Προς το περιεχόμενο

Οι χρήστες iOS 11 δεν θα χρειάζεται να θυμούνται το password του WiFi τους


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Διαβάζω από αρκετούς να χαρακτηρίζουν τη διαδικασία άβολη. Γιατί άβολη ρε παιδιά; τι σας ζητάνε να τους πείτε πόσες φορές την εβδομάδα εξερευνατε το σώμα σας; Το wifi σας ζητάνε. Επίσης θεωρώ γυφτιλικι να προσφερεις περιορισμένη ταχύτητα στους καλεσμένους σου. Αστεία πράματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 165
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εξαιρετική δυνατότητα και απίστευτα καταπληκτικό υπέροχο ασυναγώνιστο φανταστικό επιβλητικό συναρπαστικό - δεν μπορώ να συγκρατηθώ από την φανμποϊλα - τεχνολογικό χαρακτηριστικό! Χίλια μπράβο, ανυπομονώ να αναβαθμίσω - ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω, ω πόσο ελπίζω να είναι αλήθεια... λιποθυμώ... Επιτέλους θα λυθεί το αιώνιο πρόβλημα που έχω όταν κάνω επίσκεψη σε σπίτια φίλων και η ζωή μου θα γίνει πολύ καλύτερη!11!!!1!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιους τους πείραξε περισσότερο που όλα τα iPhone ακόμα και το 5s θα πάρουν την τελευταία αναβάθμιση ενώ για να δουν νέα έκδοση αντροιντ από Lollilop και μετά πρέπει να κάνουν ρουτ τα δικά τους ......όσοι έχουν και Lenovo, MLS και κάτι "αρχαία" Samsung τρέχουν ακόμα Κιτ Κατ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιους τους πείραξε περισσότερο που όλα τα iPhone ακόμα και το 5s θα πάρουν την τελευταία αναβάθμιση ενώ για να δουν νέα έκδοση αντροιντ από Lollilop και μετά πρέπει να κάνουν ρουτ τα δικά τους ......όσοι έχουν και Lenovo, MLS και κάτι "αρχαία" Samsung τρέχουν ακόμα Κιτ Κατ...

Κοίτα που θυμάσαι τις εκδόσεις του Android αλλά το WiFi password όχι
  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και η Miui το κάνει καιρό τώρα και η Microsoft με τα 10άρια (ίσως και άλλα συστήματα αλλά δεν είμαι σίγουρος) και κακώς το κάνουν και οι δύο. 

 

Για να το κάνουν, ξέρουν "επισήμως" τους κωδικούς σας που προσωπικά αυτό δεν μου αρέσει καθόλου και ας μην έχω "τπτ να κρύψω".. Ήμασταν "διάφανοι" στο "Θεό" (σύμφωνα με πολλές θρησκείες) τώρα θα ήμαστε διάφανοι και στην Microsoft, google, apple (us), Xiaomi (cn) και όλα καλά συνεχίζουμε. .. Ε όχι και τους κωδικούς μας. 

 

Τες πα, ελπίζω η επιλογή να αρνηθείς το χαρακτηριστικό να είναι "εμφανής" και "'εύκολη".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα δυσκολο να το εχω πει ,τετοια αρχισα να λεω μετα το iphone 6s που πουλησα

Πουλησες το iPhone 6S ? Σοβαρα τωρα ? Δεν το πουλας τετοιο διαμαντι αγορακι αμου αν δε ΛΙΩΣΟΥΝ τα internals λογω εκτεταμενης χρησης ! iPhone 6S Jailbreaked iOS 9.3.3 με 185 Tweaks and NO LAG AT ALL... Γελαω με το S8 ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλησες το iPhone 6S ? Σοβαρα τωρα ? Δεν το πουλας τετοιο διαμαντι αγορακι αμου αν δε ΛΙΩΣΟΥΝ τα internals λογω εκτεταμενης χρησης ! iPhone 6S Jailbreaked iOS 9.3.3 με 185 Tweaks and NO LAG AT ALL... Γελαω με το S8 ...

και εγω γελαω με τον εαυτο μου που δεν αλαξα πιο νωρις,αστο μην το ξεκινησουμε παλι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλησες το iPhone 6S ? Σοβαρα τωρα ? Δεν το πουλας τετοιο διαμαντι αγορακι αμου αν δε ΛΙΩΣΟΥΝ τα internals λογω εκτεταμενης χρησης ! iPhone 6S Jailbreaked iOS 9.3.3 με 185 Tweaks and NO LAG AT ALL... Γελαω με το S8 ...

IPS>OLED, πφφφφφ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω γελαω με τον εαυτο μου που δεν αλαξα πιο νωρις,αστο μην το ξεκινησουμε παλι

Παλι ? Σε ξερω κι απο χθες ? Τα ξαναλεμε οταν μαθεις τι ειναι το Jailbreak και ποσο μακρια μπορεις να φτασεις με αυτο ... BB man !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια... Μην την πιανετε απο τα μουτρα...

Προσπαθει και αυτη πια...

 

Μεχρι και τα Windows phone το ειχανε αυτα απο παντα!

 

Και οσο για αυτους που λενε χρησιμο γιατι οταν πας στο σπιτι καποιου και του ζητας τα pass και δεν το θυμαται κτλ...

A. Το ιδιο ατομο θα εχει iphone?

B. (Α προυποθεση) Θα εχεις και εσυ iphone?

Γ. Ποιος ειναι αυτος που ξερει να μοιραζεται το pass (τη διαδικασια) αλλα δεν ξερει ποιο ειναι?

 

Μου θυμιζει τα κινεζοsites...

Στα features:

E-mail

Ringtones

Calendar

Contacts

 

Ελεος δλδ...

Smartphone ειναι... (στη συγκεκριμενη περιπτωση οχι και τοσο smart, αλλα τεσπα...)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...