Προς το περιεχόμενο

Αντηλιακές μεμβράνες


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, paiktaras69 είπε

στο site της ΚΙΑ αναφέρει ΄΄PRIVACY GLASS - ΠΙΣΩ ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΗΣ ΣΚΙΑΣΗΣ΄΄

Είναι άλλο η σκίαση και άλλο η αντηλιακή προστασία...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, paylidis είπε

Προσωπικά εκ του αποτελέσματος ήμουν παρα πολύ ευχαριστημένος με τις Nexfil nanoceramic και αυτές θα ψάξω να βάλω... Σε ότι άλλο αμαξι μπαινω με μεβράνες (ή δικο μου με φθηνές ή γνωστών/συγγενων/φιλων με ακριβες μάλιστα) είτε δε βλέπεις εξω το βράδυ (πολυ σκουρες) είτε σε καιει ο ηλιος (και βλέπεις εξω)

Δεν είναι απαραίτητο αυτό μαν , εγώ στο leon είχα βάλει 3Μ (δεν θυμάμαι ποιες ακριβός) πίσω πολύ σκούρες , μπροστά ποιο ανοιχτές , πολύ καλή δουλειά και με την ζέστη και το βράδυ έβλεπα κομπλέ .

Στο άστρα απο την άλλη είχα βάλει Madico , αλλά σκούρες σε όλο το αμάξι (φάση μπλόκο και πάταγα με το ένα χέρι πλαφονιέρα και με το άλλο κατέβαζα παράθυρα τον χειμώνα ) , ε με αυτές για να μπώ στο γκαράζ της πυλωτής κατέβαζα το παράθυρο για να βλέπω

Επίσης έχω πετύχει μεμβράνες , που όταν φόραγα polarized γυαλιά ηλίου έκανα ιριδισμούς και κατέληξα να αλλάξω γυαλιά (μπορεί να σας φανεί παράξενο αλλά μου συνέβη όντως )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι black pearl της Madico νομίζω ότι έχουν μια γαλάζια απόχρωση. Μπορεί κάποιος από τους φίλους που έχουν τοποθετήσει τον συνδυασμό black pearl μπροστά παράθυρα και desert πίσω, αν φαίνεται έντονα η διαφορά στο χρώμα (γαλάζιο - μαύρο)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, sambouar είπε

Οι black pearl της Madico νομίζω ότι έχουν μια γαλάζια απόχρωση

Ναι έχουν πάρα πολύ ελαφριά όμως και όχι απο μέσα φυσικά .Με polarized γυαλιά απο μέσα και υπο συγκεκριμένες γωνίες και φωτισμό υπάρχει ψιλοχρωματισμός στις άκρες.

Δυστυχώς πίσω έχω πάλι blackpearl και δε μπορώ να σε βοηθήσω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, sambouar είπε

Οι black pearl της Madico νομίζω ότι έχουν μια γαλάζια απόχρωση. Μπορεί κάποιος από τους φίλους που έχουν τοποθετήσει τον συνδυασμό black pearl μπροστά παράθυρα και desert πίσω, αν φαίνεται έντονα η διαφορά στο χρώμα (γαλάζιο - μαύρο)?

Οι δικές μου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν είχε το vitara μου εργοστασιακά φιμέ κρύσταλλα πίσω, θα έβαζα παντού blqck pearl για ομοιομορφία. Αλλά τώρα έχω έναν ενδοιασμό για το γαλάζιο - μαύρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, phanispal είπε

Εσείς με Black Pearl πόσο τις βάλατε κι εμένα μου είπε ένας για 600€;

230€ με παρμπριζ , οι μπροστα οδηγου συνοδηγου και παρμπριζ black pearl και οι πισω επιβατων και πορτμπαγκαζ onyx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, terry308 είπε

230€ με παρμπριζ , οι μπροστα οδηγου συνοδηγου και παρμπριζ black pearl και οι πισω επιβατων και πορτμπαγκαζ onyx

 

Να σε ρωτήσω μιας και με τρώει η περιέργεια , μπορείς να τσεκάρεις μια ηλιόλουστη μέρα τη διαφορά μεταξύ μπροστά και πίσω θέσης στο πόσο αισθάνεσαι τη θερμότητα του ήλιου (αν τυχών χτυπά στο τζάμι κατευθείαν)?

Ρωτάω γιατί στα χαρτιά οι blackpearl 75 είναι καλύτερες και απο onyx 35άρες αλλά δεν το πολυπιστεύω ....

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, korakios είπε

Να σε ρωτήσω μιας και με τρώει η περιέργεια , μπορείς να τσεκάρεις μια ηλιόλουστη μέρα τη διαφορά μεταξύ μπροστά και πίσω θέσης στο πόσο αισθάνεσαι τη θερμότητα του ήλιου (αν τυχών χτυπά στο τζάμι κατευθείαν)?

Ρωτάω γιατί στα χαρτιά οι blackpearl 75 είναι καλύτερες και απο onyx 35άρες αλλά δεν το πολυπιστεύω ....

Είναι διαφορετικές οι τεχνολογίες τους , ίσως γι αυτό , θα προσπαθήσω αύριο 👍

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, sambouar είπε

Οι black pearl της Madico νομίζω ότι έχουν μια γαλάζια απόχρωση. Μπορεί κάποιος από τους φίλους που έχουν τοποθετήσει τον συνδυασμό black pearl μπροστά παράθυρα και desert πίσω, αν φαίνεται έντονα η διαφορά στο χρώμα (γαλάζιο - μαύρο)?

Εγώ έχω μπροστά black pearl 75% και πίσω desert 30%, δεν έχω δει αυτή τη γαλάζια απόχρωση που λες. Και οι 2 είναι μαύρες. Διαφορά υπάρχει στο ότι οι Black Pearl είναι απλά πιο ανοιχτόχρωμες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, korakios είπε

Θα το καλύψουν στην εγγύηση όμως αν χαλάσουν?

Αγνωστο.Παντως εκει που εχουν φτασει οι τιμες (χαμηλα) δεν νομιζω οτι αξιζει να ασχολεισαι πολυ 

Αν καποτε χαλασουν...που δεν θα ειναι συντομα....τις αλλαζεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...