Προς το περιεχόμενο

Κάρτα SIM 3G/4G με 12GB για ένα χρόνο - 25.90 λίρες


grigas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βαζεις κανονικα 10 λιρες υπολοιπο και οποτε τα φας... Αμα θες ενεργοποιεις πακέτο (που δεν υπαρχει λογος σε roaming) η τα χρησιμοποιεις σε κλησεις SMS που ειναι πολυ φτηνα αν και σε roaming.

 

Επίσης σχετικά με την Three και αν θελει καποιος να βάλει μονάδες: Πρεπει να εχει βρεταννικη κάρτα και δηλωμένη κατοικια της κάρτας επίσης στην Βρετανια.

Ευχαριστώ για την επεξήγηση! Θα είμαι στο airshow στο Fairford τον Ιούλιο και έψαχνα μια καλή λύση για δεδομένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπαρχει λογος να το παρω για να καθεται στο συρταρι μεχρι να παω ταξιδι? Μαλλον Φθινοπωρο  ή πριν το επομενο Πασχα.

 

Αν καταργηθει το roaming Ιουνιο-Αυγουστο, τοτε δεν νομιζω να υπαρχει λογος, σωστα?

 

Για την ωρα εχω το φοιτητικο καρτοσυμβολαιο (με 11,5 ευρω αντι 16,5) και frog για τα 4 gb/4,44 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν έχουμε όλοι πρόσβαση σε φοιτητικά πακέτα...

Πίστεψε με δεν χρειάζεται να είσαι φοιτητής :) Πλεον παρα πολλοί υπάλληλοι κάνουν την διευκόλυνση για ενα μικρο χαρτζιλίκι. Κ στο όνομα σου θα είναι κ φοιτητικό θα ειναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα και εκει μεσον θελει? :D

υπαρχει και πιο εντιμος τροπος, να γραφτεις στο ανοικτο πανεπιστημιο, ετσι θα μαθεις και κατι καινουργιο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για όποιον προχωρήσει στην αγορά της καρτουλας ένα επί πλέον 5% με τον κωδικό "BOXV5" στο checkout. Δοκιμασμένο - δουλεύει

Ευχαριστώ τον ts

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αξιζει πολυ αν θελετε μια σιμ απλα για να υπαρχει και να μπαινετε αραια και που, διοτι με τις εξυπναδες που κανει το καρτελ κινιτης θελετε 10 ευρω τον χρονο μονο για να διατηρησετε το νουμερο! Σε διαστημα ενος χρονου πρεπει να ανανεωσεις δυο φορες, ενω τα λεφτα σου χανονται στο τριμηνο!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα και εκει μεσον θελει? :D

υπαρχει και πιο εντιμος τροπος, να γραφτεις στο ανοικτο πανεπιστημιο, ετσι θα μαθεις και κατι καινουργιο :)

Ναι με 700€ το μάθημα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο παιδιά είναι για άτομα καλύτερα που βγαίνουν και εκτός Ελλάδας ώστε να έχουν mb χωρίς να νοιάζονται σε ποια χώρα είναι.

Όσοι είμαστε Ελλάδα και έχουμε η μπορούμε να βγάλουμε φοιτητικο δεν αξίζει γενικά (παράδειγμα manosfp) και έχω και εγώ φοιτητικο νούμερο wind.

Πάντως θα τιμήσω ένα τέτοιο επειδή έχω σκοπό σε 1 μήνα να πάω Αγγλία για μερικές μερες οπότε χρήσιμο θα είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης σχετικά με την Three και αν θελει καποιος να βάλει μονάδες: Πρεπει να εχει βρεταννικη κάρτα και δηλωμένη κατοικια της κάρτας επίσης στην Βρετανια.

 

Αυτό το συγκρατήσαμε όλοι;

 

"Feel At Home is intended for our UK customers who are visiting one of the Feel At Home destinations for short periods, like holidays or business trips. It isn’t designed for people who live abroad or stay for extended periods."

 

Είναι πολύ δύσκολο να ξαναγεμίσει η κάρτα στα Pay-As-You-Go και τυχόν υπόλοιπο μηδενίζεται αν δεν μπουν έστω 5£ κάθε 6 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα και εκει μεσον θελει? :D

υπαρχει και πιο εντιμος τροπος, να γραφτεις στο ανοικτο πανεπιστημιο, ετσι θα μαθεις και κατι καινουργιο :)

Δωρεάν είναι η εγγραφή; Αν μπορείς στείλε μου με PM πληροφορίες, με ενδιαφέρει.

 

Sorry για το offtopic παιδιά.  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...