Προς το περιεχόμενο

Αντηλιακές μεμβράνες


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δείτε και στα sites με τα κουπόνια 

Ακόμα έχουν 69€ για πίσω και πορτ μπαγκαζ και 99€ μπροστά πίσω και πορτμπαγκάζ 

Η carglass είχε πρόσφατα προσφορά( μέχρι 30/4) στα 135€ μπροστά πίσω και πορτμπαγκάζ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 λεπτά πριν, Μάκαρος είπε

Το μονο κουπουνι που βρισκω για Αθηνα ειναι στα 99 ευρω για μεμβρανες madico. Τις εχει δοκιμασει κανεις ?

Εξαιρετικές.Είναι Αμερικάνικες.

Έχω βάλει σε 2 αμάξια (στο πρώτο το 2005) και δεν έχω κανένα πάραπονο.

Το 2005 τις έφερνε ο Γιαννικέλης στην Παλλήνη,τώρα βλέπω κυκλοφορούν περισσότερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
48 λεπτά πριν, phanispal είπε

Ε δεν το λες και προσφορά τα 99€ για όλα εκτός από παρμπρίζ, ούτε τα 69€ για πίσω και πορτπαγκάζ.

Εγώ όσους ρώτησα για το kodiaq μου έχουν πει από 210 έως 260 για ολα εκτός παρμπρίζ.

 

Που είναι αυτές οι μαγικές τιμές να πάμε 3 αυτοκίνητα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, phanispal είπε

Ε δεν το λες και προσφορά τα 99€ για όλα εκτός από παρμπρίζ, ούτε τα 69€ για πίσω και πορτπαγκάζ.

Για το παρμπριζ θέλουν 100+€

Από συζητήσεις και προσωπικές αναζητήσεις συναδέλφων και δικής μου είναι προσφορά τα 99€,σαν τιμή φυσικά. 

Τα 135€ της Carglass που περνάει madico είναι καλύτερη προσφορά φυσικά. 

Ακόμα και από "γνωστό"  που έχει μαγαζί και περνάει μεμβράνες, η τιμή ξεπερνάει τα 100€ για τοποθέτηση οδηγό - συνοδηγό - πίσω επιβάτες και πορτμπαγκάζ και χωρίς απόδειξη μάλιστα. 

39 λεπτά πριν, Μάκαρος είπε

Το μονο κουπουνι που βρισκω για Αθηνα ειναι στα 99 ευρω για μεμβρανες madico. Τις εχει δοκιμασει κανεις ?

Αυτές περνάει και η Carglass, είναι από τις καλύτερες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, paylidis είπε

Ποσό βγαίνει δηλαδή;

Δεν έχουμε τιμές στο site μόνο ποσοστό έκπτωσης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, paylidis είπε

Ποσό βγαίνει δηλαδή;

Από e-mail που ανταλλάξαμε 

Αν πρόκειται για 5θυρο όχημα, η αρχική τιμή για ολικό ντύσιμο του οχήματος εκτός του εμπρόσθιου παρμπρίζ, ανέρχεται στα 225 € και με την έκπτωση 40% λόγω της προσφοράς μας που ισχύει έως 30/04/18, διαμορφώνεται στα 135 € τελική. Για 3θυρο όχημα οι τιμές διαμορφώνονται αντίστοιχα από 195 € αρχική, σε 117 € τελική.

Στα εμπρόσθια πλαϊνά κρύσταλλα οδηγού, συνοδηγού, τοποθετούμε μόνο την νόμιμη απόχρωση (black pearl 75) με ποσοστό φωτεινότητας 75%, ενώ στα υπόλοιπα μπορείτε να επιλέξετε εσείς την απόχρωση από την υπόλοιπη γκάμα μας. Οι μεμβράνες που χρησιμοποιούμε είναι της πιστοποιημένης Αμερικάνικης εταιρίας MADICO και σας δίνουμε εφ’ όρου ζωής εγγύηση για την εργασία όπως επίσης και βεβαίωση τοποθέτησης για ΚΤΕΟ ή πιθανό έλεγχο της τροχαίας.

