Προς το περιεχόμενο

Εξοικονομώ κατ' οίκον


TiMoRiS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχω μια αυθαιρεσία, που μάλιστα παίζει να είναι κάτω από το όριο των 7 τετραγωνικων. Διαβάζω ότι μπορω να την τακτοποίησω αφού εγκριθω στο πρόγραμμα αλλά ΠΡΙΝ τις 30 που είναι η οριστική υποβολή.

Καταλαβαίνω καλά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GREGORYMO είπε

Έχω μια αυθαιρεσία, που μάλιστα παίζει να είναι κάτω από το όριο των 7 τετραγωνικων. Διαβάζω ότι μπορω να την τακτοποίησω αφού εγκριθω στο πρόγραμμα αλλά ΠΡΙΝ τις 30 που είναι η οριστική υποβολή.

Καταλαβαίνω καλά ?

Το παίζει σημαίνει ότι δε μετρήθηκε από μηχανικό. Υπενθυμίζω ότι η αίτηση για υπαγωγή στο νόμο των αυθαίρετων πρέπει να είναι περαιωμενη πριν από την αίτηση για την τελική εκταμίευση του ποσού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, becoming_I είπε

Το παίζει σημαίνει ότι δε μετρήθηκε από μηχανικό. Υπενθυμίζω ότι η αίτηση για υπαγωγή στο νόμο των αυθαίρετων πρέπει να είναι περαιωμενη πριν από την αίτηση για την τελική εκταμίευση του ποσού.

Εγώ, λέω τώρα την ΣΤΙΓΜΗ της υποβολής αν πρέπει να έχει πληρωθεί το παράβολο.

Αν εγκριθω με το καλό, εννοείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Τι έγινε σήμερα με την κεντρική Μακεδονία; Πώς πήρε η διαδικασία; Είχε κολλήματα και τέτοια; Πόσα λεπτά έμεινε ανοιχτό; Για πείτε μας εσείς που κάνατε αίτηση, να ξέρουμε να ελπίζουμε η όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα λέγαμε κάποιοι ότι στις περιοχές με μεγάλη ζήτηση πάλι το ίδιο θα είναι ...

πάντα η κεντρική μακεδονία είχε θέμα.

προφανώς όσοι μπήκαν στο πρώρα 3-4 λεπτά θα έχουν πιθανότητες μεγάλες

απλή λογική είναι.

τώρα θα μου πείτε γιατί στις προηγούμενες περιφέρειες μετά τις αλλαγές Σκρέκα έτρεξε λίγο καλύτερα;

γιατί το χάσμα ζήτησης προσφοράς ήταν μικρότερο!

άντε να δούμε πότε θα ξεκινήσει το νέο πρόγραμμα.

αμφισβητώ ότι θα βάλουν μοριοδότηση ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ. εδώ θα είμαστε θα το δούμε...

Επεξ/σία από ikucic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ανοίξουν τις πλατφόρμες μια βδομάδα, να μπουν όσες αιτήσεις είναι να μπουν και μετά ας βρουν μια πατέντα να γίνεται κλήρωση

Μειώνεις και τον χρόνο εκτέλεσης των εργασιών, και προκυρήσσεις κατόπιν περισσότερες επαναλήψεις του προγράμματος 

Δε μπορώ πραγματικά να σκεφτώ κάτι καλύτερο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, teoqq είπε

Όποιος περάσει τις παρεμβάσεις ας ενημέρωσει.. 5 λεπτά για μια τιμή!!

Εκανα reload τη σελιδα, ξανα login taxis και με πηγε κατευθειαν στις παρεμβασεις αλλα ειχαν χαθει οι καταχωρησεις. Αρχισα να καταχωρω παλι και φαινοταν πιο χαλαρο αλλα ξανακολλησε στη μεση της προσπαθειας και τελος...... 

Σημερα που το εζησα προστεθηκε στη ζωη μου αλλη μια καταντια του ελληνικου δημοσιου που του αξιζει να φοροδιαφευγεις και να το κλεβεις.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nickmanak είπε

Εκανα reload τη σελιδα, ξανα login taxis και με πηγε κατευθειαν στις παρεμβασεις αλλα ειχαν χαθει οι καταχωρησεις. Αρχισα να καταχωρω παλι και φαινοταν πιο χαλαρο αλλα ξανακολλησε στη μεση της προσπαθειας και τελος...... 

Σημερα που το εζησα προστεθηκε στη ζωη μου αλλη μια καταντια του ελληνικου δημοσιου που του αξιζει να φοροδιαφευγεις και να το κλεβεις.

Αυτό ακριβώς έκανα και εγώ και ... ΒΟΥΑΛΑ

  • 1. Δεν υπάρχει διαθεσιμότητα πόρων στην Περιφέρειά σας. Η αίτησή σας δεν μπορεί να υποβληθεί οριστικά.

γελάει ο κόσμος..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...