Προς το περιεχόμενο

Modem/router Netgear AC1900 Nighthawk d7000 @amazon.de στα 93 ευρώ(τελική με τα μεταφορικά). [TΕΛΟΣ]


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 305
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και σε εμένα πάντως βγάζει ότι δεν στέλνει στην διευθυνση μου. (Ελλαδα)

Σε αυτό το link πας τέρμα δεξιά και πατάς  add to basket και κάνεις από εκεί την διαδικασία.https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B00ZUDFA8E/ref=dp_olp_used?ie=UTF8&condition=used

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μου βγάζει 1 μόνο ακόμα διαθέσιμο οπότε όποιος το χρειάζεται ας σπεύσει.Τσίμπησα ένα. Ευχαριστώ τον φίλο για την προσφορά και τις οδηγίες

Επεξ/σία από christou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό το link πας τέρμα δεξιά και πατάς add to basket και κάνεις από εκεί την διαδικασία.https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B00ZUDFA8E/ref=dp_olp_used?ie=UTF8&condition=used

Κι εμένα μου βγάζει πρόβλημα ότι δεν μπορεί να αποσταλεί στη συγκεκριμένη διεύθυνση. Πώς στο Καλό στέλνει Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δύο ερωτήσεις απο εμένα:

 

1) εχει button on/off για το  wi fi?

2) Μπορεί να συνδεθεί εκτυπωτής στην usb ωστε να τον χρησιμοποιούνε πολλοί χρήστες?

1) Ναι.Το ίδιο το ledάκι του wifi είναι και on-off button όπως και το wps.Αυτά τα δυο λεντάκια προεξέχουν λίγο παραπάνω από τα άλλα και είναι και φυσικά κουμπιά.

2)Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα και δεν γνωρίζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπησα ένα κ γω... Διάλεξα το πρωτο απ τις επιλογές που έχει... Με το ZTE 931VII του ote για vdsl σε adsl τρελαινοτανε και ξέφευγε κατα πολύ των 24mbps δεν ξέρω γτ... Ελπίζω αν δεν κανει το ίδιο, τουλαχιστον να κουμπώνει στο μέγιστο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου βγάζει πρόβλημα ότι δεν μπορεί να αποσταλεί στη συγκεκριμένη διεύθυνση. Πώς στο Καλό στέλνει Ελλάδα;

Πατάς άκρη δεξιά αυτό.

 

VXQXxkq.png

 

@christou

Έχει μπόλικα ακόμα (23 τεμάχια)   :P

JyHMKBV.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου βγάζει πρόβλημα ότι δεν μπορεί να αποσταλεί στη συγκεκριμένη διεύθυνση. Πώς στο Καλό στέλνει Ελλάδα;

 

To new (που πωλείται κατευθείαν από το amazon) δεν μπορει να αποσταλεί σε ελληνική διεύθυνση. To used στο οποιο αναφερεται ο ts μπορει να αποσταλεί κανονικά Ελλάδα.

 

Οπότε δες μήπως προσθέτεις το new στο καλάθι σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ black66.gr! Το είχα βάλει στο μάτι εδώ καιρό αλλά η λογική (ή καλύτερα ο κάβουρας στην κάρτα μου) μού έλεγε να μην το πάρω. Σ' αυτή την τιμή όμως ο κάβουρας κάνει παρέα με τα υπόλοιπα νηστίσιμα...

(off topic: Έκανα εγγραφή και το επαγγελματικό μου ΑΦΜ για το οποίο έχω κάνει έναρξη ενδοκοινοτικών συναλλαγών και δεν μου χρεώθηκε το ΦΠΑ. Η ενεργοποίηση λέει ότι γίνεται σε 1-4 εργάσιμες αλλά έγινε σε μερικά λεπτά. Καλή Ανάσταση τώρα ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό το router μπορούμε να καταχωρησουμε οποίο free dynamic dns θέλουμε ή έχει λίστα με συγκεκριμένους μόνο παρόχους;

 

Επίσης, έχει ρύθμιση για auto on/off του wifi τις ώρες που θέλουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου βγάζει 1 μόνο ακόμα διαθέσιμο οπότε όποιος το χρειάζεται ας σπεύσει.Τσίμπησα ένα. Ευχαριστώ τον φίλο για την προσφορά και τις οδηγίες

 

Μπα, από το πρωί που το δοκίμασα το εμφάνιζε αυτό. Τώρα τι παίζει, αν έχουν κομμάτια και τι θα γίνει τιςι επόμενες μέρες θα δούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι περιμενετε να πιασετε καλυτερες ταχυτητες απο τα μηχανακια των εταιρειων ισως να απογοητευτειτε καθοτι σε πολλες περιπτωσεις αυτα ειναι "firmware optimized" για τον καθε παροχο. Ισως να πιασετε ιδιες αλλα μεγαλυτερες δεν ειναι σιγουρο (πιθανο αλλα οχι σιγουρο).

 

Απο εκει και περα σχεδον σιγουρα θα εχετε καλυτερο WiFi, Gigabit RJ45 θυρες (μεγαλη υποθεση για ατομα που κανουν μεταφορες δεδομενων μεσω δικτυου) και πολλες περισσοτερες ρυθμισεις απο τα μηχανακια των παροχων τοσο σε θεμα ασφαλειας οσο και σε αλλα πολλα.

 

Οποιος δεν ειναι ευχαριστημενος με το modem του στα 90ε+ αυτο ειναι μια πολυ καλη επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...