Προς το περιεχόμενο

Αντηλιακές μεμβράνες


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, virgilios είπε

Σε ποιο κατάστημα;

Βόλο , αλλά δεν παίζει ρόλο ,αν τυχών κάνουν φυσαλίδες θα στο αλλάξουν . Γιαυτο και τους προτίμησα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 15/5/2020 στις 3:09 ΜΜ, tutuyo είπε

Carglass ειναι κορυφη και καλη η τιμη που σου εδωσαν, εμενα σε Black Friday προσφορα βγηκαν 100 ευρω.

Αψογη τοποθετη χωρις να λερωσουν, εγγυηση εφ 'ορου ζωης, βεβαιωση για ΚΤΕΟ. Μιλαω παντα για καταστημα Αμαρουσιου

Επιβεβαιώνω και γω για κατάστημα Χολαργού. Πεντακάθαροι και απ ότι φαίνεται μέχρι τώρα πολυ καλή τοποθέτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, agnostos13 είπε

Αν η μεμβράνη έχει φυσαλίδα με εγκλωβισμένο κόκο (σκόνης;) θεωρείται προβληματική τοποθέτηση;

εξαρταται απο το που ειναι. Αμα ειναι περιμετρικα και δεν μπαινει στο οπτικο σου πεδιο, μην ασχολεισαι.

αμα ομως ειναι μπροστα σου και το βλεπεις κατευθειαν να πας να στο αλλαξουν. Σε εμενα, στο παραθυρο της πισω πορτας η μια μεμβρανη μετα απο κανα μηνα εβαλες καναδυο μικρες φουσκαλιτσες, πηγα απο carglass να ρωτησω γιατι και μου το αλλαξαν επι τοπου χωρις πολλα πολλα

Επεξ/σία από tutuyo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
14 hours ago, virgilios said:

Επιβεβαιώνω και γω για κατάστημα Χολαργού. Πεντακάθαροι και απ ότι φαίνεται μέχρι τώρα πολυ καλή τοποθέτηση

Πώς τις βάζουν; Δεν πιστεύω να λύνουν τίποτα επενδύσεις πορτών...

Θέλω να βάλω μπροστά σε ένα καινούριο 208. Έχει ήδη πίσω από τη μάνα του σκουρόχρωμα κρύσταλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Πώς τις βάζουν; Δεν πιστεύω να λύνουν τίποτα επενδύσεις πορτών...

Θέλω να βάλω μπροστά σε ένα καινούριο 208. Έχει ήδη πίσω από τη μάνα του σκουρόχρωμα κρύσταλλα.

Σκουρόχρωμα είναι..προστασία για uv  έχουν ή είναι για σκίαση?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, achilles_g_ είπε

Σκουρόχρωμα είναι..προστασία για uv  έχουν ή είναι για σκίαση?

Σιγά μην έχουν, privacy glass θα είναι λογικά όπως όλα τα εργοστασιακά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, GeorgeMan είπε

Πώς τις βάζουν; Δεν πιστεύω να λύνουν τίποτα επενδύσεις πορτών...

Θέλω να βάλω μπροστά σε ένα καινούριο 208. Έχει ήδη πίσω από τη μάνα του σκουρόχρωμα κρύσταλλα.

Όχι, δεν αγγίζουν κανένα πλαστικό, Ούτε λάστιχο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 20/5/2020 στις 6:30 ΜΜ, virgilios είπε

Όχι, δεν αγγίζουν κανένα πλαστικό, Ούτε λάστιχο. 

Τελικά στο υποκατάστημα του Βόλου ,ξηλώνουν για την τοποθέτηση . Είχα μια υποψία με τριγμούς γιατί το Panda έχει σκληρά πλαστικά και πέτρα αναρτήσεις.

Πήγε ο αδερφός μου ,μόλις με πήρε τηλ και λόγο του οτι είναι ψείρας & καινούριο αμάξι (όπως ήταν και το δικό μου) ,μου το σφύριξε. Πάω απο εκεί τώρα να δω το έγκλημα και να τον γλιτώσω απο εγκεφαλικό !

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοειται οτι βγαζουν ΟΛΟΙ τις γλυστρες για να μπουν οι μεμβρανες... σε οσα αμαξια εβαλα το ιδιο εκαναν... και εγω στο καινουργιο που θα παρω το σκεφτομαι λιγο και ποναω το οτι θα του βάλουν χέρι αλλα χωρις μεμβρανες δε γινεται πλεον...

