Προς το περιεχόμενο

Punisher Tv series


Daemonos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάει κι' αυτό. Αρκετά καλό αν και άργησε να μπει στο ζουμί του μπαμ-μπουμ. Έρχεται το JJ Season 2 όπου να 'ναι.

 

'The Punisher' Post-Credits Scene Doesn't Exist, But 'Jessica Jones' Is Still Right Around The Corner

 

μακαρι να ισχυει, η αγαπημενη μου μακραν απο τους υπολοιπους defenders 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 340
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σοβαρα, ετσι τελειωνει η σειρα;

 

The Punisher ends with Frank Castle finally going to a veterans support group and admitting that he's scared. He is finally ready to work through his trauma in a healthy way. It's poignant and fitting, but it just ends there. There aren't any Easter eggs about what's next for the character or any scenes from future Marvel shows. Even Rosario Dawson's ubiquitous Claire Temple doesn't make an appearance in The Punisher. It's weird.

 

 

ω...θεε μου....

αυτος ειναι ο Punisher: 

punishersmiling9.jpg

 

δεν φοβαται, δεν εχει ψυχικα τραυματα, δεν θελει να τελειωσει ο πολεμος του, εχει γεννηθει και ζει για τον πολεμο.

ανυπομονουσα για τη σειρα, αλλα με τετοιο τελος συν απο οτι διαβαζω ειναι τελειως βαρετη με σχεδον μηδαμινη δραση, μαλλον θα περιμενει.

well done, netflix. well done. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελειως βαρετη? lul μεχρι το 5ο που ειδα ειναι παρα πολυ καλη, και δε βαρεθηκα σε κανενα σημειο, ο Bernthal για μενα ταιριαζει γαντι στο ρολο

 

μου αρεσει που λες διαβαζω οτι ειναι βαρετη, απο ποιον? το rotten tomatoes με απογοητευσε πρωτη φορα τοσο πολυ, διαψευστηκαν πανηγυρικα τα early reviews

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ατομα των οποιων τη γνωμη εκτιμω. προφανως θα την κρινω ο ιδιος οταν τη δω εγω, αλλα τωρα εχω ξενερωσει ασχημα με αυτο το ηλιθιο τελος.

Το έργο μωρέ δε το έχεις δει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρα, ετσι τελειωνει η σειρα;

 

The Punisher ends with Frank Castle finally going to a veterans support group and admitting that he's scared. He is finally ready to work through his trauma in a healthy way. It's poignant and fitting, but it just ends there. There aren't any Easter eggs about what's next for the character or any scenes from future Marvel shows. Even Rosario Dawson's ubiquitous Claire Temple doesn't make an appearance in The Punisher. It's weird.

 

 

ω...θεε μου....

αυτος ειναι ο Punisher: 

punishersmiling9.jpg

 

δεν φοβαται, δεν εχει ψυχικα τραυματα, δεν θελει να τελειωσει ο πολεμος του, εχει γεννηθει και ζει για τον πολεμο.

ανυπομονουσα για τη σειρα, αλλα με τετοιο τελος συν απο οτι διαβαζω ειναι τελειως βαρετη με σχεδον μηδαμινη δραση, μαλλον θα περιμενει.

well done, netflix. well done. 

 

λεει φοβαται γιατι νικησε το πολεμο του και επειδη για 1η φορα στη ζωη του, δεν εχει πολεμο να νικησει...ε λογικα στη 2η σεζον θα ξαναβρει το κινητρο του... :P

 

νομιζω οτι ειναι αξιοπρεπης η απεικονιση του

 

συμφωνουμε οτι η σειρα θα μπορουσε να ειναι περισσοτερο βιαιη, αν και εχει τις στιγμες της...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Killik εξακολουθεις και κανεις το λαθος να διαβαζεις την σειρα μεσα απο τα ματια των αλλων και οχι να την δεισ πρωτα ο ιδιος και μετα να βγαλεις τα οποια συμπερασματα.

 

Εγω προσωπικα εκτιμω απιστευτα μονο και μονο που βγηκε σειρα αφιερωμενη στον Punisher,γιατι οι ταινιες ηταν ψιλο απαραδεκτες.

Εχω δει ως τωρα τα πρωτα 5επεισοδια. Γουσταρω απιστευτα το ολο στυλακι του αντι ηρωα που βλεπω στην σειρα κυριως επειδη με κουρασαν οι αλλες.Και η ερμηνεια του συγκεκριμενου ειναι αξιολογη(και δεν το περιμενα)αν και εξακολουθει να μην μαρεσει εμφανησιακα για αυτο το ρολο δεν ξερω γιατι.

 

Το μονο παραπονο που εχω ειναι στον αριθμο των επεισοδιων.

 

Το netflix για αγνωστο λογο δινει(οπως και στις αλλες σειρες της marvel)παραπανω επεισοδια απο οσα χρειαζονται. Δωσε ρε netflix 6-8 επεισοδια 1 περιπου ωρας το καθενα να δειξεις οτι ειναι να δειξεις.


Η σειρα ουτως ή αλλως βγηκε περισσοτερο επειδη την ζητησε ο κοσμος μετα την παρουσια του στο DD.

Αρα ειναι λογικο και αναμενομενο να το πηγαν πιο safe,γιατι δεν ξερουν και την αντιδραση του κοσμου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελειωσα και΄γω,δεν ηταν κακο αλλα δεν ηταν και κανα αριστουργημα.Ο Punisher μετριος και σε μερικα σημεια θυμισε παρωδια το παιξιμο του,οι κακοι για να γελαει ο κοσμος ,ειδικα ο

Russo για να διαφημιζει κανα εσωρουχο κανει ,για κομαντο οχι.

Επισης εκνευριστικο το τοσο κλαμα σχεδον απ'ολους  και το side story που ηταν αχρειαστο.

Με 8-10 επεισοδια θα ηταν κλασεις ανωτερο.Στα συν οτι ειχε 3-4 σκηνες με καφριλα που τα εσπασαν.

Σε σχεση με το DD δεν υπαρχει καμια συγκριση  σε ολους τους τομεις εκτος απο τις βιαιες σκηνες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελειωσα και΄γω,δεν ηταν κακο αλλα δεν ηταν και κανα αριστουργημα.Ο Punisher μετριος και σε μερικα σημεια θυμισε παρωδια το παιξιμο του,οι κακοι για να γελαει ο κοσμος ,ειδικα ο

Russo για να διαφημιζει κανα εσωρουχο κανει ,για κομαντο οχι.

Επισης εκνευριστικο το τοσο κλαμα σχεδον απ'ολους  και το side story που ηταν αχρειαστο.

Με 8-10 επεισοδια θα ηταν κλασεις ανωτερο.Στα συν οτι ειχε 3-4 σκηνες με καφριλα που τα εσπασαν.

Σε σχεση με το DD δεν υπαρχει καμια συγκριση  σε ολους τους τομεις εκτος απο τις βιαιες σκηνες.

 

 

 

για το ρουσο, η εμφανιση του δικαιολογειται απολυτα απο τη μεταμορφωση του απο ενα ναρκισιστη στο villain jigsaw(επειδη η φατσα του θα ειναι σε παζλ) στο φιναλε...το side story υπαρχει για να δωσει διαφορετικες οπτικες στο θεμα των βετερανων κτλ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...