Προς το περιεχόμενο

Gocomma Roidmi 2S Bluetooth V4.2 Transmitter Car Charger - BLACK @ gearbest 11.86€


kont

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτα ειναι απο φωτογραφίες φίλων. 

ford fiesta 2004  (Ταιριάζει καθώς υπάρχει το internal clip στον αναπτήρα) 

https://ibb.co/dVD635

vw cc  (δεν ραιριάζει καθώς ΔΕΝ υπάρχει το internal clip στον αναπτήρα) 

https://ibb.co/nqJjqk

 

Παρακάτω στο amazon εξηγεί ότι ειναι για τα πιο παλιά αυτοκίνητα με internal clip. 

 

Please note that the Roidmi-2S is designed to be used in a Cigarette Lighter outlet, which is typically found in older vehicles.  Some newer vehicles may only have an Auxiliary Power outlet instead, which also requires an Adapter/Splitter for the Device to operate.

The recommended Adapter/Splitter can be used with two Cigarette Lighter powered devices, and is also available here.  Please refer to the second product indicated within this listing for further information.
 
Also, please review the image here, for a visual reference of the differences in the two types of vehicle electrical sockets.  

  • The first socket is a Cigarette Lighter outlet, with an internal clip located along the sides, which is immediately compatible with the Roidmi-2S.
  • The second socket is an Auxiliary Power outlet, without an internal clip, which also requires the recommended Adapter/Splitter for the Roidmi-2S to operate correctly.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Ford Focus MKII το Xiaomi Roidmi 2S BFQ02RM ταιριάζει υποδειγματικά και είναι άψογο στο κούμπωμα/ξεκούμπωμα. Επίσης είναι πολύ καλή η εφαρμογή του. Εγώ θα προτιμούσα το xiaomi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Ford Focus MKII το Xiaomi Roidmi 2S BFQ02RM ταιριάζει υποδειγματικά και είναι άψογο στο κούμπωμα/ξεκούμπωμα. Επίσης είναι πολύ καλή η εφαρμογή του. Εγώ θα προτιμούσα το xiaomi.

Παραγωγή 2005-2010? Τα λέω σωστά? Αν ναι ταιριάζει με το fiesta του φίλου 2004 μοντέλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπόν. Μιας και παρέλαβα το συγκεκριμένο της Gocomma, να αναφέρω πως μάλλον οι υποθέσεις μου περί ίδιας συσκευής ισχύουν. Στο πίσω μέρος από το κουτάκι γράφει αυτό:

 

OSMD64t.jpg

 

Manufacturer λοιπόν είναι η Roidmi και κάτω έχει το γνωστό MI (Xiao Mi Ecological Chain Enterprise) στην οποία φαίνεται να ανήκει η εταιρεία.

 

Κατά τα άλλα το manual μέσα ήταν μόνο στα Αγγλικά (ίχνος κινέζικων), έχει σήμανση CE και δουλεύει μια χαρά!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως που εκάνα παραγγελία 22/04 από χθες έφτασε Ελλάδα. 

Οπότε δεν νομίζω να έχουμε πρόβλημα με μεγάλο χρόνο παράδοσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως που εκάνα παραγγελία 22/04 από χθες έφτασε Ελλάδα. 

Οπότε δεν νομίζω να έχουμε πρόβλημα με μεγάλο χρόνο παράδοσης.

 

7 Μαρτίου παραγγελία

8 Μαρτίου αποστολή

28 Μαρτίου φτάνει Ελλάδα

8 Μαΐου παράδοση σε εμένα

 

:P

 

(ενδεχομένως να είναι τυχαίο γεγονός βέβαια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν ποιότητα κατασκευής άριστο, όπως επίσης σαν φορτιστής. Κούμπωσε μια χαρά στον αναπτήρα του αυτοκινήτου (skoda octavia). Σαν handsfree δεν το δοκίμασα. Σταθμό που να μου δίνει καθαρό ήχο χωρίς αυτόν τον ενοχλητικό συριγμό παιδεύτηκα να βρω αλλά όταν τον πέτυχα ο ήχος ήταν πολύ καλός χωρίς ίχνος θορύβου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω... Εμένα βέβαια από την άλλη ο σταθμός που μου "πρότεινε" εξ' αρχής ήταν μια χαρά και δεν χρειάστηκε να τον αλλάξω. Κανένα ίχνος από παράσιτα και ο ήχος μια χαρά. Περιμένω κι εγώ να το χρησιμοποιήσω σαν handsfree. Πραγματικά εργαλείο με κόστος μόνο 9€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκιμάστε το σαν handsfree και γράψτε εντυπώσεις. Εγώ έχω το xiaomi roidmi 2s και οι συνομιλητές παραπονιούνται πως δεν με ακούν δυνατά. Δεν ξέρω βέβαια αν φταίει ο μεγάλος εσωτερικός όγκος του αυτοκινήτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκιμάστε το σαν handsfree και γράψτε εντυπώσεις. Εγώ έχω το xiaomi roidmi 2s και οι συνομιλητές παραπονιούνται πως δεν με ακούν δυνατά. Δεν ξέρω βέβαια αν φταίει ο μεγάλος εσωτερικός όγκος του αυτοκινήτου.

Και εγω που εχω το roidmi 2s και το χρησιμοποιω σε golv v οι συνομιλητες παραπονιουνται πως δεν με ακουν δυνατα. Οποτε μαλλον δεν φταει ο ογκος του αυτοκινητου αλλα παιζει σημαντικο ρολο η θεση που βρισκεται η μπριζα στα αμαξι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...