Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφία του OnePlus 5 δείχνει ότι έχει διπλή κύρια κάμερα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

  The Chinese word for four, sounds quite similar to the word for death, in many varieties of Chinese. Similarly, the Sino-Japanese, Sino-Korean, and Sino-Vietnamese words for four, shi, and sa, sound similar or identical to death in each language...

 

όντως στα ιαπωνικά το τέσσερα είναι shi (αυτό έτυχε να το ξέρω) και ο θάνατος το ίδιο (αυτό το έψαξα τώρα)

 

κοίτα να δεις.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LG G2 με Android 5.1 ήταν αρκετά καλύτερο στα χέρια μου στον τομέα αυτό ( Το 3Τ καμία σχέση με το απλό σε διάρκεια μπαταρίας ) . Επίσης τώρα με τα χρήματα του OP3T παίρνεις S7 ή S7 Edge ( το οποίο περιμένω από βδομάδα ) .

 

 

Επειδή τυχαίνει να έχω και op3 και S7 Edge, θα σου πω να κρατάς μικρό καλάθι. Δεν είναι τόσο wow όσο νομίζεις το S7. Η ταχύτητα του op3 (πόσο μάλλον του op3T) δε θα υπάρξει ποτέ σε S7. Για να μην αναφερθώ στα tweaks που έχει το op. Μην κάνεις σύγκριση 2 συσκευών που δεν έχει δουλέψει.

Όσο για το G2, είναι σα να λες 3210, τόσο άκυρη σύγκριση, ειδικά για τη μπαταρία, αφού χωρις σοβαρές επιδόσεις, ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν έχεις και κατανάλωση. Αν θες χαμηλή κατανάλωση, δες SD625 @ 10nm.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα ολοι λενε για την μπαταρια του oneplus 3 οτι δεν ειναι αρκετη. Οποτε τα 3000 mAh στο νεο μοντελο γιατι να ειναι. Στα τεστ αυτονομιας βεβαια δεν παει ασχημα αλλα μαλλον παιζουν πολλα πραγματα ρολο. Πιστευω η αναβαθμιση στο OP3T ηταν σημαντικη μιας και παλι ολοι λενε για χρηση οτι διαρκει μια μερα. Τι τους επιασε ενας θεος ξερει..

 

Βεβαια αυτο το Τ στο τελος θυμηζει λιγο S  απο μηλο..αλλα σε faster response

 

Απο βδομαδα θα παρω και γω το OP3T μου ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αυτό που βλέπω στη φωτογραφία, δε μου αρέσει. Και επειδή πλαστικίζει, το βλέπω λίγο χλωμό να είναι ο αντικαταστάτης του 3Τ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να ρωτησω γιατι οταν βγαζουν ενα μοντελο σταματανε την πωληση του προηγουμενου?

Εγω ας πουμε θα ηθελα να εχω την δυνατοτητα να αγορασω τελος του χρονου το oneplus3 και δεν θα εχω τη δυνατοτητα ουτε το 3Τ να παρω..

Δεν εχουμε ολοι την δυνατοτητα να δωσουμε πανω απο 400ευρω για κινητο...Ενω ετσι θα επεφτε η τιμη αναγκαστικα στα 300ευρω τουλαχιστον..

 

Απάντησες μόνος σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να ρωτησω γιατι οταν βγαζουν ενα μοντελο σταματανε την πωληση του προηγουμενου?

Εγω ας πουμε θα ηθελα να εχω την δυνατοτητα να αγορασω τελος του χρονου το oneplus3 και δεν θα εχω τη δυνατοτητα ουτε το 3Τ να παρω..

Δεν εχουμε ολοι την δυνατοτητα να δωσουμε πανω απο 400ευρω για κινητο...Ενω ετσι θα επεφτε η τιμη αναγκαστικα στα 300ευρω τουλαχιστον..

 

Για πολλους λογους:

 

1) Που θα φτιαχνουν το προηγουμενο μοντελο? Εχει ξεπουλησει και δεν φτιαχνονται άλλα, η γραμμη παραγωγης πλεον χρησιμοποιειται για το νεο μοντελο. Να φτιαχνουν και τα 2 μαζι; Οχι, δεν γινεται.

 

2) Η τιμη δεν θα επεφτε, ειναι ηδη τερμα κατω. Να επεφτε ενα 10-15%, το πολυ, klein mein 

Απάντησες μόνος σου.

 

Οχι δεν απαντησε μονος του, βασικα η τιμη δεν θα επεφτε τοσο πολυ. Δες τι γραφω απο πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...