Προς το περιεχόμενο

Modem/router Netgear AC1900 Nighthawk d7000 @amazon.de στα 93 ευρώ(τελική με τα μεταφορικά). [TΕΛΟΣ]


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, για voip(cosmote) , σε λογική τιμή, με καλό Wi-Fi, κι ας μην είναι vdsl, έχει κανένα?

https://www.ebw.gr/draytek-router-annex-a-vigor-2700vg-adsl2-2-modem-ensyrmato-kai-asyrmato-router-firewall-voip-ga
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 305
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μου ήρθε σήμερα, η συσκευασία είναι σαν καινούργιο, απλά γράφει ότι είναι από το warehouse του amazon, πραγματικά φαίνεται σαν να είναι σφραγισμένο. 

 

ps1: επειδή βλέπω να μην το κρατάω λόγω καθόλου χρόνου για να το σετάρω, όποιος το θέλει στην τιμή που το πήρα ας σφυρίξει να το πάρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι, είναι ολοκαίνουργιο σαν να μην το έχει ακουμπήσει άνθρωπος. δεν ξέρω η κατάσταση από τις σακούλες μέσα πως είναι στο πραγματικά σφραγισμένο μιας και δεν ήταν όλα στην "τσίτα" αλλα μπορεί και έτσι να το στέλνει η εταιρία. πάντως έψαξα και δεν έχει ούτε κόκο σκόνης / να φαίνεται ότι έχει λειτουργήσει. ακόμα και το firmware είναι παλιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με αποθήκη του eshop του Γερμανού. Το r7000 είναι, δεν είναι modem

 

Μα το γράφει ξεκάθαρα η σελίδα ότι είναι το Router και φαίνεται από την φωτό ότι έχει μπροστά USB 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το γράφει ξεκάθαρα η σελίδα ότι είναι το Router και φαίνεται από την φωτό ότι έχει μπροστά USB 3.

Στην περιγραφή φίλε γράφει και modem όποτε τίποτα δεν είναι ξεκάθαρο. Είτε η φωτογραφία ήταν λάθος είτε η περιγραφή.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην περιγραφή φίλε γράφει και modem όποτε τίποτα δεν είναι ξεκάθαρο. Είτε η φωτογραφία ήταν λάθος είτε η περιγραφή.

Παρόμοιο περιστατικό μου είχε τύχει σε router Asus του Amazon.de. Όταν στο chat τους ρώτησα διευκρινίσεις, μου απάντησαν ότι θα ρωτήσουν το αρμόδιο τμήμα. Μετά από λίγη ώρα, τηλέφωνο από Amazon(στα αγγλικά) για να τους εξηγήσω, τι και πώς και χίλια συγγνώμη για το λάθος. Μετά από 2-3 μέρες, και αφού το ρούτερ το βάλανε "not available"(αν και κορυφαίο σε πωλήσεις), αλλάξανε την περιγραφή.

Αυτό εδώ στο Αιλάντα μάλλον είναι science fiction φυσικά.

Ps: εννοείται πως αν το αγόραζα και "πατούσα" στην περιγραφή, θα έπεφτε refund βέβαια, αλλά δεν είμαι αυτής της νοοτροπίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και λεμε για τα "like new" εγω που βρηκα μια TV σε τετοια κατασταση να το ρισκαρω;;;

Δε νομίζω να στέλνει τηλεοράσεις το amazon Ελλάδα. Το δοκίμασες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω να στέλνει τηλεοράσεις το amazon Ελλάδα. Το δοκίμασες; 

την εβαλα κανονικα στο καλαθι, διαλεξα διευθυνση και ημουν ενα βημα πριν την πληρωμη...

τωρα δεν ξερω μετα την πληρωμη μηπως πεσει πορτα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...