Προς το περιεχόμενο

Προσφορα Q 2017 : 1GB καθε μηνα για 8 μηνες με 8 ευρω


bill27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 239
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ περίμενα να μπει εχθές αλλά μπήκαν σημερα τα μεσάνυχτα και χωρίς μου ερθει ειδοποίηση με sms απλός μπήκα στην εφαρμογή της q και το είδα και λήγει 7/8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε εμένα μπήκε το 1GB χωρίς μήνυμα ειδοποίησης. 8/6 το είχα ενεργοποιήσει και δεν ξέρω πότε μπήκε τώρα. Το καλό είναι ότι διορθώθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Εχει παρατηρήσει κανείς κάποια αλλαγή στη χρέωση των Gb's;

Εχω την εντύπωση (μπορεί να κάνω και λάθος) ότι φεύγουν πιο γρήγορα. Τους τελευταίους 2 μήνες μου τέλειωσε το 1gb σε 20 μέρες ενώ παλιότερα δεν είχα πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα κάποια καταναλώνονται πρώτα και δεν αθροίζονται. Αν έχεις την εφαρμογή myq θα το δεις.

Πρώτα τελειώνουν τα πρώτα και αν δεν περάσει ο μήνας τότε αρχίσουν τα δεύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παρατηρήσει κανείς κάποια αλλαγή στη χρέωση των Gb's;

Εχω την εντύπωση (μπορεί να κάνω και λάθος) ότι φεύγουν πιο γρήγορα. Τους τελευταίους 2 μήνες μου τέλειωσε το 1gb σε 20 μέρες ενώ παλιότερα δεν είχα πρόβλημα.

το χω παρατηρησει σε δυο κινητα τα οποια κανω συγκεκριμενη χρηση και οντως φευγουν πιο γρηγορα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο android κινητό μου, χρησιμοποιώ την εφαρμογή "Internet speed meter lite" που μετρά όγκο δεδομένων από wifi και από data παρόχου.  Εχει ημερήσια κατανάλωση μέχρι 30 μέρες πριν, τελευταίας εβδομάδας και τελευταίων 30 ημερών αθροιστικά.

 

Μου βγάζει κατανάλωση 30 ημερών 739 ΜΒ και η εφαρμογή myQ μου βγάζει υπόλοιπο 280 ΜΒ, οπότε όλα καλά μου φαίνονται.  Ισως κάτι άλλο έτυχε και σε μπέρδεψε.

 

p.s. Η εφαρμογούλα είναι πολύ χρήσιμη για να έχει κανείς ένα μπούσουλα του τι γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...