Προς το περιεχόμενο

Προσφορα Q 2017 : 1GB καθε μηνα για 8 μηνες με 8 ευρω


bill27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά μια ερώτηση γιατι δεν το έχω παρακολουθήσει το θέμα.

Αυτό to "Q 2017 : 1GB καθε μηνα για 8 μηνες"

αφορά σε συνδέσεις με συμβόλαια ή σε καρτοκινητή Q ?

 

Ouupsss !!! Τώρα είδα οτι η Q είναι μόνο καρτοκινητή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 239
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μάλλον δεν ισχύει για όλους. Στέλνω και μου απαντάει η υπηρεσία δεν ειναι διαθέσιμη στο προγραμμα σας

Για ολους ισχυει,ακομα και ατομα που δεν ελαβαν το μηνημα ενεργοποιηθηκε κανονικα η προσφορα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ολους ισχυει,ακομα και ατομα που δεν ελαβαν το μηνημα ενεργοποιηθηκε κανονικα η προσφορα

Επιβεβαιώνω κ εμένα ποτέ δεν μου ήρθε μήνυμα και κανονικά ενεργοποιήθηκε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω κ εμένα ποτέ δεν μου ήρθε μήνυμα και κανονικά ενεργοποιήθηκε.

Και μένα το ίδιο. Το άλλο πακέτο όμως με τα 1500 λεπτά προς όλους δεν ενεργοποιειται, μάλλον πρέπει να προηγηθεί μήνυμα από την q
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερισμένοι να ένεστε. Να ρωτήσω για κει που λέει πως ισχύει ως 9/6. Δηλαδή για δύο μόνο μέρες μπορούμε να κάνουμε κάτι?

 

Αν πάω αύριο πρωι ομόνοια για αριθμό, προλαβαίνω?

 

Είναι κανείς από Τριφυλία Μεσσηνίας να μου πεί αν πιάνει η q εκεί?

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερισμένοι να ένεστε. Να ρωτήσω για κει που λέει πως ισχύει ως 9/6. Δηλαδή για δύο μόνο μέρες μπορούμε να κάνουμε κάτι?

 

Αν πάω αύριο πρωι ομόνοια για αριθμό, προλαβαίνω?

 

Είναι κανείς από Τριφυλία Μεσσηνίας να μου πεί αν πιάνει η q εκεί?

 

Ευχαριστώ!

Γενικά πιάνει στα μεγάλα χωριά πχ Δώριο, Κοπανάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλησπερα. Μια ερωτηση.Επειδη είχα ενα νουμερακι εδω και καιρο κ σημερα το ενεργοποιησα.Εβαλα 10 ευρω καρτα κ με εριξε κατω απο τα 8 ... μου ενεργοποιησε αυτοματα 200 λεπτα προς ολους  συν τα μπονους της 10ρας .Τωρα πρεπει να βαλω και μια 5 ευρη extra για να στειλω για την προσφορα .Γνωριζει κανεις αμα μπορω να στειλω καποιο μηνυμα για να απενεργοποιησω το αυτοματο φαγωμα  :cry: της καρτας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραψτε στο πρωτο post το παρακατω γιατι την εχουν πατησει οσοι δεν ξερουν απο wind-q. Αν λήξουν τα χρήματα τότε χανεται και η προσφορα. Αρα πρεπει να βαζεις οπωσδηποτε μια καρτα το 3μηνο (εστω 5€) για να διατηρησεις το ιντερνετ.

 

Καποιοι που ειχαν χασει την προσφορα γιατι τους εληξαν τα χρηματα, οταν ξαναβαλαν καρτα, τον επομενο μηνα αποκτησαν και παλι τo GB αλλα αυτο δεν ειναι κανονας και δεν ειναι να βασιζεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...