Για την εργασία θα χρειαστεί να κλείσετε ραντεβού σε ένα από τα εταιρικά μας καταστήματα, καλώντας μας στο 213 011 0000.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπόν, είχα παγώσει λίγο το θέμα, και χθες που έτυχε να έχω λίγο χρόνο ψάχτηκα λίγο και πέρασα από μαγαζιά και ρώτησα.

1. Ο Τασούλης στην Καλλιθέα μου είπε ότι έχει (για τρίθυρο) Madico με 7 χρόνια εγγύηση στα 110€, Madico με εφ' όρου ζωής στα 140€, και μια άλλη που δε θυμάμαι πάλι στα 140€.

2. Ένας στον Άλιμο που είναι πλυντήριο αυτοκινήτων αλλά βάζει και μεμβράνες μου είπε ότι έχει Madico εφ' όρου ζωής στα 120€, και πως δεν ξέρει κάτι για φθηνότερη σειρά Madico με 7 χρόνια εγγύηση.

3. Εκείνος στο Ρέντη που έχει ήδη αναφερθεί, μου έδωσε τιμή 90€ για Nexfil με 5 χρόνια εγγύηση.

4. Κάτι φυλλάδια που μοιράζουν στο δρόμο από Carglass και λοιπούς που δίνουν 40% ή -100€ έκπτωση, έχουν τις αρχικές στο θεό, ο ένας 200€ και ο άλλος 250€, γελάει ο κόσμος δηλαδή.

Ειλικρινά, ο καθένας λέει τα δικά του, ταύτιση απόψεων δεν υπάρχει πουθενά, και απλά καλείσαι να ρισκάρεις και να επιλέξεις στην τύχη.

Όλες οι προαναφερθείσες τιμές είναι χωρίς ΦΠΑ (αν δε ζητήσεις απόδειξη δηλαδή), παρόλ' αυτά λένε ότι η εγγύηση ισχύει κανονικά.

Όσο το ψάχνω τόσο μπερδεύομαι και απελπίζομαι. Απ' τη μία σκέφτομαι να πάω στις Nexfil γιατί 30€ στα 90/120 δεν είναι και αμελητέα διαφορά, απ' την άλλη αν είναι να καταστραφούν σε 2-3 χρόνια δεν έχει νόημα.

Εν τω μεταξύ μου περνάει απ' το μυαλό ότι αυτό που πληρώνεις είναι σχεδόν αποκλειστικά η εργασία και όχι η μεμβράνη. Τόσο δύσκολο είναι να φέρω μεμβράνη απ' έξω και να τις βάλω μόνος μου αλλά να γίνει επαγγελματική δουλειά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς για τις Suntek; Τις έχω βρει 120€ για τρίθυρο με εγγύηση εφόρου ζωής για ποιότητα και εφαρμογή. Στο προηγούμενο αυτοκίνητο είχα βάλει 3M στον Βαγιανάκη και είχα μείνει ευχαριστημένος αλλά κόστισε 180 € και επιπλέον είδα ότι δεν βάζει την ίδια μάρκα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Α μπράβο, SunTek ήταν εκείνες που δε θυμόμουν πιο πάνω.

Πού τις βρήκες στα 120€; Εμένα ο Τασούλης μου είπε 140€ για τρίθυρο.

Επεξ/σία από phanispal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nikos auto accessories στην Νίκαια

 

Τον είχα βρει από FB και είχα αλλάξει ουρανό, κάλυμμα τιμονιού και λεβιέ και ήταν πολύ εξυπηρετικός και καλός στην δουλειά του. Τώρα σκέφτομαι να βάλω μεμβράνες καθώς νομίζω στο aftersales δεν θα υστερεί και επίσης είναι καλή τιμή. Τώρα δεν ξέρω σαν ποιότητα αν αξίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...