Προς το περιεχόμενο

Witcher (Netflix, 2019)


Wayward

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 8/11/2020 στις 9:15 ΜΜ, GhostRiderLSOV είπε

Δεν θα λείψει να πω την αλήθεια, μιας και στην S2 o Geralt είναι κομπάρσος στην ίδια του την σειρά πλέον. Αφού η παραγωγή αποφάσησε να γίνει full woke. 

 

  • Like 1
  • Confused 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το χαμε πει απο την αρχη, ο Witcher θα καταληξει να γινει guest star στην ιδια του την σειρα. και δεν εχει να κανει μονο με την woke-ποιηση, αλλα και με το χρηματικο, ο Καβιλ ειναι πρωτοκλασατος σταρ ενω το Νετφλιξ ειναι γνωστο το ποσο φτηνιαρικο ειναι.  αν λιγοτερο screen time, σημαινει και μικροτερος μισθος, θα το κανουν.

η Yeneffer θαναι η πρωταγωνιστρια στην ουσια με τον Witcher σε απλο ρολο καταλυτη του character arc της και της πλοκης της ιστοριας. oτι εγινε και με τον Mad Max στο Fury Road βασικα.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χειρότερη από την πρώτη δεν γίνετε ότι και να κάνουν. Τώρα κατά  ποσο λιγότερο screen-time θα έχει ο Geralt δεν ξέρω, αλλα είναι γνωστό ότι την πρώτη season αυτός την κουβάλησε στους ωμους του. Όσο λιγότερο Geralt θα έχει τόσο περισσοτερους viewers θα χάσουν. Απλά είναι τα πράγματα πιστεύω.

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Χειρότερη από την πρώτη δεν γίνετε ότι και να κάνουν. Τ

Και όμως αν δεις στο βίντεο παραπάνω, ο Cavill το αφήνει να εννοηθεί στην συνέντευξη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Στα τρίχρονα; Ναι οκ.

Χάλια μουσική, χάλια υποκριτική, χάλια σενάριο...δεν θυμάμαι άλλα. Στο 2ο δεν άντεξα. Δεν άντεξα όλο το hype που είχε προηγηθεί. Δεν άντεξα τον τρόπο που δουλεύει το μάρκετινγκ και η διαφήμιση. Και θυμάμαι λέγανε τότε ότι θα είναι λέει το επόμενο GoT. Ναι, μπορεί το Witcher 102 να είναι καλύτερο από το GoT λίγο πριν το τέλος του κόσμου σε καμιά 30αριά χρόνια.

Και σύγκριση με το Mandalorian; Είμαι Star Wars fan από το 1970. Ναι είμαι τόσο μεγάλος. Το βάζει ο γιος μου να το δούμ μαζί. Κοιμήθηκα και σε αυτό. Οκ. Είχε το Star Wars brand τριγύρω. Πάμε στα 13χρονα εκεί.

Σοβαρευτείτε. Αμάσητα ότι μας πασάρουν;

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/12/2020 στις 2:40 ΠΜ, snips είπε

Στα τρίχρονα; Ναι οκ.

Χάλια μουσική, χάλια υποκριτική, χάλια σενάριο...δεν θυμάμαι άλλα. Στο 2ο δεν άντεξα. Δεν άντεξα όλο το hype που είχε προηγηθεί. Δεν άντεξα τον τρόπο που δουλεύει το μάρκετινγκ και η διαφήμιση. Και θυμάμαι λέγανε τότε ότι θα είναι λέει το επόμενο GoT. Ναι, μπορεί το Witcher 102 να είναι καλύτερο από το GoT λίγο πριν το τέλος του κόσμου σε καμιά 30αριά χρόνια.

Και σύγκριση με το Mandalorian; Είμαι Star Wars fan από το 1970. Ναι είμαι τόσο μεγάλος. Το βάζει ο γιος μου να το δούμ μαζί. Κοιμήθηκα και σε αυτό. Οκ. Είχε το Star Wars brand τριγύρω. Πάμε στα 13χρονα εκεί.

Σοβαρευτείτε. Αμάσητα ότι μας πασάρουν;

Ok boomer. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...