Προς το περιεχόμενο

Κάρτα SIM 3G/4G με 12GB για ένα χρόνο - 25.90 λίρες


grigas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι υπηρεσίες τύπου βαιμπερ για κλήσεις ξέρετε τι δεδομένα καταναλώνουν ; Θα μας καλύπτει για τέτοια χρήση ; Τα φοιτητικά πάντα ήταν πολύ ελκυστικότερα από τα πακέτα των κοινών θνητών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι συγκρίνουμε; Αυτό διευκολύνει κάποιον που κανει ταξίδια, ή κάποιον που για τον Α ή Β λόγο πραγματοποιει μικρή χρηση δεδομένων κ δεν θελει να βάζει συνέχεια κάρτα/πακέτα για να κανει την δουλεια του.

 

Οποίος θέλει περισσότερα data για Ελλάδα βρίσκει κ κανει φοιτητικό mobile data συμβόλαιο με 4gb κάθε μήνα κ κοστος 4.75€ ανα μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω πάρει το πακέτο με τα 3gb γιατί το χρειαζόμουν για εξωτερικό ,

όλα καλά , συμφέρει τρελά για να έχεις δεδομένα στο εξωτερικό χωρίς κόπο και χωρίς να δίνεις μια περιουσία 

 ΑΛΛΑ δεν έχω καταφέρει να το κάνω να δουλεύει σε 4g

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πακέτο είναι πάρα πολύ χρήσιμο για όσου κάνουν ταξίδια. Και επειδή θα κάνω όπου να ναι.

Το έχει πάρει κανείς; Μπορεί να ενεργοποιηθεί από Ελλάδα ή πρέπει να είσαι Άγγλος πολίτης;

 

Το ένα έτος από πότε ξεκινάει; Από τη στιγμή ενεργοποίησης ή τη στιγμή αγοράς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πακέτο είναι πάρα πολύ χρήσιμο για όσου κάνουν ταξίδια. Και επειδή θα κάνω όπου να ναι.

Το έχει πάρει κανείς; Μπορεί να ενεργοποιηθεί από Ελλάδα ή πρέπει να είσαι Άγγλος πολίτης;

 

 

Αυτά θα 'θελα να τα μάθω κι εγώ... Κανείς που έχει πάρει να μας διαφωτίσει σχετικά με τις διαδικασίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς το ίδιο θέμα έχω κι εγώ και η μόνη λύση εδώ και δυο χρόνια είναι 5€ κάθε 3 μήνες σε καρτοκινητό.

 

 

Παρε μια sim giffgaff απο Αγγλια μεσω ebay, φορτωσε την με κανα 10λιρο και θα σαι κομπλε για οοοοολη την χρονια. Ουτε ανανεωσεις, ουτε συμβολαια και πολυ φτηνη χρεωση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε μια sim giffgaff απο Αγγλια μεσω ebay, φορτωσε την με κανα 10λιρο και θα σαι κομπλε για οοοοολη την χρονια. Ουτε ανανεωσεις, ουτε συμβολαια και πολυ φτηνη χρεωση.

Να σε ρωτήσω. Αν πάρεις πακέτο με 10£ αυτό ληγει στον μήνα ή όποτε τα φας;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο χρόνος ξεκινάει με το που θα βάλεις την κάρτα για πρώτη φόρα

ενεργοποιείς το ροαμινγ και δουλεύει ,

κάνεις εγράφη στο site τους για να βλέπεις τις λεπτομέρειες και να βάζεις μονάδες αν θες 

η κάρτα  έχει μόνο ίντερνετ σαν αρχικό ΑΛΛΑ αν βάλεις μονάδες μπορείς να κάνεις και τηλέφωνα και σμσ 

με λίγα λόγια είναι καρτοκινητό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δική μου λύση στο εξωτερικό είναι: αγορά προγράμματος καρτοκινητού για περιαγωγή (περίπου 10 ευρώ) και αγορά πακέτου δεδομένων τοπικα σε ένα vodafone, orange η άλλη εταιρία. Εκεί που ήμουν πέρυσι πήρα vodafone 6GB για 10 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε ρωτήσω. Αν πάρεις πακέτο με 10£ αυτό ληγει στον μήνα ή όποτε τα φας;

 

Βαζεις κανονικα 10 λιρες υπολοιπο και οποτε τα φας... Αμα θες ενεργοποιεις πακέτο (που δεν υπαρχει λογος σε roaming) η τα χρησιμοποιεις σε κλησεις SMS που ειναι πολυ φτηνα αν και σε roaming. 

 

Επίσης σχετικά με την Three και αν θελει καποιος να βάλει μονάδες: Πρεπει να εχει βρεταννικη κάρτα και δηλωμένη κατοικια της κάρτας επίσης στην Βρετανια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...