντα και δεν δείχνει κανένα κόμπλεξ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...