Προς το περιεχόμενο

Κάρτα SIM 3G/4G με 12GB για ένα χρόνο - 25.90 λίρες


grigas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάρτα SIM (μόνο για Internet) της 3 με 12GB που μπορούν να καταναλωθούν εντός 12 μηνών με δωρεάν roaming σε 42 χώρες συμπεριλαμβανομένης και της Ελλάδας. 23.95 λίρες + 1.95 μεταφορικά = 25.90 λίρες ή 30.60 ευρώ

 

Χοντρικά έρχεται κάπου δυόμιση ευρώ το gigabyte το οποίο είναι πολύ καλή τιμή.

 

https://www.mymemory.co.uk/3-payg-4g-trio-data-sim-pack-incl-12gb-data.html

 

http://www.three.co.uk/Discover/Phones/Feel_At_Home?id=1015&aidset=1

 

 

Στα ψιλά γράμματα λέει πως εάν γίνει κατάχρηση του roaming (πάνω από 2 μήνες σερί) ενδέχεται να στο κόψουν.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάρτα SIM (μόνο για Internet) της 3 με 12GB που μπορούν να καταναλωθούν εντός 12 μηνών με δωρεάν roaming σε 42 χώρες συμπεριλαμβανομένης και της Ελλάδας. 23.95 λίρες + 1.95 μεταφορικά = 25.90 λίρες ή 30.60 ευρώ

 

Χοντρικά έρχεται κάπου δυόμιση ευρώ το megabyte το οποίο είναι πολύ καλή τιμή.

 

https://www.mymemory.co.uk/3-payg-4g-trio-data-sim-pack-incl-12gb-data.html

 

http://www.three.co.uk/Discover/Phones/Feel_At_Home?id=1015&aidset=1

 

δυόμιση ευρώ το GIGAbyte

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να γίνει ενεργοποίηση της sim στην Ελλάδα;

 

Είμαι στο δρόμο και δεν μπορώ να διαβάσω τις λεπτομέρειες.

 

Εγώ το θέλω για USA και μου έρχεται κουτί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για οποιον τιν θελει ελλαδα δεν συμφαιρει η wind δινει 20gb τον μηνα με 20 ευρω

Τα οποια ομως πρεπει να καταναλωσεις σε ενα μηνα μονο και επιπλεον κανε τον υπολογισμο 20 ευρω επι 12...
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικοτατο ερώτημα: Hotspot μπορει να ανοιξει κανεις σε roaming στην Three? 

 

Η εμπειρια μου λεει οχι, αλλα σε αυτο το πακετο ισως να μην ισχυει ο περιορισμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για οποιον τιν θελει ελλαδα δεν συμφαιρει η wind δινει 20gb τον μηνα με 20 ευρω

Γιατί έχει η wind δίκτυο να φας 20gb? Το δίκτυό της στα δεδομένα είναι άθλιο ειδικά στην επαρχεία. 

Ενώ με αυτήν του εξωτερικού ίσως μπεις σε cosmote και κάτι κάνεις. Προφανώς όμως οι όροι χρήσεις είναι σαφείς. Όποιος την πάρει μην γκρινιάζει στο δίμηνο.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ποστάρω κάτι λίγο και όχι πολύ άσχετο με την προσφορα.

Έχουμε καμια παρόμοια με sms ? Η έστω να είναι σε χαμηλή τιμή /free και να προσφέρει pay as you go για sms/κλήσεις?

Τη θέλω για ένα συναγερμό να στέλνει και λαμβάνει που και που κανένα sms κ καμιά κλήση για συμβάντα και χειρισμό εξ αποστάσεως αλλά δε θέλω να δίνω τα κερατιάτικα των ελληνικών δικτύων για να διατηρήσω απλά την κάρτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

για οποιον τιν θελει ελλαδα δεν συμφαιρει η wind δινει 20gb τον μηνα με 20 ευρω

Τι σχεση εχουν τα 20 GB με 20 ευρω με εναν μολις μηνα διαρκεια, με αυτο που λεει ο τιτλος; Για τους περισσοτερους απο εμας που φτανουν και περισσευουν τα 12GB για ενα χρονο, αυτο του τιτλου ειναι 90% φτηνοτερο απο αυτο της wind που προτείνεις. 240€ vs 30ευρω 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ποστάρω κάτι λίγο και όχι πολύ άσχετο με την προσφορα.

Έχουμε καμια παρόμοια με sms ? Η έστω να είναι σε χαμηλή τιμή /free και να προσφέρει pay as you go για sms/κλήσεις?

Τη θέλω για ένα συναγερμό να στέλνει και λαμβάνει που και που κανένα sms κ καμιά κλήση για συμβάντα και χειρισμό εξ αποστάσεως αλλά δε θέλω να δίνω τα κερατιάτικα των ελληνικών δικτύων για να διατηρήσω απλά την κάρτα...

Δυστυχώς το ίδιο θέμα έχω κι εγώ και η μόνη λύση εδώ και δυο χρόνια είναι 5€ κάθε 3 μήνες σε καρτοκινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά οι 12 μήνες μετράνε από τη στιγμή που θα ενεργοποιήσεις τη σιμ? Δηλαδή μπορώ να την αγοράσω και το φθινόπωρο να ξεκινήσω, η ισχύει μέχρι Μάιο του18?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς το ίδιο θέμα έχω κι εγώ και η μόνη λύση εδώ και δυο χρόνια είναι 5€ κάθε 3 μήνες σε καρτοκινητό.

 

 

Να ποστάρω κάτι λίγο και όχι πολύ άσχετο με την προσφορα.

Έχουμε καμια παρόμοια με sms ? Η έστω να είναι σε χαμηλή τιμή /free και να προσφέρει pay as you go για sms/κλήσεις?

Τη θέλω για ένα συναγερμό να στέλνει και λαμβάνει που και που κανένα sms κ καμιά κλήση για συμβάντα και χειρισμό εξ αποστάσεως αλλά δε θέλω να δίνω τα κερατιάτικα των ελληνικών δικτύων για να διατηρήσω απλά την κάρτα...

 

Ιδανικη για περιπτωσεις συναγερμων που χρειαζεται η sim μια στο τοσο, ειναι το cosmote μηδενικο παγιο. 

Χρεωνεσαι μονο οταν κανεις κλησεις/στειλεις sms. Αλλιως σου ερχεται λογαριασμος καθε μηνα με 0€.

 

Το εχω κανει στην μητερα μου και εχω σωθει απο τη ζαλουρα της ανανεωσης καθε 3 μηνες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...