Προς το περιεχόμενο

Witcher (Netflix, 2019)


Wayward

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Εμενα πάλι δεν μου λέει πολλά αλλα γούστα είναι αυτά, όσο για το "clean face" νομίζω το hollywood makeup λύνει οποιοδήποτε τέτοιου είδους πρόβλημα. Έτσι κι αλλιώς δεν νομίζω να υπάρχουν πολλοί καλοί ηθοποιοί με ουλές στα μούτρα. :D

 

χεχε ε καλά ρε συ δεν είπα να φέρουν σημαδεμένο ηθοποιό. Περοσσότερο εννοώ baby face ή too pretty.

 

Ναι υποτίθεται πως ο Geralt είναι εμφανίσιμος αλλά θεωρώ πως χρειάζεται λίγο πιο rough look, δεν ξέρω πως αλλιώς να το εξηγήσω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν μπορώ να πω ότι έχω παράπονο ούτε εγώ, αλλά για κάποιο λόγο δυσκολεύομαι να τον φανταστώ να βγάζει αυτό το "rough around the edges" στυλ του Geralt. 

Από την άλλη από παλιότερες δηλώσεις του φαίνεται να γουστάρει πολύ τον ρόλο, επομένως αυτό πιστεύω είναι σημαντικό και είμαι περίεργος να δω πως θα τα πάει.

Επεξ/σία από Gilmaru
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Gilmaru είπε

Δεν μπορώ να πω ότι έχω παράπονο ούτε εγώ, αλλά για κάποιο λόγο δυσκολεύομαι να τον φανταστώ να βγάζει αυτό το "rough around the edges" στυλ του Geralt. 

Από την άλλη από παλιότερες δηλώσεις του φαίνεται να γουστάρει πολύ τον ρόλο, επομένως αυτό πιστεύω είναι σημαντικό και είμαι περίεργος να δω πως θα τα πάει.

Ο Cavill είναι από τους λίγους που κάνει gaming, διαβάζει κόμικ, κτλπ στην μπίζνα. Έχει διαβάσει τα βιβλία, τα κόμικ, έχει παίξει τα παιχνίδια, όλα αυτά. Και το είχε φέρει η κουβέντα σε συνέντευξη λίγο αφότου βγήκε το Witcher 3. Είχε πει ότι πήρε το τηλεφώνημα για τον Superman όταν έπαιζε WoW. Δεν περιμένω αυτό να βγει καλό, όντας [current year] & Netflix, αλλά για τον Cavill είναι μάλλον passion project. Ο μόνοι άλλοι που θυμάμαι να έχουν γνώσει τέτοιων θεμάτων εκτός του κλασσικού "πήρα το ρόλο, και ο, ναι, είμαι φαν" είναι ο Jon Hamm που είπε ότι το κόμικ που θα ήθελε να ανεβάσει είναι το Elektra Assassin, ο Nicholas Cage (φυσικά τώρα, όλοι ξέρουν την ιστορία), ο Johnny Depp μια φορά που τον ρώτησαν τους 10 αγαπημένους χαρακτήρες, και το πήρε κατεβατά μέχρι να καταλήξει στον Namor, και... αυτούς θυμάμαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o Cavill μπορεί να είναι fanboy αλλά είναι και κακός ηθοποιός ε

Τεσπά, Μίκκελσεν ήλπιζα, σε Cavil κατάντησε, ας το δούμε ότι και να βγεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν σουπερμαν και σαν ηθοποιο στις  υπολοιπες ταινιες του τον εκτιμω

αλλα δεν μου κολλαει σαν γκεραρντ

ειναι

πολυ ''καθαρος'' αισθητικα

πολυ νεος

πολυ μυωδης

σαν ονομα βεβαια ειναι  παραπανω απο αυτο που ηλπιζα/για να δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...