Προς το περιεχόμενο

[VPN] OkayFreedom VPN δωρεάν για 1 χρόνο.


Ρεkλα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Shareware δεν είναι κανονικά αυτό; Συνήθως σε κάτι τέτοια promo ένας είναι ο κωδικός.. Αν έχω δίκιο, ας συμπληρώσει κάποιος τα υπόλοιπα να μην τους δίνουμε τσάμπα email: Κωδικός BAAD-8BEE-Α797-5FE8 κλπ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Shareware δεν είναι κανονικά αυτό; Συνήθως σε κάτι τέτοια promo ένας είναι ο κωδικός.. Αν έχω δίκιο, ας συμπληρώσει κάποιος τα υπόλοιπα να μην τους δίνουμε τσάμπα email: Κωδικός BAAD-8BEE-Α797-5FE8 κλπ 

 

Καλα εγω τους εδωσα e-mail απο εδω https://10minutemail.com/ που δεν σου ζηταει ουτε εγγραφη ουτε τιποτα και σε δεκα λεπτα ενω εχεις παρει το μνμ με τον κωδικο το e-mail εχει αυτοκαταστραφει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως δουλεύει; στο αυτόματο ή στο manual το έχετε;

Υπάρχει τρόπος να δουλεύει μόνο το firefox μέσα από αυτό (και όλα τα άλλα από κανονική σύνδεση); [δηλ proxy]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..το e-mail εχει αυτοκαταστραφει!

Πολύ καλό, James Bond φάση

 

 

Υπάρχει τρόπος να δουλεύει μόνο το firefox μέσα από αυτό (και όλα τα άλλα από κανονική σύνδεση); [δηλ proxy]

Πάντως μπορείς να βάλεις κάποιο extension/add-on στο ff για αυτή τη δουλειά, όπως το Zenmate

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι κακό για free αλλά δεν έχει kill switch για το Android box που το θέλω.

 

Μια χαρά κάνει δουλειά και το opera VPN.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έστω ότι χρησιμοποιώ vpn για κατέβασμα ή anonymous surfing.

Τι γίνεται με όλα τα προγράμματα και σελίδες στις οποίες είμαι συνδεδεμένος; (dropbox, google drive, gmail, facebook, youtube, κλπ)

 

Δεν υπάρχει θέμα ή πρέπει να τρέχει το vpn σε pc που δεν υπάρχουν linked accounts (με τα στοιχεία μου) από διάφορες υπηρεσίες/sites;

Επεξ/σία από Indiko_Xoiridio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^^ Από ότι βλέπω το δεύτερο ισχύει.

Όλα περνάνε από το VPN.

 

Ψάχνω και εγώ να βρω ένα VPN που να περνάει μόνο συγκεκριμένο browser (με χρήση proxy) και μόνο ορισμένες πόρτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...