Προς το περιεχόμενο

Witcher (Netflix, 2019)


Wayward

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πανέμορφο armor αλλα πάλι σαν να βγήκε από πλυντήριο φαίνεται. Επίσης που τα βρήκε τα λεφτά ένας θεός ξέρει. Μάλλον πάνε καλά οι πωλήσεις από το CD του "Toss a Coin". :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Kaer Morhen training?! Για την ηλικία της ηθοποιού μια χαρά φαίνεται για πιτσιρικα Ciri στην photo. Μακάρι μακάρι να είναι καλύτερο.

Προφανως εκει θα ειναι . Στα βιβλια στην αρχη η Σιρι ηταν πολυ πιο αθωα , δεν λεω τοσο απο αποψη εμφανισης αλλα συμπεριφορας, την εχουν μεγαλωσει στην σειρα. Ειμαι περιεργος παντως τι θα κανουν με καποιες μελλοντικες ''επιμαχες'' στιγμες με την Σιρι και πως θα τις δειξουν παντως 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

 Ειμαι περιεργος παντως τι θα κανουν με καποιες μελλοντικες ''επιμαχες'' στιγμες με την Σιρι και πως θα τις δειξουν παντως 😛

Μάλλον για αυτό και τη μεγάλωσαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, noFEARgr είπε

Προφανως εκει θα ειναι . Στα βιβλια στην αρχη η Σιρι ηταν πολυ πιο αθωα , δεν λεω τοσο απο αποψη εμφανισης αλλα συμπεριφορας, την εχουν μεγαλωσει στην σειρα. Ειμαι περιεργος παντως τι θα κανουν με καποιες μελλοντικες ''επιμαχες'' στιγμες με την Σιρι και πως θα τις δειξουν παντως 😛

σκηνες οπως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, KilliK είπε

σκηνες οπως;

Θα περιμενεις την 3η η 4η σεζον για να μαθεις ( Λογικα ) . Ειδαλλως να διαβασεις τα βιβλια😛

Αν και αποκλιεται να το πανε οπως τα βιβλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, noFEARgr είπε

Αν και αποκλιεται να το πανε οπως τα βιβλια...

Netflix είναι dude, λες να την κάνουν τέρμα straight? Ούτε για πλακα, ούτε παραγγελια να το είχαν κάνει. :P Εγώ περιμένω να δω ταξίδι μετά από Thanedd, το καλύτερο part από τα βιβλία imho.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...