Προς το περιεχόμενο

Witcher (Netflix, 2019)


Wayward

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο οτι φαινεται θα αλλαξουν τελειως τα βιβλια , φαινοταν το πραγμα απο την πρωτη σεζον . Δεν στεκει καθολου να βρισκεται αλυσοδεμενη η yen σε αυτο το σημειο της ιστοριας.Βασικα δεν στεκει να δουμε καν yen για το μεγαλυτερο κομματι της σεζον.

 

 

Επεξ/σία από noFEARgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μάλλον θα κάνουν και τα δυο βιβλία μια season dude, όπως κάναν στην προηγουμενη. Λογικά είναι το σημείο στο Thanedd η που την έχει η Φρανσέσκα στο κάστρο της. Αλλα ναι, χαλαρά αλλάζουν τα πάντα, ειδικά για Yen που είναι η πρωταγωνίστρια του show....

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα πράγμα θέλω από τα βιβλία που δεν είδα στην πρώτη σεζόν. Να μην τα έχουν όλα ως άσπρο μαύρο (το έκαναν στην αρχή με τη ρενφρι αλλά μετά με τους κεντρικούς ήταν σαν να πήγε περίπατο). Εννοείται πως έχεις κάποιους ήρωες που υποστηρίζεις και θες να τα καταφέρουν, αλλά στα βιβλία με ορισμένες εξαιρέσεις δεν έχεις κακούς μόνο ως κακούς. Δηλαδή χαρακτηριστικά, αυτό το πράγμα με το nilfgaard στη πρώτη σεζόν που θυσίαζαν τις μάγισσες για να τις κάνουν βλήματα τους έκανε να δείχνουν σαν ότι πιο σατανικό υπάρχει, χωρίς ίχνος συμπάθειας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ και νομίζω έχει ξανά αναφερθεί. Το Nilfgaard είναι πολύ πιο civilized από τα Northern Kingdoms. Αλλα ok, άλλαξαν τόσο πράγματα προς το χειρότερο που γενικά στο τέλος λίγη σημασία έχει. Και όχι και τίποτα, άμα τα fights, με εξαίρεση το Blaviken, ήταν καλά θα ήμουν πιο ικανοποιημένος με την σειρά, αλλα δυστυχώς τα υπόλοιπα fight scenes ήταν ψιλό τραγικά. Καλά για τα τέρατα τα λόγια περιττά.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με τα παραπανω . Πραγματικα δεν ξερω πως θα αλλαξουν τον Cahir και την Fringilla ετσι οπως τους παρουσιασαν δεν εχουν καμια σχεση με το πως ειναι στα βιβλια. 

Καλα στο τελος θα καταληξει η σειρα να ειναι η Υen και ολοι αλλοι κομπαρσοι φαινεται που παει το πραγμα. 

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
12 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Φέρνει λίγο σε Rohan ή μου φαίνεται;

Δεν θα το έλεγα, πιο πολύ Warcraft μου βγάζει. Still, μέρα με την νύχτα με την προηγουμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...