Προς το περιεχόμενο

rx460 4gb ή gtx 1050ti


tontorikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

RX 560 να περιμένεις να δεις  τι κάνει  και μετά πράττεις/

 

Η 560 θα φοράει το φουλ chip του polaris 11 , όχι όπως η 460 , ενώ θα έχει και υψηλότερα clocks να θυμάμαι καλά.

 

Οπότε σόφρων είναι να περιμένεις λίγες ημέρες μεχρι την κυκλοφορία νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κανω λαθος θα ειναι σαν ρχ460 αλλα κατα 15% πιο δυνατη που και παλι δεν ξεπερναει την 1050τι σε επιδοσεις αλλα κατσε να δουμε οντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ οσο ξερω δεν ειναι οι vega, ειναι η vega γιατι ειναι ΜΙΑ καρτα και θα ανταγωνιζεται την 1080τι και θα ειναι πανακριβη, οποτε ακυρη απαντηση σε αυτο το ποστ, παντως περιμενε φιλε την ρχ560 αν και ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι κατωτερη της 1050τι , για τον λογο οτι μπορει να ριξει τις τιμες της η nvidia, αλλα μην περιμενεις μεγαλες διαφορες...max 15 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

απ οσο ξερω δεν ειναι οι vega, ειναι η vega γιατι ειναι ΜΙΑ καρτα και θα ανταγωνιζεται την 1080τι και θα ειναι πανακριβη, οποτε ακυρη απαντηση σε αυτο το ποστ, παντως περιμενε φιλε την ρχ560 αν και ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι κατωτερη της 1050τι , για τον λογο οτι μπορει να ριξει τις τιμες της η nvidia, αλλα μην περιμενεις μεγαλες διαφορες...max 15 ευρω.

 

Πανάκριβη δε θα είναι και σύμφωνα με φήμες θα φτάνει την σκέτη 1080.

Στο προκείμενο o ts τη στιγμή που μιλάτε μπορεί να έχει αγοράσει ήδη οπότε μη σκάτε.

Το θέμα έπρεπε να έχει κλειδώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ οσο ξερω δεν ειναι οι vega, ειναι η vega γιατι ειναι ΜΙΑ καρτα και θα ανταγωνιζεται την 1080τι και θα ειναι πανακριβη, οποτε ακυρη απαντηση σε αυτο το ποστ, παντως περιμενε φιλε την ρχ560 αν και ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι κατωτερη της 1050τι , για τον λογο οτι μπορει να ριξει τις τιμες της η nvidia, αλλα μην περιμενεις μεγαλες διαφορες...max 15 ευρω.

 

Αν και off-topic,δεν ειναι μονο μια καρτα,δεν θα βγαλουν μονο μια ανταγωνιστικη για high end.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...