Προς το περιεχόμενο

Αντηλιακές μεμβράνες


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, mariosjordan είπε

Να ρωτήσω εγώ που έχω στα πίσω φιμέ κρύσταλλα αλλά και πάλι καίγονται τα παιδιά αξίζει να βάλω μεμβράνες;

Ναι. Αυτό που έχεις τώρα είναι απλά χρωματισμένα τζάμια και τίποτα άλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλα και η carglass δε σου βαζει οτι ναναι :madico

 

γενικη παρατηρηση: το κυριο στις αντιηλιακες δεν ειναι η μαρκα και η τιμη αλλα ο εγκαταστασης/τεχνικος:

 

αν κανει καμμια #@#ια ειδικα στο πισω τζαμι που ειναι και οι αντιστασεις παιζει να τα πληρωσεις...διπλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/11/2020 στις 6:50 ΜΜ, mariosjordan είπε

Καλησπέρα η carglass έβαλε 50% στις μεμβράνες λόγω Black Friday. Να ρωτήσω εγώ που έχω στα πίσω φιμέ κρύσταλλα αλλά και πάλι καίγονται τα παιδιά αξίζει να βάλω μεμβράνες;

Ναι, αξίζει να βάλεις τα πίσω φιμέ είναι απλώς χρώμα στο γυαλί. Επίσης, θα έχεις και οδηγού-συνοδηγού.

Πάντως η τιμής της carglass 120 ευρώ με madico nanoceramic για οδηγού-συνοδηγού και desert-onyx πίσω θεωρώ πως είναι πολύ καλή. Σε γενικές γραμμές έχουν καλούς εγκαταστάτες και βάζουν προβλεπόμενες για αποφυγή θεμάτων με τροχαία-ΚΤΕΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Noobios είπε

Ξέρει κανείς αν η carglass και η lumar ξεκουμπωνουν τα πλαστικά στις πόρτες για τοποθέτηση;

Carglass τα ξηλώνουν όλα. Άσχετο με το τι θα σε πουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα έχω κλείσει ραντεβού στην CarGlass με την προσφορά black Friday στα 120€. Μου είπαν ότι στα 2 μπροστινά συνιστούν το 75% αν δεν κάνω λάθος, ενώ στα υπόλοιπα (πίσω τζάμια) της επιλογής μου. Επειδή σκοπός μου είναι τόσο να το προστατέψω όσο και να βελτιώσω την "εικόνα" του αυτοκινήτου μου ζήτησα αν γίνεται να μπει ένας τόνο πιο σκούρο(Το επόμενο από το 75)  στα μπροστά. Μου απάντησαν με το ότι σε τέτοια περίπτωση δεν μου δίνουν εγγύηση και θα έχω θέματα με τις ασφαλιστικές σε περίπτωση ατυχήματος. Έχω βρει βέβαια και στα 150-160€ σε ιδιώτη μεμβράνες Global και το σκέφτομαι πολύ σοβαρά. Τι προτείνετε; Σας ευχαριστώ.

Επεξ/σία από Ghetto10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, korakios είπε

Carglass τα ξηλώνουν όλα. Άσχετο με το τι θα σε πουν

Παραπληροφόρηση Alert🤨

Μπροστα ημουν σε ολη την εγκατασταση, κανεις δεν ξεκουμπωσε τιποτα

7 ώρες πριν, Ghetto10 είπε

Καλησπέρα έχω κλείσει ραντεβού στην CarGlass με την προσφορά black Friday στα 120€. Μου είπαν ότι στα 2 μπροστινά συνιστούν το 75% αν δεν κάνω λάθος, ενώ στα υπόλοιπα (πίσω τζάμια) της επιλογής μου. Επειδή σκοπός μου είναι τόσο να το προστατέψω όσο και να βελτιώσω την "εικόνα" του αυτοκινήτου μου ζήτησα αν γίνεται να μπει ένας τόνο πιο σκούρο(Το επόμενο από το 75)  στα μπροστά. Μου απάντησαν με το ότι σε τέτοια περίπτωση δεν μου δίνουν εγγύηση και θα έχω θέματα με τις ασφαλιστικές σε περίπτωση ατυχήματος. Έχω βρει βέβαια και στα 150-160€ σε ιδιώτη μεμβράνες Global και το σκέφτομαι πολύ σοβαρά. Τι προτείνετε; Σας ευχαριστώ.

