Προς το περιεχόμενο

Εξοικονομώ κατ' οίκον


TiMoRiS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πώς πιάνει κάποιος το στόχο για να πάρει την επιχορήγηση? Και ο στόχος του κάθε σπιτιού είναι διαφορετικός? Ποιος τον ορίζει? Εγώ θέλω να βάλω αέριο και aircondition αυτά ε΄χει σημειώσει ο μηχανικός. Πώς ξέρω αν πιάνω τον στόχο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το ενεργειακό πιστοποιητικό που θα κάνει ο μηχανικός θα αναγράφει την κατάσταση του σπιτιού πριν και μετά τις αλλαγές που θέλεις να κάνεις.

Το ελάχιστο είναι 40% αν θυμάμαι καλα. Με αυτά τα 2 λίγο δύσκολο μου φαινεται, ειδικά αν εχεις ήδη καποια άλλη πηγή θέρμανσης. (Δεν είμαι μηχανικός βέβαια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλατφόρμα άνοιξε 08.00 ακριβώς και δεν παρουσίασε κανένα πρόβλημα / κόλλημα. Με όλα τα στοιχεία πρόχειρα, μου πήρε 40 λεπτά η καταχώριση της αίτησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Η πλατφόρμα άνοιξε 08.00 ακριβώς και δεν παρουσίασε κανένα πρόβλημα / κόλλημα. Με όλα τα στοιχεία πρόχειρα, μου πήρε 40 λεπτά η καταχώριση της αίτησης.

Καλημέρα, Αν δεν έχω σύμβουλό έργου  γράφω κάτι στο αφμ που μου ζητάει στο επίπεδο 2? Τώρα πάτησα αποθήκευση χωρίς να γράψω κάτι και κάτι loading περίπου ένα 10'λεπτο. Ξέρεις κάτι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, ioioioio είπε

Καλημέρα, Αν δεν έχω σύμβουλό έργου  γράφω κάτι στο αφμ που μου ζητάει στο επίπεδο 2? Τώρα πάτησα αποθήκευση χωρίς να γράψω κάτι και κάτι loading περίπου ένα 10'λεπτο. Ξέρεις κάτι ?

Δεν γράφεις τίποτα λογικά.

 

Στην υποβολή πάτησα 2-3 φορές υποβολή γιατί καθυστερούσε. Δεν φόρτωνε η νέα σελίδα που να λεει οτι ολοκληρώθηκε. Μετά απο λίγη ώρα βέβαια που έκανα ανανέωση, όντως είχες κάνει υποβολή απο την 1η φορά και για τις άλλες φορές που ξαναέκανα υποβολή έβγαζε error.

Οπότε θεωρώ πως ακόμα και αν αργεί, μάλλον σας την έχει πάρει.

*Τώρα (10.00) που προσπαθώ να δω την αίτηση μου, καθυστερεί αρκετά (2 λεπτά / κλικ), αλλά ανοίγει κανονικά σελίδες

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο " Ο ταμιευτήρας θέρμανσης του  ΖΝΧ είναι ενσωματωμένος στο στο σύστημα θέρμανσης; " που αναφέρεται? Στο σύστημα που θα βάλω? Φυσικό αέριο εν προκείμενο ή σε αυτό που ήδη έχω? Και έχει να κάνει με το ζεστό νερό αυτό κάνω λάθος? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ ενώ πήρα κανονικά αριθμό πρωτοκόλλου και κατέβασα και το pdf, πάω να ξαναμπώ και δεν εμφανίζεται καμιά αίτηση ούτε δικαίωμα για νέα......

Παίζει στις 08:00 να μην είχε ενεργοποιηθεί ακόμα η Αττική για καποιο λόγο και να έφαγε καποιο κόλλημα ;Βέβαια η αίτηση ολοκληρώθηκε 10:40.....

 

 

Επεξ/σία από gaspazet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...