Προς το περιεχόμενο

Το iPad παραμένει “βασιλιάς” στην ολοένα μικρότερη αγορά των tablet


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ολο και συχνότερα τελευταία, διαβάζοντας σχόλια σε threads περί smartphones εδώ στο forum, έχω την αίσθηση πως το 95% των χρηστών του insomnia αγοράζει κινεζιές (όχι huawei) απευθείας από Κίνα :)

Οι αναγνωστες τoy insomnia δεν ειναι ο αντιπροσωπευτικος μεσος ορος .

Η πλειοψηφια των καταναλωτων δεν την ενδιαφερει η ξερη παραθεση των  specs ,επισης ντρεπονται να κυκλοφορησουν με κινεζιες προτιμουν μια γνωστη μαρκα οπως samsung ktlp .

Μια ματια στον κοσμο γυρω σου εξω θα σε πεισει για αυτο .Το ιδιο ακριβως συμβαινει και στο εξωτερικο στα Δυτικου τυπου κρατη.

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ξέρεις τι είναι bootlooop ή να κάνεις νέα αναβάθμιση σε android και να νομίζεις ότι αγόρασες συσκευή των 100 ευρώ?

Επειδη δεν θελω να γραφω τα προβληματα που μου εχει βγαλει το ios και το os x(παντα μετα απο αναβαθμισεις) μετα απο 10 χρονια χρηστης Apple συσκευων, δεν μπορουμε να συγκρινουμε ενα λειτουργικο το οποιο ειναι κομμενο και ραμμενο για 10 συσκευες με ενα που το παιρνει ο καθε κινεζος με τα σαβουρο-φτηνο τηλεφωνα του και του αλλαζει τα φωτα.
 
Ετσι τεινω να δωσω μεγαλυτερη αφεση αμαρτιων στο κακομοιρο το Android για τους λογους που ανεφερα παραπανω, παρα στην Apple που για αυτα που πληρωνεις δεν επρεπε να υπαρχει σχεδον τιποτα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tablet σημαίνει iPad. ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ του βασιλιά. Κάποια στιγμή να ξέρετε το Apple Watch θα είναι και αυτό το μοναδικό smartwatch που θα αξίζει κάποιος να αγοράσει. Θέμα χρόνου είναι όπως έγινε και με το iPad το οποίο δίνει νούμερα πωλήσεων που άλλες εταιρίες θα πέθαιναν να έχουν.

iPad Remains World's Most Popular Tablet as Apple Outsold Samsung and Amazon Combined

Screen_Shot_2018-02-05_at_23.36.07.png

Επεξ/σία από DJTaurus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω δουλέψει τα πάντα σε tablet, Ipad όπως θέλουν ας τα πούνε. Όλα είναι άψογα αναλόγως ποιότητας και τιμής. Άν φτάσουμε να συγκρίνουμε ipad των 600 με tablet των 80 και 100 επειδή έχει android φέξε μου και γλίστρησα. Όλα τα επώνυμα Tablet με σοβαρά specs πάνε σφαίρα απο τότε που το android σταθεροποιήθηκε σε τεράστιο βαθμό.

Το Ipad 2 σήμερα με ios 9 όχι απλά σέρνεται, σου έρχεται να το σπάσεις στον τοίχο!!! Ενώ tablet που μείνανε με γρήγορο και σταθερό android φυσάνε.

Όλα είναι σχετικά...μην τα ισοπεδώνουμε με άκρατο φανατισμό-οπαδισμό.

Επεξ/σία από Expecto Patronum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...