Η Carglass δεν ρισκαρει να βαλει οτιδηποτε περα του νομιμου, οπως σε ενημερωσαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, tutuyo είπε

Παραπληροφόρηση Alert🤨

Καλά κρασιά, σε σένα ίσως ,σε Panda και Tuscon τα ξήλωσε όλα , είχα τριξίματα στο Panda απο τον κανίβαλο . (carglass Βόλου)

7 ώρες πριν, Ghetto10 είπε

Έχω βρει βέβαια και στα 150-160€ σε ιδιώτη μεμβράνες Global και το σκέφτομαι πολύ σοβαρά. Τι προτείνετε;

Ρώτα και LLumar. Θα σου πρότεινα να βάλεις και στο παμπριζ μπροστά (80-100Ε επιπλέον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκλεισα ενα ραντεβου carglass εγω για Δευτερα. Δεν ειναι καμια τρελη τιμη τα 140 αλλα ειναι τιμια. Μου ειπαν οτι δεν ξεκουμπωνουν πλαστικα. Ειδομεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, korakios είπε

Καλά κρασιά, σε σένα ίσως ,σε Panda και Tuscon τα ξήλωσε όλα , είχα τριξίματα στο Panda απο τον κανίβαλο . (carglass Βόλου)

Ρώτα και LLumar. Θα σου πρότεινα να βάλεις και στο παμπριζ μπροστά (80-100Ε επιπλέον)

Ρώτησα την Llumar μου είπε 230€ οπότε είναι πολύ πάνω από το μπάτζετ που διαθέτω και επίσης δεν ενδιαφέρομαι για μπροστινό παρμπρίζ.

επειδή έχω λεον του 10' το 1,4 tsi και ως γνωστόν στα τζαμάκια που βρίσκονται στα πίσω πορτακια του αυτοκινήτου δεν μπαίνει μεμβράνη λόγω το ότι είναι πλαστικά τι προτείνετε να μπει; Στην llumar μου είπε ο μάστορας ότι μπαίνει ένα μαύρο αυτοκόλλητο εξωτερικά, ενώ στην carglass που έχω ραντεβού δεν μου ανέφεραν τίποτα. Τι μπορώ να κάνω;

ΥΓ: Θέλω να βάλω διότι έχω δει αντίστοιχο λεον γνωστού μου ο οποίος δεν έχει στο πορτάκι και δεν μου αρέσει καθόλου στην γενική εικόνα του αμαξιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους,
για το εξουσιοδοτημένο κατάστημα της 3Μ στο Κερατσίνι στην Γρηγορίου Λαμπράκη 451
έχει πάει κάποιος να τοποθετήσει μεμβράνες?
Γιατί είμαι στο ψάξιμο και λόγω του ότι είναι κοντά σκέφτηκα να πάω σε αυτό επειδή είναι εξουσιοδοτημένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/11/2020 στις 1:33 ΜΜ, Noobios είπε

Εκλεισα ενα ραντεβου carglass εγω για Δευτερα. Δεν ειναι καμια τρελη τιμη τα 140 αλλα ειναι τιμια. Μου ειπαν οτι δεν ξεκουμπωνουν πλαστικα. Ειδομεν.

Τελικά τι έγινε? Όλα καλά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στα μπροστα μπηκαν οι madico οι νανοκεραμικες στην νομιμη αποχρωση μιας και μονο αυτην βαζουν και στα πισω μπηκε η black desert διαλεξα εναν τονο πιο σκουρα. Γενικα τωρα με βροχες κτλ δεν εχω κατσει να το ψειρισω το τζαμι αλλα μια γρηγορη ματια ειναι μια χαρα. Με εφ ορου ζωης εγγυηση και πιστοποιητικα για κτεο, τροχαια κτλ.

Για τα πλαστικα μου ειπαν τρια ατομα οτι δεν τα ξεκουμπωνουν αλλα δεν ημουν μπροστα κατα την εφαρμογη. Η αληθεια ειναι οτι την πρωτη μερα νομιζα οτι ακουγα ενα τριξιμο απο πισω καπου αλλα την επομενη δεν το ξανακουσα ισως ηταν ιδεα μου.

Επεξ/σία από Noobios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά έχει βάλει κανένας τις aswf 50 σε ανθρακί γκρι κλπ Αμαξι (ή ας είναι κ άλλο χρωμα) να βάλει μια φωτό κ να μου πει τη γνώμη του; Θα πάω να περάσω στη γυναίκα και φοβάται τις 35 οτι θα είναι σκουρες κ μάλλον πάμε για 50, αλλά ο εγκαταστατης λέει καλύτερα 35 (οι 50 δε κόβουν λέει 99% uv-πράγμα που δε μπορώ να επιβεβαιώσω από το site τους)

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...