Προς το περιεχόμενο

Αντηλιακές μεμβράνες


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, tsofras είπε

Εν τω μεταξύ άσχετο και σχετικό, γιατί πρέπει σώνει και καλά να ξηλώσουν?

Για καλή εφαρμογή

5 λεπτά πριν, tsofras είπε

Μπακαλιστικα που το σκέφτομαι ας την βάλουν ένα πόντο επάνω από το τελείωμα θα υπάρχει πρόβλημα?

Ναι, θα βγάλω αύριο φωτό απο το μπροστά μπαμπρίζ που ξεκινά να ξεκολλάει κάτω αριστερά στο ταμπλό

Αν μπορούσε πιστεύω θα το ξήλωνε 😁

Επεξ/σία από korakios
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, tsofras είπε

Συνήθως για όλο το αμάξι κανά 2ωρο

Επειδή όμως στη carglass παίζει να το πιάσουν και 2-3 άτομα ταυτόχρονα μπορεί να γίνει γρηγορότερα

Ααα δεν θέλουν 4-5 ώρες δηλαδή. Επίσης θέλει να μη βρέχει εκείνη τη μέρα ή είναι άσχετο εκτός από μένα που είμαι άσχετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tilaverboy είπε

Λες ε? Και πόσες ώρες χρειάζεται περίπου? Σκέφτομαι να έβαζα και για το παρμπριζ.

εννοείται να βάλεις , τον περισσότερο ήλιο γλυτώνεις .

α, καλό είναι να είναι σε νορμάλ κατάσταση απο θέμα σκόνης μέσα. Εγώ το είχα πάει και για πλύσιμο πιο μπροστά

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έκλεισα carglass την Δευτέρα

244ε Νανοκεραμικές μπρός , οδηγού , συνοδηγού απλές στα υπόλοιπα (δεν ρώτησα το γιατί ο βλάκας)

Εγκατάσταση 3 ώρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, tsofras είπε

Λοιπόν έκλεισα carglass την Δευτέρα

244ε Νανοκεραμικές μπρός , οδηγού , συνοδηγού απλές στα υπόλοιπα (δεν ρώτησα το γιατί ο βλάκας)

Εγκατάσταση 3 ώρες

Αν θες full , nano blackpearl , πλερώνεις παραπάνω περίπου 80-100€ εάν θυμάμαι καλά 

135€ τα 5 συν τα 2 μικρά φινιστρίνια + 100€ το εμπρόσθιο παρμπρίζ μου είχε κοστίσει εμένα με την -40% έκπτωση που είχε τότε 

Επεξ/σία από terry308
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, terry308 είπε

Αν θες full , nano blackpearl , πλερώνεις παραπάνω περίπου 80-100€ εάν θυμάμαι καλά 

Θα το δώ εκεί , δεν ξέρω βέβαια αν αξίζει την διαφορά , αν την αξίζει να τα δώσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, tsofras είπε

Θα το δώ εκεί , δεν ξέρω βέβαια αν αξίζει την διαφορά , αν την αξίζει να τα δώσω

Αξίζει!!!

 

Υ.Γ. Αν και τους θεωρώ ακριβούς, γενικά κάνουν καλή δουλειά. Περίπου στα ίδια πήγε το xc40 όλο κεραμικό στον Άγιο Στέφανο. Βλακεία μου που τσιγκουνεύτηκα το 50άρικο και τώρα τα βλέπω δίπλα δίπλα και μου αρέσει η κεραμική (είναι και λίγο πιο φωτεινή με μεγαλύτερη προστασία).

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, tsofras είπε

Θα το δώ εκεί , δεν ξέρω βέβαια αν αξίζει την διαφορά , αν την αξίζει να τα δώσω

αν δεν βάλεις εμπρόσθιο παρμπρίζ δώστα για τα πίσω , κυρίως για τα παιδιά και μετά ίσως και για την ομοιομορφία 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, terry308 είπε

αν δεν βάλεις εμπρόσθιο παρμπρίζ δώστα για τα πίσω , κυρίως για τα παιδιά και μετά ίσως και για την ομοιομορφία 

Θα βάλω παντού ωραία θα πάρω ένα τηλέφωνο να ρωτήσω αν βάζουν και την τιμή και θα ενημερώσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsofras είπε

