Προς το περιεχόμενο

Αντηλιακές μεμβράνες


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, paylidis είπε

Συνηθως πηγαινει ο τεχνικος και τα κανει στην αντιπροσωπεία... τοι εχω πετυχει 2-3 φορες σε διαφορετικές αντιπροσωπείες, χυμα μεσα στην εκθεση χωρις καμια προστασια για σκονη κλπ εβαζαν μεμβρανες... οποτε οντως καλυτερα παιρνεις το αμαξι κανεις ερευνα για καλο τεχνιτη και πας στο εξειδικευμενο καταστημα του για να μπουν

Προφανώς το "δώρο" δεν είναι πάντα όπως το θες...αν θες κάτι στα μέτρα σου πας και το αγοράζεις ο ίδιος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με ειχαν ρωτήσει και μένα σε αντιπροσωπία αν ήθελα μεμβράνες κατα την παράδοση και πέρασα απο περιέργεια απο το μαγαζι , άγνωστες μάρκες , 90 ευρώ τοποθέτηση χωρίς εγγύηση ,χωρίς πιστοποίηση για ΚΤΕΟ (παμπριζ δεν έβαζε καν) , οπότε το ακύρωσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Morosana είπε

Νόμιζα ότι η επίστρωση στα τζάμια αφορά μόνο την υδροφοβια. Τους έχω δει κατά καιρούς να διαφημίζονται και το σκεφτομαι και εγώ αλλά βλέπω μερικά πράγματα που με κάνουν ένα βήμα πίσω. 

@Morosana τι πράματα ειναι αυτά που είδες που δεν σου άρεσαν, πές παρακαλώ μήπως κάνω λάθος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, sokos1 είπε

@Morosana τι πράματα ειναι αυτά που είδες που δεν σου άρεσαν, πές παρακαλώ μήπως κάνω λάθος!

Όταν το διαμάντι έχει σκληρότητα 10Η και μπορεί να χαραχτεί μόνο με διαμάντι είδα ένα βίντεο που ανέβασε από ένα αυτοκίνητο που υποτίθεται είχε αντιχαρακτικη προστασία 12Η άρα σκληρότερο από διαμάντι και το είχε γρατζουνισει σκύλος και το διόρθωνε με αλοιφαδορο. Αμφιβάλω αν θα νύχια του χάσκι ειναι πιο σκληρά από διαμάντι εκτός αν μιλάμε για το σκύλο του Γούλβεριν 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Morosana είπε

Όταν το διαμάντι έχει σκληρότητα 10Η και μπορεί να χαραχτεί μόνο με διαμάντι είδα ένα βίντεο που ανέβασε από ένα αυτοκίνητο που υποτίθεται είχε αντιχαρακτικη προστασία 12Η άρα σκληρότερο από διαμάντι και το είχε γρατζουνισει σκύλος και το διόρθωνε με αλοιφαδορο. Αμφιβάλω αν θα νύχια του χάσκι ειναι πιο σκληρά από διαμάντι εκτός αν μιλάμε για το σκύλο του Γούλβεριν 😛 

Καλύτερα να ανοιχτεί σχετικό θέμα αναφορικά με τις αντιχαρακτικές προστασίες καθώς αρκετοί μπορεί να ενδιαφέρονται και το παρών θέμα δεν σχετίζεται άμεσα οπότε θα γίνει τουρλουμπούκι αν αρχίσουν να γράφουν και άλλοι για αυτές.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, korakios είπε

Με ειχαν ρωτήσει και μένα σε αντιπροσωπία αν ήθελα μεμβράνες κατα την παράδοση και πέρασα απο περιέργεια απο το μαγαζι , άγνωστες μάρκες , 90 ευρώ τοποθέτηση χωρίς εγγύηση ,χωρίς πιστοποίηση για ΚΤΕΟ (παμπριζ δεν έβαζε καν) , οπότε το ακύρωσα

Πήγα σήμερα και μου είπαν ότι είναι ASWF που έχω διαβάσει κάποια πράγματα, στο 50€ και δεν λύνεται τίποτα, έχω δει τη δουλειά και σε συναδέλφου που είναι μια χαρά και θα τις περάσουν εκείνοι, ποσό κακή δουλειά να γίνει πια; Εξάλλου το αμάξι είναι καινούριο και τα τζάμια άθικτα όποτε δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα, απλά ψυχαναγκαζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επανερχομαι στο θεμα μια εβδομαδα μετα την τοποθετηση των νανοκεραμικων

κανενα απολυτως προβλημα με τα νερα που πεσανε στο ταμπλο (ειπαμε ειχε μπει και προστατευτικο κορδονι)

η τοποθετηση ειναι κυριολεκτικα αψογη και ειδικα στο παρμπριζ που ειναι πιο μεγαλη η μεμβρανη και θα περιμενες να εβρισκες κατι, δεν υπαρχει καμια απολυτως ατελεια

δεν καιει πλεον ο ηλιος, εχει μειωθει σημαντικα η αντηλια, κανενα προβλημα με οδηγηση/παρκαρισμα το βραδυ και το κλιμα δουλευει σημαντικα πιο ελαφρια ακομα κ μετα απο παρκαρισμα μεσα στον ηλιο στην θαλασσα

εχω βαλει 75 παρμπριζ - 50 στο υπολοιπο και θεωρω οτι αν ειχα την επιλογη τωρα θα εβαζα 35 στο υπολοιπο 

Επεξ/σία από ritualistic
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, ritualistic είπε

επανερχομαι στο θεμα μια εβδομαδα μετα την τοποθετηση των νανοκεραμικων

κανενα απολυτως προβλημα με τα νερα που πεσανε στο ταμπλο (ειπαμε ειχε μπει και προστατευτικο κορδονι)

η τοποθετηση ειναι κυριολεκτικα αψογη και ειδικα στο παρμπριζ που ειναι πιο μεγαλη η μεμβρανη και θα περιμενες να εβρισκες κατι, δεν υπαρχει καμια απολυτως ατελεια

δεν καιει πλεον ο ηλιος, εχει μειωθει σημαντικα η αντηλια, κανενα προβλημα με οδηγηση/παρκαρισμα το βραδυ και το κλιμα δουλευει σημαντικα πιο ελαφρια πλεον ακομα κ μετα απο παρκαρισμα μεσα στον ηλιο στην θαλασσα

εχω βαλει 75 παρμπριζ - 50 στο υπολοιπο και θεωρω οτι αν ειχα την επιλογη τωρα θα εβαζα 35 στο υπολοιπο 

Κόστος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ritualistic είπε

260ε Armolan Ventura σε ΑUDI Q3

Ευχαριστώ.Φθηνότερα απο οτι γράφει στο site νομίζω?Κάνα 40άρι παραπάνω βγαίνει στο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, LabrakisG1992 είπε

Ευχαριστώ.Φθηνότερα απο οτι γράφει στο site νομίζω?Κάνα 40άρι παραπάνω βγαίνει στο site.

180 + 80 το παρμπριζ τοσο γραφει κ στο site

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ritualistic είπε

εκτος αν εισαι εφοριακος εγω καλα στην ειπα την τιμη😂

Χαχαχα οχι εντάξει.Αν έχεις όρεξη ανέβασε και καμιά φωτογραφία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...