Προς το περιεχόμενο

Προσφορα Q 2017 : 1GB καθε μηνα για 8 μηνες με 8 ευρω


bill27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν κρίνουμε απ τις άλλες φορές, η προσφορά βγαίνει ξανά αφού λήξει η προηγούμενη..

Βέβαια.. αν επίσης κρίνουμε απ τις άλλες φορές, η προσφορά έβγαινε 2-3 μήνες μετά την προηγούμενη και όχι άμεσα όπως τώρα και επίσης απ την ώρα που έβγαινε κρατούσε αρκετές μέρες (μέχρι τέλος του εκάστοτε μήνα), οπότε όχι αλλά... ίσως :)

Όπως το βλέπω αν ξαναβγει πριν το 8μηνο αυτή τη φορά, θα είναι μάλλον με την λήξη του καλοκαιριού (κάναν Οκτώβρη όπως πέρσι) αλλιώς... καλό Μάρτιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 239
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την δευτερη φορα η προσφορα βγηκε λιγες μερες πριν ληξει η πρωτη προσφορα και η τριτη προσφορα βγηκε κοντα 2 μηνες μετα τη ληξη της δευτερης. Αρα δεν ηταν παραλογο που βγηκε τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή και το δίκτυο είναι χάλια και η εξυπηρέτηση, αλλά και σπαμμάρουνε ανελέητα σε καθημερινή βάση (ευτυχώς που το roaming δε χρεώνει εισερχόμενα SMS αλλιώς θα είχαν φάει αγωγή βαρβάτη). Οπότε και δωρεάν να μου το δίνανε το Internet και πάλι θα άλλαζα δίκτυο, όπως και σκοπεύω να κάνω με την πρώτη ευκαιρία.

 

Δυστυχώς η Cosmote είναι πανάκριβη, τουλάχιστον όμως ούτε σπαμμάρει όλη μέρα, ούτε άλλα υπόσχεται κι άλλα πραγματοποιεί και ούτε έχει δίκτυο που παρακαλάς να είσαι ο μοναδικός στην περιοχή για να φορτώσει το Internet.

 

Λυπάμαι, αλλα δεν...

Από τη πρώτη μέρα έβαλα επιλογή στην εφαρμογή να μην δέχομαι προμο από τη wind για δες το μήπως και έτσι σταμάτησει γιατι μνμ δεν μου στείλνουν εμένα χαχα.στις ρυθμίσεις είναι.παραπονο για το δίκτυο δεν έχω μιας και η cosmote στη περιοχή μου δεν πιάνει ούτε με τάμα..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε μνμ για την προσφορά με ενεργοποίηση ως 16/06

 

Στείλτε μνμ 8G στο 12000

Αυτο το μνμ ηταν προσωπικα για το δικο σου νουμερο η μπορουμε να το κανουμε οσοι δε προλαβαμε το προηγουμενο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Από ότι βλέπω άλλαξε η φιλοσοφία που δίνουν το 1GB και δεν το δίνουν κάθε 1 του μήνα αλλά λογικά 30 μέρες μετά το προηγούμενο GB. Θετική αυτή η αλλαγή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενεργοποίησα την προσφορά στις 7/6 το μεσημέρι.

Ακόμα δεν ήρθε τίποτα.

Για την ακρίβεια ήρθε ένα SMS ότι απόψε λήγουν τα δωρεάν ΜΒ που έχω.

Αστείοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα εχεις μηδεν υπολοιπο σε €... (δηλαδη καθολου χρημα μεσα) συνεχιζει κανονικα η προσφορα?

οχι

 

Ενεργοποίησα την προσφορά στις 7/6 το μεσημέρι.

Ακόμα δεν ήρθε τίποτα.

Για την ακρίβεια ήρθε ένα SMS ότι απόψε λήγουν τα δωρεάν ΜΒ που έχω.

Αστείοι...

ας περιμενουμε να δουμε αν θα μπει σημερα το βραδυ μετα τις 00:00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...