Θα βάλω παντού ωραία θα πάρω ένα τηλέφωνο να ρωτήσω αν βάζουν και την τιμή και θα ενημερώσω

παντου κεραμικη, ουτε να το συζητας... καλυτερα ψαχνε φθηνότερο μαγαζι και βάλε παντου ;) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μόλις πήρα τηλέφωνο η προσφορά ισχύει για αυτό που έγραψα παραπάνω

Αν βάλεις παντού τις Black Pearl νανοκεραμικές πάει 240ε + 100ε το μπροστά = 340ε

Απλά μου είπε ότι οι νανοκεραμικές είναι στο 75% φωτεινότητα οπότε δεν θα μπορείς να βάλεις πιο σκούρες πίσω

Τους είπα θα πάω στο ραντεβού και θα συγκρίνω και θα αποφασίσω

4 λεπτά πριν, paylidis είπε

παντου κεραμικη, ουτε να το συζητας... καλυτερα ψαχνε φθηνότερο μαγαζι και βάλε παντου ;) 

Δεν είναι μεγάλο το κόστος πιστεύω 360 ήταν στην 3Μ χωρίς το μπροστά , στην autofilms νομίζω 380 ? (δεν θυμάμαι κάπου το έχω γράψει πιο πίσω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tsofras είπε

Λοιπόν μόλις πήρα τηλέφωνο η προσφορά ισχύει για αυτό που έγραψα παραπάνω

Αν βάλεις παντού τις Black Pearl νανοκεραμικές πάει 240ε + 100ε το μπροστά = 340ε

Απλά μου είπε ότι οι νανοκεραμικές είναι στο 75% φωτεινότητα οπότε δεν θα μπορείς να βάλεις πιο σκούρες πίσω

Τους είπα θα πάω στο ραντεβού και θα συγκρίνω και θα αποφασίσω

Δεν είναι μεγάλο το κόστος πιστεύω 360 ήταν στην 3Μ χωρίς το μπροστά , στην autofilms νομίζω 380 ? (δεν θυμάμαι κάπου το έχω γράψει πιο πίσω)

ρε συ τι τιμές είναι αυτές; Εγω στα τελευταία 2 αμαξια μου εβαλα τις Nexfil nanoceramic την πρώτη φορά στα 130-140 και τη δεύτερη στα 170-180... και τις δύο φορες 35αρες (ήτοι 35% περατότητα). Στο σκοντα έβαλα ASWF 50αρες απλές με 99€ σε ένα φοβερό μαστορα στα μελισσια...

 

Πάντως 160 τις εχει για το λεοντα τις νανοκεραμικές ο autofilms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tsofras είπε

Απλά μου είπε ότι οι νανοκεραμικές είναι στο 75% φωτεινότητα οπότε δεν θα μπορείς να βάλεις πιο σκούρες πίσω

Αν δε σε ενοχλεί η διχρωμία βάλε απλές πίσω . Οι 75% νανοκεραμικές κόβουν σχεδόν το ίδιο με τις 60-55άρες απλές

6 λεπτά πριν, tsofras είπε

Δεν είναι μεγάλο το κόστος πιστεύω 360 ήταν στην 3Μ χωρίς το μπροστά , στην autofilms νομίζω 380 ? (δεν θυμάμαι κάπου το έχω γράψει πιο πίσω)

Πολλά είναι αλλά στα χαρτιά τουλάχιστον οι 3Μ είναι πολύ καλύτερες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, paylidis είπε

ρε συ τι τιμές είναι αυτές; Εγω στα τελευταία 2 αμαξια μου εβαλα τις Nexfil nanoceramic την πρώτη φορά στα 130-140 και τη δεύτερη στα 170-180... και τις δύο φορες 35αρες (ήτοι 35% περατότητα). Στο σκοντα έβαλα ASWF 50αρες απλές με 99€ σε ένα φοβερό μαστορα στα μελισσια...

 

Πάντως 160 τις εχει για το λεοντα τις νανοκεραμικές ο autofilms

160 χωρίς την μπροστά με την μπροστά βλέπω πάει στα 240 αλλά και πάλι είναι 100ε διαφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...