Προς το περιεχόμενο

Αντηλιακές μεμβράνες


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, agnostos13 είπε

Η Crystaline έχει λίγο καλύτερη απόδοση νομίζω αλλά το κόστος από ότι θυμάμαι είναι αρκετά μεγαλύτερο. Αν βρεις Wincos προτίμησε τη!

Wincos έψαχνα αλλά η carglass δε βάζει πλέον. 320Ε θα βγει με black pearl (ολικό) από carglass , θα ρωτήσω από εβδομάδα για crystalline όλο το αμάξι (άλλος εγκαταστάτης).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

31 λεπτά πριν, korakios είπε

Όλα φυσικά, αλλιώς ούτε που θα το σκεφτόμουν!

Οκ...η τιμή είναι στο μέσο όρο!

Λογικά οι Crystaline θα βγούν κανά 100 πάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, agnostos13 είπε

Οκ...η τιμή είναι στο μέσο όρο!

Λογικά οι Crystaline θα βγούν κανά 100 πάνω...

Σοκ ! Ίσως και αύριο τον προλάβω να τον ρωτήσω. Αν είναι μικρή η διαφορά αξίζουν όμως? Δεν έχω βρει τίποτα στο ιντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 100€ δεν νομίζω...

Αν είναι 50αρι μπορεί!

Μεγάλη σημασία δώσε στον εγκαταστάτη, να είναι έμπειρος και με καλές κριτικές γιατί η τοποθέτηση είναι το 50% του αποτελέσματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, έχετε γνώμη για τις V-KOOL; Απ' ό,τι έχω διαβάσει, έχουν πολύ καλή θερμική προστασία ακόμα και για μπροστά παρμπρίζ και οδηγού συνοδηγού και νόμιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/2/2020 στις 1:38 ΜΜ, agnostos13 είπε

Μεγάλη σημασία δώσε στον εγκαταστάτη, να είναι έμπειρος και με καλές κριτικές γιατί η τοποθέτηση είναι το 50% του αποτελέσματος.

Εδώ είναι που περιπλέκονται τα πράγματα. Αυτός που περνά 3Μ έβαλε στο Vitara του αδερφού μου ο οποίος ,ενώ το έχει 90% σε γκαράζ ,στο πίσω παρμπρίζ έβγαλε φυσαλίδες μετά απο 4 χρόνια, ....αν το είχε όλη την ώρα να το βαρά ο ήλιος τι θα γινόταν?! Γιαυτό περιμένω να πάει απο εκεί πρώτα να δω τι θα του πει .

3 ώρες πριν, planetman είπε

Παιδιά, έχετε γνώμη για τις V-KOOL; Απ' ό,τι έχω διαβάσει, έχουν πολύ καλή θερμική προστασία ακόμα και για μπροστά παρμπρίζ και οδηγού συνοδηγού και νόμιμες.

Στα χαρτιά φαίνονται πολύ καλές αλλά δεν ξέρω κανέναν που να τις έχει βάλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, planetman είπε

Παιδιά, έχετε γνώμη για τις V-KOOL; Απ' ό,τι έχω διαβάσει, έχουν πολύ καλή θερμική προστασία ακόμα και για μπροστά παρμπρίζ και οδηγού συνοδηγού και νόμιμες.

Η σειρά Solitaire φαίνεται στα χαρακτηριστικά της να έχει καλή απόδοση αλλά δεν ξέρω στην πράξη τι ψάρια πιάνει.

2 ώρες πριν, korakios είπε

Εδώ είναι που περιπλέκονται τα πράγματα. Αυτός που περνά 3Μ έβαλε στο Vitara του αδερφού μου ο οποίος ,ενώ το έχει 90% σε γκαράζ ,στο πίσω παρμπρίζ έβγαλε φυσαλίδες μετά απο 4 χρόνια, ....αν το είχε όλη την ώρα να το βαρά ο ήλιος τι θα γινόταν?! Γιαυτό περιμένω να πάει απο εκεί πρώτα να δω τι θα του πει .

Μακριά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/2/2020 στις 4:51 ΜΜ, agnostos13 είπε

Μακριά! 

Μάλλον γιατί σήμερα πήγε ο αδερφός μου απο εκεί και ο τυπάς που τις πέρασε δυσανασχέτησε , έβγαλε φωτογραφίες να τις στείλει στην εταιρία και του είπε θα τον πάρει τηλ .

Θα πάω carglass από Τετάρτη που θα είναι και αυτός που τα περνά να δω τι φάση παίζει και να τον ρωτήσω γιατί σταματήσανε τις Macos και περάσαν σε black pearl

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκλεισα ραντεβού να βάλω σε Smart αντηλιακές μεμβράνες της Global σε οδηγού συνοδηγού σε πολύ καλή τιμή. Απλά έχω μπερδευτεί με την νομιμότητα και τη σκουρότητα. Εγώ θα ήθελα να τοποθετήσω τις όσο πιο σκούρες γίνεται. Παρά την βεβαίωση του ΚΤΕΟ (και τις όποιες δυσκολίες μπορεί να αντιμετωπίσω στην όραση από το πλάι), υπάρχει θέμα με αστυνομία και ελέγχους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, -WISE- είπε

Παρά την βεβαίωση του ΚΤΕΟ (και τις όποιες δυσκολίες μπορεί να αντιμετωπίσω στην όραση από το πλάι), υπάρχει θέμα με αστυνομία και ελέγχους;

Τα ΚΤΕΟ δεν κοιτάνε τίποτα...
Αν σε σταματήσουν βάση νόμου μπορούν να σε γράψουν  αν η διαπερατότητα των παραθύρων οδηγού συνοδηγού είναι <70%, το αν θα το κάνουν δεν μπορεί να στο πει κανείς.
Γενικά πολύ σπάνια σταματάνε (μόνο) για μεμβράνες στο τζάμι...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...