Προς το περιεχόμενο

Ασφαλεια αυτοκινητου;


Luxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα πηγαίνουν αυτή που θα κάνουν πρακτική

 

Αυτοι δεν νομιζω να εχουν δικαιωμα αλλα υπαρχουν 100δες ισως δικηγοροι χωρις ουτε μια παρασταση τον χρονο οποτε...

 

Αν κανω λαθος ο paredwse να με διορθωσει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 326
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έχουν καλούς δικηγόρους ή τίποτα χασοδικες?

Μην φοβάσαι αγορίνα για εσένα θα φροντίσουν να ορίσουν την αφρόκρεμα του Δικηγορικού Συλλόγου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω εδώ και 1 χρόνο Hellas direct. Είναι πολύ καλή, τη χρειάστηκα σε ένα ψιλο τρακάρισμα, στείλανε φροντίδα ατυχήματος, όλα κανονικά. Το πήγα σε φίλο μου φαναρτζή και του έκανα εξουσιοδότηση και αυτός πληρώθηκε κανονικά. 

Κανένα παράπονο. 

Αν σε ενδιαφέρει έχω και εκπτωτικό κουπόνι -20 ευρώ. 

Καλησπέρα.
Για να περαστεί η έκπτωση  η διάρκεια του συμβολαίου πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 90 ημέρες η 180 ημέρες;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπέρα.
Για να περαστεί η έκπτωση  η διάρκεια του συμβολαίου πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 90 ημέρες η 180 ημέρες;

 

 

 

Αναλογα την εταιρια.Οσο πιο μακροχρονο συμβολαιο τοσο πιο πολυ εκπτωση αλλα σχεδον ποτε  πανω απο 10% για ετησιο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι ομως αλλο να τρεχεις εσυ να σε πληρωσει κια οταν γινει αυτο η αλλη εταιρια και αλλου να μην χρειαζεται να κανεις κατι και να τα κανει ολα η δικια σου .Προυποθεση παντα η συμμετοχη και των δυο σε φιλικο διακανονισμο .

 

Για ποιο λογο να μη θελησει ο αλλος να κανει φιλικο διακανονισμο; Και τι γινεται σε αυτη την περιπτωση;

 

 

Παντως η καλυψη απο ανασφαλιστο υπαρχει σε ολες σχεδον τις ασφαλιστικες.

Πως το βλεπω αυτο στην ασφαλεια που εκανα στην Anytime;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαφορά ασφάλειας στο 6μηνο και 12μηνο υπάρχει κάποια διαφορά στην τιμή?

 

γιατι επιμενεις να μη ψαχνεις την πληροφορία που θέλεις; σε οποια σελιδα ασφαλιστικής και να μπεις θα βρεις αυτη την απαντηση και σιγουρα πιο σωστη και ακριβης

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ γιατι το λες αυτό; εγω την εβαλα 500 ευρω την απαλλαγη...

 

μολις την εκανα την ασφαλεια, πηρα και την εκπτωση 20€ και μου ήρθε και εμενα κουπονι για επομενους πελατες ωστε να παρουν και εκεινοι την έκπτωση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπέρα.
Για να περαστεί η έκπτωση  η διάρκεια του συμβολαίου πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 90 ημέρες η 180 ημέρες;

 

 

90 ημέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλη προσοχή στην Μικτή στις απααλλαγές που δίνουν!!!!!!!!!!

 

 

ωχ γιατι το λες αυτό; εγω την εβαλα 500 ευρω την απαλλαγη...

 

μολις την εκανα την ασφαλεια, πηρα και την εκπτωση 20€ και μου ήρθε και εμενα κουπονι για επομενους πελατες ωστε να παρουν και εκεινοι την έκπτωση...

 

 

Για οποιαδηποτε ζημια που παθεις και φταις εσυ τα πρωτα 500 ευρω τα πληρωνεις εσυ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιαδηποτε ζημια που παθεις και φταις εσυ τα πρωτα 500 ευρω τα πληρωνεις εσυ .

 

ε καλα αυτο εξυπακουεται, όλες οι ασφαλιστικες εχουν απαλλαγη...απλα σε καποιες μπορεις να το μειωσεις ακομα λιγοτερο με ελαχιστο τα 250-300€. Βρήκα στην ιδια τιμη τις Interline και Intersalonica αλλα δεν ακουσα καλα λογια για καμια απο τις δύο απο γνωστούς και ειπα να παιξω το χαρτί της hellas direct και βλέπουμε...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...