Προς το περιεχόμενο

Ξεκίνησε η διανομή του Windows 10 Mobile Creators Update


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι ολες εμς με τα 930 μας πεταξαν εξω και απο το insinder αν και απο εκει εχω την creators αλλα μεχρι εκει και φυσικα οχι επισημη μαυρο λοιπον στην ms 

Το βαπτίζεις 950 xl και τις κατεβάζεις κανονικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

 

 

μάθετε το τραγούδι που ακούγεται από το FM radio

ποιο fm radio ? αυτό που μου  κλειδώσατε χωρίς λόγο ? η την κάμερα που έκανε downgrade σε 6mp απο 8.

ξέρουμε που μένετε ρε !!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθάνατο Lumia 640!!! Με 100€ που έδωσα κάποτε ακόμα είμαι στην αιχμή της τεχνολογίας. Και ας μην σε χρησιμοποίησα ποτέ λόγω του άθλιου λειτουργικού σου (ας είναι καλά η Lenovo και το Android)...

Το πουλάς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

And the troll winning award goes to....

 

Σορρυ κιολας φιλε μου, δεν εχω τιποτα μαζι σου, αλλα...

Τι σχεση εχουν αυτα που λες?

 

-Τα windows mobile creators update ειναι γεγονος!!!

-Ναι αλλα το δικο μου toyota μπορει να κουβαλησει μεχρι και 68,5 λιτρα γαλα αμα θελω!

-???

Χρόνια καλά κι ευλογημένα, Χριστός Ανέστη,

 

Για να συνεχίσω το off topic του θέματος.

Διάλογος μεταξύ δύο γαλακτοπαραγωγών.

-Έμαθες βγήκε νέο Ευρωπαϊκό πρόγραμμα επιδότησης για μας.

-Έχω μία δανέζικη Holstein δεν συγκρίνεται με καμία άλλη, δεν θυμώνει, αρρωσταίνει σπάνια, τρώει όσο και οι άλλες αλλά βγάζει 11 τόνους γάλα τον χρόνο. Πρώτο πράμα σου λέω.

 

Καλή συνέχεια σε όλες και όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως το κανουμε αυτο?

 

Ρε παιδια πως γίνεται το κόλπο το 930 να το φτιάξεις 950 για να μπει το update?

Δες εδώ. Κατεβάζεις το πρόγραμμα και αντιγράφεις τα αρχεία της registry στο pc σου. Αλλάζεις την εγγραφή που αφορά την ταυτότητα της συσκευής με το regedi και επαναφέρεις τα αρχεία της registry στο τηλέφωνο. Μετα κατεβάζεις - προαιρετικά - το windows insider επιλέγεις το fast group για καλό και για κακό γύρισε την χώρα Αμερική και την γλώσσα σε αγγλικά για να κατέβουν οι ενημερώσεις άμεσα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω τελειωνει και η πορεια των win mobile ,τωρα για surface κτλ αυτα ειναι παραμυθια για τους φανατικους.πλεον ειναι ενα store ανημερωτο,εφαρμογες universal που βγηκαν δεν ξανα ενημερωθηκαν.οποτε οσοι ειναι κατοχοι wnphones οπως και εγω ενος l640xl που το εχω σαν ενα μικρο ταμπλετ (μεχρι εκει ειναι οχι τιποτα αλλο)απλα μεχρι να χαλασει.

 

δεν γνωριζω κανεναν να σκεφτεται να συνδεσει το κινητο του σε μονιτορ να κανει καποια εργασια με τα 950,οποτε αντε γεια και ευχομαι οτι χειροτερο μιας και οι υποσχεσεις της μς σε αυτο το λετουργικο ηταν οπως τις αληθειες του τσιπρα,βαζαμε το χερι στην τσεπη με τοσες υποσχεσεις και δεν καταφερε να πληρωσει 20 μηχανικους να φτιαξουν 20 εφαρμογες σωστες,αντε γεια και δεν θα μου λειψει,

 

ελπιζω να κρατησει ως ταμπλετ μεχρι τον οκτωβρη να το καψω στη φωτια στη σομπα και να το χαρω στο φουλ,που θα εφτανε η μς το android με ψεματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...