Προς το περιεχόμενο

Προσφορα Q 2017 : 1GB καθε μηνα για 8 μηνες με 8 ευρω


bill27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 239
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου φαινετε δεν πανε καλα εκει στην Q ,το gb επρεπε να εχει ηδη μπει απο το μεσημερι(για μενα) στις 7/7 για οσους βαλανε στις 7/6....

Μιλησα εχθες με το τσατ και μου ειπανε πως επρεπε να εχει μπει στις 1/7 ...

Στο fb λενε  πως θα μπει 30 μερες μετα...

Ουτε και αυτοι δεν ξερουνε... :wacko:  :blink:  :wacko:  :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, ακομη να φτιαξουν ενα ρημαδι app να βλεπεις online το υπολοιπο σου ??

Περιμενουν πρωτα να πουληθουν σαν εταιρεια?

Η μηπως εχουν πλανο για το 2023 ?

Πολυ χαμηλο επιπεδο υπηρεσιων, ουτε στην Αφρικη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε μήνα παίρνω κάποια δωρεάν λεπτά από την Q που ισχύουν για ένα μήνα επειδή συνδυαζω κινητό και σταθερό wind.

 

Τα λεπτά λήγουν στις 12 τα μεσάνυχτα και η ανανέωση γίνεται στις 2:40 τα ξημερώματα.

υπαρχει ένα κενό δηλαδή 2 ωρών και σαραντα λεπτων.

Έχουν περάσει σχεδόν δύο χρόνια και καθε μήνα γελαω μόλις βλέπω το μήνυμα της ανανέωσης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε μήνα παίρνω κάποια δωρεάν λεπτά από την Q που ισχύουν για ένα μήνα επειδή συνδυαζω κινητό και σταθερό wind.

 

Τα λεπτά λήγουν στις 12 τα μεσάνυχτα και η ανανέωση γίνεται στις 2:40 τα ξημερώματα.

υπαρχει ένα κενό δηλαδή 2 ωρών και σαραντα λεπτων.

Έχουν περάσει σχεδόν δύο χρόνια και καθε μήνα γελαω μόλις βλέπω το μήνυμα της ανανέωσης...

Αν έχω υπολογίσει σωστά, τα λεπτά κρατάνε 31 ημέρες (ακόμα και το Φεβρουάριο). Μπαίνουν τα νέα (σε μένα τουλάχιστον) την 1η του μήνα γύρω στις 4 το πρωί, ενώ το παλιό υπόλοιπο χρόνου μηδενίζει μετά.

Όσο για το Giga του Ιουλίου, δεν ανανεώθηκε και αφαίρεσε από το υπόλοιπό μου 0.45€ (από 0,99 σε 0,54) πριν προλάβω να κόψω τα data. Πως έγινε αυτό δε μπορώ να το καταλάβω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα στην αρχή αφαίρεσε 0,5€ και μετά από λίγο που ξανακοίταξα την εφαρμογή, μου είχε αφαιρέσει αλλα 3 λεπτά. Δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι δν μου είχε δώσει το gb για τον επόμενο μήνα. Η χρέωση όμως αυτή είναι λίγο παράλογη.

Έχει να πέσει πολύ κράξιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει να πέσει πολύ κράξιμο

 

Σιγα που θα ιδρωσουν, μεχρι να διορθωσουν το "λαθος" ξερεις ποσα Ε θα εχουν μαζεψει απο εξτρα χρεωσεις σε οσους δε το πηραν χαμπαρι αλλα και σε οσους το πηραν και ενεργοποιησαν πακετο για να μη χρεωθουν και αλλο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι στην παλιότερη προσφορά έμπαιναν στις 1 του μήνος τα gb.

 

Εγώ αναμένω για αύριο την ανανέωση γιατί 8/6 την ενεργοποίησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυστυχώς θα παρει καποιες μέρες μεχρι να διορθωθει το σφαλμα τους. Λογικά το "καθε 30 μερες" θα ήθελαν να πετύχουν αλλά δεν τους βγήκε.

Επεξ/σία από runner69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μίλησα με εκπρόσωπο της εταιρίας. "Το σύστημα έχει πρόβλημα. Καί επειδή μεσολαβεί Σαββατοκύριακο, λογικά θα διορθωθεί από Δευτέρα". Εν τω μεταξύ μαζεύουν ευρώ από όσους δεν το καταλάβουν ή αναγκάζονται να αγοράσουν άλλο πακέτο. Γιά πολλοστή φορά η wind μού αποδεικνύει το μπάχαλο στο σέρβις της.

(Είναι τρίτη χρονιά πού χρησιμοποιώ την συγκεκριμένη προσφορά καί οφείλω να πω ότι είναι η πρώτη φορά πού δημιουργείται πρόβλημα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν είχα κι εγώ το ίδιο θέμα, έπρεπε χθες να μπουν τα mb και δεν μπήκαν. Πήγα σε ένα κατάστημα, έβαλα πέντε ευρώ ώστε να πάρω τα 120 mb με 30 λεπτά και αμέσως μπήκε και το gb της προσφοράς. Άρα πρέπει να γίνει κάποια ελάχιστη ανανέωση από ότι φαίνεται, ώστε να ενεργοποιηθεί η προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...