εννοειται οτι βγαζουν ΟΛΟΙ τις γλυστρες για να μπουν οι μεμβρανες... σε οσα αμαξια εβαλα το ιδιο εκαναν... και εγω στο καινουργιο που θα παρω το σκεφτομαι λιγο και ποναω το οτι θα του βάλουν χέρι...

εννοειται οτι βγαζουν ΟΛΟΙ τις γλυστρες για να μπουν οι μεμβρανες... σε οσα αμαξια εβαλα το ιδιο εκαναν... και εγω στο καινουργιο που θα παρω το σκεφτομαι λιγο και ποναω το οτι θα του βάλουν χέρι αλλα χωρις μεμβρανες δε γινεται πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paylidis είπε

εννοειται οτι βγαζουν ΟΛΟΙ τις γλυστρες για να μπουν οι μεμβρανες... σε οσα αμαξια εβαλα το ιδιο εκαναν... και εγω στο καινουργιο που θα παρω το σκεφτομαι λιγο και ποναω το οτι θα του βάλουν χέρι αλλα χωρις μεμβρανες δε γινεται πλεον...

εννοειται οτι βγαζουν ΟΛΟΙ τις γλυστρες για να μπουν οι μεμβρανες... σε οσα αμαξια εβαλα το ιδιο εκαναν... και εγω στο καινουργιο που θα παρω το σκεφτομαι λιγο και ποναω το οτι θα του βάλουν χέρι...

εννοειται οτι βγαζουν ΟΛΟΙ τις γλυστρες για να μπουν οι μεμβρανες... σε οσα αμαξια εβαλα το ιδιο εκαναν... και εγω στο καινουργιο που θα παρω το σκεφτομαι λιγο και ποναω το οτι θα του βάλουν χέρι αλλα χωρις μεμβρανες δε γινεται πλεον...

Πες το μια ακόμα !

Οκ, πάσο , δε το γνώριζα , αλλά καλό είναι όταν λένε δεν ξηλώνουν τίποτα ,να διευκρινίζουν οτι κάτι βγάζουν και όχι σπατουλαριστά κτλ κτλ και μετά βλέπεις να βγαίνει κάτι!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, korakios είπε

Πες το μια ακόμα !

Οκ, πάσο , δε το γνώριζα , αλλά καλό είναι όταν λένε δεν ξηλώνουν τίποτα ,να διευκρινίζουν οτι κάτι βγάζουν και όχι σπατουλαριστά κτλ κτλ και μετά βλέπεις να βγαίνει κάτι!

Παίζει ρόλο και που θα πάς  , έχω πάει και μου έχουν ξηλώσει όλο το αμάξι (μέχρι που είδα και πλαστικό να πέφτει απο την πόρτα που δεν ξαναμπήκε ποτέ) , αλλά έχω πάει και σε άλλον και δεν ξήλωσε τίποτα

Αλλά για να γίνει σωστή δουλειά στα παράθυρα και να πιάσει μέχρι κάτω δεν ξέρω αν το γλυτώνεις. το θέμα είναι μην είναι ούγκανος όποιος βγάζει τα πλαστικά και κάνει ζημιά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, paylidis είπε

εννοειται οτι βγαζουν ΟΛΟΙ τις γλυστρες για να μπουν οι μεμβρανες... σε οσα αμαξια εβαλα το ιδιο εκαναν... και εγω στο καινουργιο που θα παρω το σκεφτομαι λιγο και ποναω το οτι θα του βάλουν χέρι αλλα χωρις μεμβρανες δε γινεται πλεον...

εννοειται οτι βγαζουν ΟΛΟΙ τις γλυστρες για να μπουν οι μεμβρανες... σε οσα αμαξια εβαλα το ιδιο εκαναν... και εγω στο καινουργιο που θα παρω το σκεφτομαι λιγο και ποναω το οτι θα του βάλουν χέρι...

εννοειται οτι βγαζουν ΟΛΟΙ τις γλυστρες για να μπουν οι μεμβρανες... σε οσα αμαξια εβαλα το ιδιο εκαναν... και εγω στο καινουργιο που θα παρω το σκεφτομαι λιγο και ποναω το οτι θα του βάλουν χέρι αλλα χωρις μεμβρανες δε γινεται πλεον...

Κάνεις λαθος. Ήμουν μπροστά στη τοποθέτηση και δε βγάλανε απολύτως τίποτα. Και ο Κυριάκος στη Καλλιθέα δεν βγάζει τίποτα πάλι από προσωπική εμπειρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...