Προς το περιεχόμενο

Αντηλιακές μεμβράνες


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, manousos82003 είπε

Εντός Αττικης ούτε που ασχολούνται ούτε το ΚΤΕΟ,τουλάχιστον εκεί που το πάω. (εχω 35 γύρω γύρω και μπροστά 50).

Κάποιοι φοβούνται και θα σου πουν βάλε 75 και όχι μπροστά, εγώ που είμαι «θαρραλέος» θα σου πω κανε ότι θες και άσε να λένε....

(Υποψη, δεν το κάνω για «μούρη» αλλά δεν θέλω να με χτυπάει ο ήλιος στη μάπα (δικά μου κολλήματα). Και ναι, με 50 μπροστά βλέπω κανονικά μέρα-βράδυ...)

και με 35 γύρω γύρω να υποθέσω ότι βλέπεις κανονικά στο παρκάρισμα τις βράδυνες ώρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δυστυχώς υπάρχουν οι καγκουροανεγκέφαλοι που δεν μπορούν να καταλάβουν ότι δεν αρκεί μόνο να βλέπουν αλλά και να τους βλέπουν.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, l337 είπε

Δυστυχώς υπάρχουν οι καγκουροανεγκέφαλοι που δεν μπορούν να καταλάβουν ότι δεν αρκεί μόνο να βλέπουν αλλά και να τους βλέπουν.

Δεν θέλω να με βλέπουν ούτε να τους βλέπω και τους χαρακτηρισμούς κρατά τους για σένα...ξεκαθάρισα πως δεν θέλω τον ήλιο στη μούρη μου...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manousos82003 είπε

Δεν θέλω να με βλέπουν ούτε να τους βλέπω και τους χαρακτηρισμούς κρατά τους για σένα...ξεκαθάρισα πως δεν θέλω τον ήλιο στη μούρη μου...

Από την στιγμή που οδηγείς -θες δεν θες- θα πρέπει να μπορούν να σε βλέπουν για λόγους ασφαλείας. Όσο για τους χαρακτηρισμούς είναι on topic.
(είναι αδιαφορο για τους υπόλοιπους οδηγούς το τι θέλεις)

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, l337 είπε

Από την στιγμή που οδηγείς -θες δεν θες- θα πρέπει να μπορούν να σε βλέπουν για λόγους ασφαλείας. Όσο για τους χαρακτηρισμούς είναι on topic.
(είναι αδιαφορο για τους υπόλοιπους οδηγούς το τι θέλεις)

Με λίγη προσπάθεια θα με δουν...όταν εξηγώ το λόγο είσαι off topic

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manousos82003 είπε

Με λίγη προσπάθεια θα με δουν...όταν εξηγώ το λόγο είσαι off topic

Ο πεζός πιθανόν, αν και δεν έχει καμία τέτοια υποχρέωση. Αυτός που οδηγεί ταυτόχρονα έχεις και την απαίτηση για το παραπάνω; Εχεις πολύ θράσος.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δουλειά μου απαιτεί να περνάω ώρες στον αυτοκίνητο.

Λυπάμαι αν σου χαλάει την επιχειρηματολογία ότι δεν θέλω να ψηθώ ή να κάψω τα πλαστικά του αυτοκινήτου το καλοκαίρι...

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manousos82003 είπε

Η δουλειά μου απαιτεί να περνάω ώρες στον αυτοκίνητο.

Λυπάμαι αν σου χαλάει την επιχειρηματολογία ότι δεν θέλω να ψηθώ ή να κάψω τα πλαστικά του αυτοκινήτου το καλοκαίρι...

Ε ναι, να σκοτώθεί κάνας πεζός ή να γίνει κάνα ατύχημα για να μην κάψει ο manousos82003 το πρόσωπο του και τα πλαστικά του αυτοκινήτου του :rolleyes:

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, l337 είπε

Ε ναι, να σκοτώθεί κάνας πεζός ή να γίνει κάνα ατύχημα για να μην κάψει ο manousos82003 το πρόσωπο του και τα πλαστικά του αυτοκινήτου του :rolleyes:

Μπορεί να γίνει και χωρίς να σκοτωθεί πεζός :) ...το 50 μπροστά είναι ουσιαστικά διάφανο...

