Προς το περιεχόμενο

Αντηλιακές μεμβράνες


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, phanispal είπε

Έστω, στα 99€ που λέει αξίζουν, ή μία η άλλη με άλλες μάρκες;

Για 4 τζαμία99 είναι πολλά όπως είπα. Σαν μάρκα είναι καλή αλλά κρίνω από την ακριβή σειρά τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, phanispal είπε

Με παρμπρίζ ανεβαίνει αναλογικά ή ξεφεύγει;

Αναλογικά αλλά είναι υπερβολικά παράνομο. Μου είχε πει +30-40€ αλλά δε το ρισκάρισα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παρμπρίζ λέω να βάλω το λιγότερο σκούρο που υπάρχει, νομίζω υπάρχει μηδενικό επίπεδο, απλά κόβει τις UV, γι' αυτό και το θέλω.

Θεωρώ πως το μεγαλύτερο ίσως ποσοστό ακτινοβολίας διεισδύει από εκεί, οπότε πόσο νόημα έχει να βάλεις μόνο στα παράθυρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

 

Στις 4/13/2018 στις 10:44 ΜΜ, paylidis είπε

Φυσικά ψαχτείτε λίγο στο Ίντερνετ. Με 90€ βάζουν σε όλα πλην παρμπρίζ 

Τις προηγούμενες μέρες έκανα μια έρευνα αγοράς σε μαγαζιά εδώ γύρω (προς νότια προάστια), και η χαμηλότερη τιμή που μου έδωσαν (έως τώρα) είναι ~100€ για τρίπορτο αυτοκίνητο, και από 50 έως 100€+ μόνο για παρμπρίζ.

Σήμερα πήρα τηλέφωνο στον Νικήτα συστημένος από γνωστό που δουλεύει στη Hertz και συνεργάζεται μαζί τους, και μου έδωσε προσφορά 170€! από 220€, χωρίς το παρμπρίζ. Πού να έπαιρνα και σαν ξέμπαρκος.

Στο internet που κοίταξα λίγο, κάτω από 99€ δε βρήκα με μια πρόχειρη αναζήτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, phanispal είπε

Τις προηγούμενες μέρες έκανα μια έρευνα αγοράς σε μαγαζιά εδώ γύρω (προς νότια προάστια), και η χαμηλότερη τιμή που μου έδωσαν (έως τώρα) είναι ~100€ για τρίπορτο αυτοκίνητο, και από 50 έως 100€+ μόνο για παρμπρίζ.

Σήμερα πήρα τηλέφωνο στον Νικήτα συστημένος από γνωστό που δουλεύει στη Hertz και συνεργάζεται μαζί τους, και μου έδωσε προσφορά 170€! από 220€, χωρίς το παρμπρίζ. Πού να έπαιρνα και σαν ξέμπαρκος.

Στο internet που κοίταξα λίγο, κάτω από 99€ δε βρήκα με μια πρόχειρη αναζήτηση.

Δες προς ρεντη εκεί έχει έναν φθηνό και καλό στη Θεσσαλονίκης νομίζω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Googlαρα και δε βρήκα κάτι, αν και μπορώ να ρωτήσω κάποια στιγμή αν με βγάλει ο δρόμος.

Μέχρι τότε, αν θυμηθείς κάτι πιο συγκεκριμένο, θα σου είμαι ευγνώμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα. Σκεφτομαι κι εγω να βαλω μεμβρανες στο αυτοκινητο. Εχω ενα citroen c4 hatchback του 2008. Να επιλεξω αναμεσα σε 3M ή llumar ? 

Βεβαια στο site της llumar που εχει επιλογη να δεις το κοστος για το αυτοκινητο σου, οι τιμες για το δικο μου ξεκινουσαν απο τα 184 ευρω, μεγαλη διαφορα σε σχεση με τις τιμες που διαβασα εδω στο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oi llumar ειναι καλές. Οι 3Μ παλι οχι και τόσο τα τελευταια χρόνια, εκτός αν βάλεις την πιο ακριβη σειρά που υπαρχει η οποια οκ ειναι τοπ...αλλα και η τιμή θα ειναι τοπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...