Προς το περιεχόμενο

[Bluetooth speaker] BOSE SOUNDLINK MINI II 166,80 amazon.de


nickelodeon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

BOSE SOUNDLINK MINI II  από το γερμανικό amazon τελική τιμή με ΦΠΑ και έξοδα αποστολής στα 166,80, αντίστοιχη τιμή σε ελληνικά καταστήματα το ποιο φτηνό που βλέπω στο skroutz στα 219 από κατάστημα με ανύπαρκτη αξιολόγηση και επόμενη τιμή 225+έξοδα αποστολής

.

 

Αν και λίγο παλιό μοντέλο εξακολουθεί να διατηρεί την αίγλη του όσον αφορά την ποιότητα ήχου.

Διατίθεται σε δύο χρώματα το λίνκ που παραθέτω είναι το μαύρο αλλά η τιμή είναι ίδια και για το λευκό.

 

6154FlEudpL._SL1200_.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι αλλο θεμα. Εδω κοιταμε την τιμη αν ειναι σε καποια διαφορα 10% και πανω.

κοιτα δεν το ειπα με αυτη την εννοια, πραγματικα το εχω απορια ποιος θα αγοραζε κατι τετοιο. οσον αφορα το 10% τοτε να βαζουμε και ρομποτ που κοστιζουν χιλιαδες ευρο αμα ειναι σε εκπτωση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν είχα πάρει πρόσφατα ένα της harman kardon θα το τιμουσα σίγουρα, το όνομα bose ειναι εγγύηση.Όσο για την απορία ποιος ενδιαφέρεται για αυτά τα ηχεία.Όποιος ενδιαφέρεται για ποιότητα ήχου και έχει απαιτήσεις απο ενα ηχείο.Εδώ οι άλλοι παίρνουν τηλέφωνα με 500 600 700 ευρω και τα αλλάζουν στο εξαμηνο το ποιοτικό ηχείο της bose με τα 168 μας πείραξε

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα δεν το ειπα με αυτη την εννοια, πραγματικα το εχω απορια ποιος θα αγοραζε κατι τετοιο. οσον αφορα το 10% τοτε να βαζουμε και ρομποτ που κοστιζουν χιλιαδες ευρο αμα ειναι σε εκπτωση :P

εγω προσωπικα οχι εκτος και αν ειχα λεφτα για πεταμα. :)

αλλα αφου βρηκε ο ts διαφορα στην τιμη, ναι ειναι προσφορα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα δεν το ειπα με αυτη την εννοια, πραγματικα το εχω απορια ποιος θα αγοραζε κατι τετοιο. οσον αφορα το 10% τοτε να βαζουμε και ρομποτ που κοστιζουν χιλιαδες ευρο αμα ειναι σε εκπτωση :P

 

Απάντηση:

όποιος πλήρωσε στο παρελθόν 70.000 δραχμές για ένα τέτοιο

 

1118661464-193.jpg

 

και θέλει να το αντικαταστήσει με κάτι ποιο φορητό.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος θέλει να ακούσει πραγματικά καθαρό ήχο ναι θα το αγοράσεις, πρόσφατα άκουσα σε κάποιο κατάστημα να παίζει ένα Bluetooth ηχείο jbl και έπαθα την πλάκα μου με τον τέλειο ήχο που έβγαζε, όπως επίσης έπαθα πλάκα όταν είδα την τιμή του κοντά στα 300€, αν είχα τα χρήματα σίγουρα θα είχα πάρει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ότι και να λέτε για το ηχείο, σύμφωνα με το amazon είναι πρώτο σε πωλήσεις πάντως, αρά το υπάρχει αγοραστικό κοινό και μάλιστα πολύ μεγάλο.

#1 Best Sellerin Portable Speakers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος θέλει να ακούσει πραγματικά καθαρό ήχο ναι θα το αγοράσεις, πρόσφατα άκουσα σε κάποιο κατάστημα να παίζει ένα Bluetooth ηχείο jbl και έπαθα την πλάκα μου με τον τέλειο ήχο που έβγαζε, όπως επίσης έπαθα πλάκα όταν είδα την τιμή του κοντά στα 300€, αν είχα τα χρήματα σίγουρα θα είχα πάρει κάτι.

Υπάρχει ηχείο το ίδιο καλό εάν όχι καλύτερο από το JBL στα μισά λεφτά,απλά πρέπει να το ψάξεις λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μην μπερδευετε έννοιες,

αλλο ακριβό, άλλο δαπανηρό. Ό,τι κοστίζει δε σημαίνει πως είναι και σπουδαίο, ενώ ό,τι είναι πολύτιμο/ποιοτικό δε σημαίνει πως είναι ακριβό κιόλας.

Ύστερα λαμβανουμε υπόψιν και τον προϋπολογισμό του καθένα, δεν περνάνε όλοι στην Ελλάδα την ίδια κρίση.

Επεξ/σία από Glarobats
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...