(Υποψη το αυτοκινητο δεν έχει εργοστασιακά φιμέ, είναι διάφανα τα τζάμια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν ειδικες μεμβρανες για το παρμπριζ που αποθουν τις uv ακτινες και ειναι εντελως διαφανεις. Σε οποιαδηποτε αλλη σκουροτητα (ακομα και ελαχιστη), θα πρεπει να υπαρχει τιμωρια. Κανεις πεζος ή αλλος οδηγος ή ακομα και η αστυνομια δεν πρεπει να προσπαθει εστω και λιγο για να δει μεσα απο το παρμπριζ. Οτιδηποτε αλλο ειναι απλα δικαιολογιες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοί δεν καταλαβαίνουν ότι είναι επικίνδυνοι γιατί απλά κοιτάν τον πισινό τους  , μακάρι να μη βρεθούν σε άσχημη θέση ποτέ , ουτε του φταίχτη ούτε του θύματος  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 2001 το insomnia ήταν τόπος ανταλλαγής απόψεων, ακόμα και διφορουμενων...πλέον είναι ο λόγος μας εναντίον του δικού σου και αν διαφωνείς σου τη λέμε....το παλιό insomnia πέθανε παρέα με το παλιό λογότυπο....

Πολύ cringe για το τίποτα...λες και έχουμε να χωρίσουμε τίποτα...αφήστε εμένα τον παράνομο να σκοτώνω κόσμο και εσείς οι νόμιμοι κυκλοφορείτε και να κάνετε ότι τελος πάντων κανετε...

Επιλογος, οσοι θέλετε μεμβράνες βάλτε αυτές που σας υποδεικνιουν τα νομιμόφρονα μέλη του insomnia, αλλιώς είστε εγκληματίες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι είναι εγκληματίας ο κάθε κουραδόμαγκας κλαρινογαμβρός που τον νοιάζει μόνο η πασαρέλα μπρος από τις καφετέριες και τις παραλίες για να πουλήσει μούρη με το αμάξι του κάνοντας θόρυβο με την μουσική με το μπουρί του με τα μαύρα τζάμια του, μόνο ο ήλιος δεν τον ενδιαφέρει

Επεξ/σία από adsl2+
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, adsl2+ είπε

Ναι είναι εγκληματίας ο κάθε κουραδόμαγκας κλαρινογαμβρός που τον νοιάζει μόνο η πασαρέλα μπρος από τις καφετέριες και τις παραλίες για να πουλήσει μούρη με το αμάξι του κάνοντας θόρυβο με την μουσική το μπουρί του με τα μαύρα τζάμια του, μόνο ο ήλιος δεν τον ενδιαφέρει

^ (ξανά τα ίδια)

Το 2001 το insomnia ήταν τόπος ανταλλαγής απόψεων, ακόμα και διφορουμενων...πλέον είναι ο λόγος μας εναντίον του δικού σου και αν διαφωνείς σου τη λέμε....το παλιό insomnia πέθανε παρέα με το παλιό λογότυπο....

Αφού με γνωρίζεις προσωπικά και μιλάς για μένα, OK...

Βλεπω ένα topic που γράφει Αντιηλιακες μεμβράνες....άρα όσοι έχουμε μπορούμε να μπούμε ανεξάρτητα βαθμού...μάλλον δεν ισχύει...Καλύτερα να μετονομάσετε το topic σε Νομιμες αντιηλιακές μεμβράνες και αφου δεν είμαι καλοδεχούμενος στο προνομιακό club των νόμιμων αποχωρώ...

Οσοι θέλετε να γίνετε μέλη στο club των νόμιμων μην παραλείψετε να στείλετε τα αποτελέσματα με φωτομέτρο για να σας αποδεχτούν...επίσης και γιατί τις βάλατε και αν το θεωρήσουν φυσιολογικό, θα γίνετε αποδεκτοί

Επίσης, αν σας πουν ότι με 35 δεν βλέπετε το βράδυ,να τους πάρετε σοβαρά υπόψη, είναι «ειδήμονες»

Καλη σας μέρα!

Επεξ/σία από manousos82003
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...