Προς το περιεχόμενο

Αντηλιακές μεμβράνες


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 16/6/2020 στις 8:13 ΠΜ, sambouar είπε

Στο δείγμα που έχουν στην carglass και σε ένα αυτοκίνητο που τις είχαν τοποθετημένες, ήταν ελαφρώς γαλάζιες.

Τι να σου πω, εγω δεν βλέπω καμία γαλάζια απόχρωση. Ούτε στις φωτογραφίες που έχει το παιδί πάνω βλέπω κάποια διαφορά, όσο μπορεί να δει κανείς από τις φώτο βέβαια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 15/6/2020 στις 10:14 ΜΜ, terry308 είπε

230€ με παρμπριζ , οι μπροστα οδηγου συνοδηγου και παρμπριζ black pearl και οι πισω επιβατων και πορτμπαγκαζ onyx

 

Στις 15/6/2020 στις 10:37 ΜΜ, korakios είπε

Να σε ρωτήσω μιας και με τρώει η περιέργεια , μπορείς να τσεκάρεις μια ηλιόλουστη μέρα τη διαφορά μεταξύ μπροστά και πίσω θέσης στο πόσο αισθάνεσαι τη θερμότητα του ήλιου (αν τυχών χτυπά στο τζάμι κατευθείαν)?

Ρωτάω γιατί στα χαρτιά οι blackpearl 75 είναι καλύτερες και απο onyx 35άρες αλλά δεν το πολυπιστεύω ....

Τελικά έβαλε κολλητός μου τώρα , και οι φθηνές πίσω κόβουν περισσότερο θερμότητα απο τις blackpearl... τζάμπα λεφτά μου φαίνεται έδωσα για πίσω. Τουλάχιστον αισθητικά είναι όμορφες, εσύ πρόλαβες να τσεκάρεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/6/2020 στις 8:33 ΜΜ, Noobios είπε

Ωραίος; Ποσό σου πήγε τελικά; Τι αμάξι; Το αυτοκόλλητο ποσό μεγάλο είναι; Παίζει να ανεβάσεις καμία φωτό γιατί είναι το μόνο που με κάνει να έχω ενδοιασμούς λίγο. 

Εστω και με καθυστερηση, ανεβαζω φωτογραφια με το αυτοκολλητο...ειναι τραβηγμενη απο απο την πορτα του οδηγου

IMG_20200619_094909.jpg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, korakios είπε

Τελικά έβαλε κολλητός μου τώρα , και οι φθηνές πίσω κόβουν περισσότερο θερμότητα απο τις blackpearl... τζάμπα λεφτά μου φαίνεται έδωσα για πίσω. Τουλάχιστον αισθητικά είναι όμορφες, εσύ πρόλαβες να τσεκάρεις?

Στη περιοχή που είμαι αυτές τις μέρες το πρωί το βάζω κάτω από λαμαρίνες, φεύγοντας μεσημέρι βάζω a/c, πίσω έχω βάλει 55αρες, όσους επιβάτες έχω βάλει πίσω δεν μου έχουν πει κάτι, θα δοκιμάσω κάποια στιγμή 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πέρασα τις black pearl 75 σε όλα τα παράθυρα εκτός παρμπρίζ. Τελικά όντως έχει μια ελαφρώς γαλάζια απόχρωση. Για το παρμπρίζ είμαι ακόμα σε σκέψεις αν θα βάλω την black pearl ή την 3M crystalline 70. Με polarized γυαλιά η black pearl παίρνει έναν μωβ χρωματισμό και ήταν ο λόγος που με απέτρεψε να την βάλω στο παρμπρίζ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα

1 λεπτό πριν, sambouar είπε

Σήμερα πέρασα τις black pearl 75 σε όλα τα παράθυρα εκτός παρμπρίζ. Τελικά όντως έχει μια ελαφρώς γαλάζια απόχρωση. Για το παρμπρίζ είμαι ακόμα σε σκέψεις αν θα βάλω την black pearl ή την 3M crystalline 70. Με polarized γυαλιά η black pearl παίρνει έναν μωβ χρωματισμό και ήταν ο λόγος που με απέτρεψε να την βάλω στο παρμπρίζ. 

δεν θα το γλύτωσεις ουτε με τα cr70...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ταξιδέψει κανείς με αυτοκίνητο εκτός συνόρων να μας πει τι παίζει με τις μεμβράνες στις γύρω χώρες; Κανονίζω μια βόλτα στις γύρω χώρες, Ιταλία, Αυστρία, και από εκεί επιστροφή από Βαλκάνια και αν είναι να δημιουργηθεί πρόβλημα είναι πιο εύκολο να τις βγάλω από τα μπροστινά παράθυρα και να ξαναβάλω στην επιστροφή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/6/2020 στις 8:45 ΠΜ, G.bar είπε

Έχει ταξιδέψει κανείς με αυτοκίνητο εκτός συνόρων να μας πει τι παίζει με τις μεμβράνες στις γύρω χώρες; Κανονίζω μια βόλτα στις γύρω χώρες, Ιταλία, Αυστρία, και από εκεί επιστροφή από Βαλκάνια και αν είναι να δημιουργηθεί πρόβλημα είναι πιο εύκολο να τις βγάλω από τα μπροστινά παράθυρα και να ξαναβάλω στην επιστροφή. 

Έχω ταξιδέψει Βουλγαρία χωρίς κανένα πρόβλημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση και από εμένα. Πήρα πρόσφατα ένα Smart 451 και θέλω να βάλω μεμβράνες φιμέ. 

Σε διάφορα καταστήματα που ρώτησα η τιμή κυμαίνεται από 90 έως και 120. 

Θεωρείτε ότι είναι λογική η τιμολόγηση για το αυτοκίνητο ή είναι ψηλά η τιμή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, nikos_k1 είπε

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση και από εμένα. Πήρα πρόσφατα ένα Smart 451 και θέλω να βάλω μεμβράνες φιμέ. 

Σε διάφορα καταστήματα που ρώτησα η τιμή κυμαίνεται από 90 έως και 120. 

Θεωρείτε ότι είναι λογική η τιμολόγηση για το αυτοκίνητο ή είναι ψηλά η τιμή?

Γι απλή σειρά ή μέτρια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, nikos_k1 είπε

Για την απλή σειρά έλεγα.

Ποια είναι η απλή σειρά ; μάρκα ;  

1 ώρα πριν, nikos_k1 είπε

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση και από εμένα. Πήρα πρόσφατα ένα Smart 451 και θέλω να βάλω μεμβράνες φιμέ. 

Σε διάφορα καταστήματα που ρώτησα η τιμή κυμαίνεται από 90 έως και 120. 

Θεωρείτε ότι είναι λογική η τιμολόγηση για το αυτοκίνητο ή είναι ψηλά η τιμή?

Λογικά αφορά διαφορετικές μάρκες μεμβρανών και με διαφορετικές ιδιότητες , 130€ έντυνε η carglass ένα αυτοκίνητο με 2 διαφορετικές μεμβράνες μπρος και πίσω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, plasTOST είπε

Έχω ταξιδέψει Βουλγαρία χωρίς κανένα πρόβλημα. 

Ευχαριστώ για την απάντηση.. Με ενδιαφέρει αν έχει ιδέα κάποιος για Ιταλία Αυστρία γιατί εκεί δεν είναι Βαλκάνιοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...