Προς το περιεχόμενο

VDSL σχεδον σε ολη την Καλλιθεα ?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

το νουμερο σου δεν ειναι στην λιστα της wind, ειναι το 308 και το 309, δεν ξερω αν μπορεις να παρεις απο εκει, αυτο μονο απο την wind μπορεις να το μαθεις.συμφωνα με την λιστα παντως ειναι 4ο τριμηνο του 2017.

Το καφαο δεν μπορεί να αλλάξει, αυτό εχεις, αυτό θα εχεις για πάντα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες καλησπερα ! Διαβασα στην πρωτη σελιδα οτι εχουν αρχισει και σκαβουν αραπακη και σαπφους ! .. ΕΠειδη Ειμαι για καποιες μερες στο εξωτερικο παιζει καποιος να επιβεβαιωσει αν εχουν ξεκινησει οντως εργα στην περιοχη που βρησκεται διπλα στο αστυνομικο τμημα καλλιθεας που βρησκεται διπλα στην αγιων παντων ?! Ευχαριστω εκ των προτερων ! Για οτι νεοτερο για αυτο το πραγμα περιμενω απαντησεις γιατι πραγματικα δεν την παλευω αλλο με την 24αρα ! οσο για το αν γινεται η νοβα να στειλει γραμμη μεσω του καφαο αλλης εταιριεας ουτε και γω το ξερω και θελω να μαθω εαν οντως υπαρχει τετοια πιθανοτητα .. γιατι και γω νοβα ειμαι και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος .. οποτε δεν εχω σκοπο να αλλαξω παροχο αν γινεται κατι τετοιο ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω έχω δει απο Σπαρτης έως Φιλαρέτου. Εχτές μάλιστα τα καλώδια που είχαν αφήσει έξω απο το καφάο που είναι στα 10 μέτρα απο το σπίτι μου δεν τα είδα να είναι έξω (τα σκέπασαν) ενώ έχουν αφήσει 6-7 μεγάλα στην γωνία Ιατρίδου και Αραπάκη (εκεί που είναι ο Μπλέ κάδος), προφανώς εκεί θα μπει καινούργιο κουτί.

post-160877-0-77575600-1498136552_thumb.jpg

Επεξ/σία από fouskos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εγω έχω δει απο Σπαρτης έως Φιλαρέτου. Εχτές μάλιστα τα καλώδια που είχαν αφήσει έξω απο το καφάο που είναι στα 10 μέτρα απο το σπίτι μου δεν τα είδα να είναι έξω (τα σκέπασαν) ενώ έχουν αφήσει 6-7 μεγάλα στην γωνία Ιατρίδου και Αραπάκη (εκεί που είναι ο Μπλέ κάδος), προφανώς εκεί θα μπει καινούργιο κουτί.

post-160877-0-42186300-1499333018_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν σκαψει και ολη την καλυψους,προς το παρον μονο τους σωληνες εχουν βαλει και στο γηπεδο κοντα εχουν σκαψει γυρω απο τα καφαο,λογικα θα αλλαξουν και αυτα.

Αλλα γενικα δεν εχω και πολλες ελπιδες γιατι υπολογισε κανα 6μηνο να περασουν ινες/αλλαξουν τα κουτια και αλλο ενα εξαμηνο να αξιωθεί η ΔΕΗ να τα ηλεκτροδοτησει  και ολα αυτα για να δινεις 30 ευρω το μηνα για VDSL που αμα εισαι ενα ατομο στο σπιτι δεν συμφερει και πολυ αυτες τις εποχες.

Ασε που αυτοι που θα μεινουν adsl οπως εγω μεχρι να φτηνυνει μπορει να εχουν προβληματα crosstalk με vdsl και να τους πεσει και άλλο η ταχυτητα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Προ δεκαημέρου έσκαβαν τους δρόμους πίσω από την Σιβιτανίδου. Τώρα έχουν ανέβει προς Αγίων Πάντων. Μάλλον πρώτα κάνουν το κομμάτι πίσω από τη Θησεώς και μετά θα ανέβουν προς Δαβάκη, Δημοσθένους κλπ. Είναι και κομματάκι μεγάλη η Καλλιθέα. Πάντως με αυτό το ρυθμό λογικά μέχρι τέλος '17 θα έχουν ξεμπερδέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει συνδεθει κανεις στη Καλλιθεα με το νεο δικτυο vdsl να μας πει εντυπωσεις; Η vodafone προς το παρων, φαινομενικα δεν εχει ενεργοποιηθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, ακουσα πως η wind συνδεει vdsl στη Καλλιθεα εδω και καποιο καιρο, πολλα σημεια που σκαβαν, οπως αυτα στις πρωτες σελιδες, εχουν τελειωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, ακουσα πως η wind συνδεει vdsl στη Καλλιθεα εδω και καποιο καιρο, πολλα σημεια που σκαβαν, οπως αυτα στις πρωτες σελιδες, εχουν τελειωσει.

συμφωνα με το χρονοδιαγραμμα 4ο τριμηνο του 2017, δεν νομιζω να δινει απο τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...