Προς το περιεχόμενο

Οι χρήστες iOS 11 δεν θα χρειάζεται να θυμούνται το password του WiFi τους


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 165
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως το android παει για κλεισιμο. Μια εφαρμογη ινσομνια δεν εχει  :devil:  πιστευω αυτο τα λεει ολα.

Μια χαρα δουλευέι και χωρις το insomnia αλλα δεν χρειάζεται να το θυμομαστε μονο σε θεματα Apple.

Yπαρχουν και οι αντιστοιχες ειδησεις για το android και εκεί μπορουν να τονιστουν τα θετικα του.

Να γινουν έτσι,γνωστα στον πολυ τον κοσμο που το χρησιμοποιεί, αλλα δεν έχει ιδεα τι είναι και τι κανει. Ισως το ποσοστο που χρησιμοποιουν πληρως της δυνατοτητες του να μην ξεπερνάει το 20% των χρηστών του. Οι υπολοιποι είναι προβατα οπως και στο ios....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα δουλευέι και χωρις το insomnia αλλα δεν χρειάζεται να το θυμομαστε μονο σε θεματα Apple.

Yπαρχουν και οι αντιστοιχες ειδησεις για το android και εκεί μπορουν να τονιστουν τα θετικα του.

Να γινουν έτσι,γνωστα στον πολυ τον κοσμο που το χρησιμοποιεί, αλλα δεν έχει ιδεα τι είναι και τι κανει. Ισως το ποσοστο που χρησιμοποιουν πληρως της δυνατοτητες του να μην ξεπερνάει το 20% των χρηστών του. Οι υπολοιποι είναι προβατα οπως και στο ios....

 

Ναι βεβαίως. Οι χρήστες που δεν γνωρίζουν πλήρως τις δυνατότητες του android και του iOS είναι πρόβατα..

Επειδή αν θέλεις να χρησιμοποιείς το κινητό σου σαν τηλέφωνο που μπαίνει στο Internet και έχει 5-6 εφαρμογές (με άλλα λόγια τυπική χρήση του μέσου καταναλωτή), βελάζεις και βοσκείς.

 

Τι άλλο θα ακούσουμε σε αυτό το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βεβαίως. Οι χρήστες που δεν γνωρίζουν πλήρως τις δυνατότητες του android και του iOS είναι πρόβατα..

Επειδή αν θέλεις να χρησιμοποιείς το κινητό σου σαν τηλέφωνο που μπαίνει στο Internet και έχει 5-6 εφαρμογές (με άλλα λόγια τυπική χρήση του μέσου καταναλωτή), βελάζεις και βοσκείς.

 

Τι άλλο θα ακούσουμε σε αυτό το θέμα.

Ειναι προβατα αφου ακολουθανε το κοπαδι.  Δεν θα πονεσει το ιδιο η μεταβαση τους απο το ενα os στο αλλο οσο οι χρηστες που το δουλευουν στο 100%. 

Γιατι διαφωνεις καλα τα λεει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι προβατα αφου ακολουθανε το κοπαδι.  Δεν θα πονεσει το ιδιο η μεταβαση τους απο το ενα os στο αλλο οσο οι χρηστες που το δουλευουν στο 100%. 

Γιατι διαφωνεις καλα τα λεει.

 

Υπάρχουν διαβαθμίσεις του πόσο ο καθένας ασχολείται με την τεχνολογία και πάνε ανάλογα με παράγοντες όπως η ηλικία, το επάγγελμα, τα ενδιαφέροντα, το εισόδημα κλπ. Τα smartphones έχουν γίνει τόσο προσιτά που είναι χαζό πλέον να μην το επιλέξει κάποιος αν θέλει κινητό τηλέφωνο μιας και σίγουρα θα έχει κάποιες λειτουργίες που θα του φανούν χρήσιμες. Δε σημαίνει όμως οτι αυτός ο κάποιος, θα πρέπει και θα θέλει να γνωρίζει στο 100% τις δυνατότητές του τηλεφώνου του, με τον ίδιο τρόπο που δε χρειάζεται κάποιος να ξέρει και να χρησιμοποιεί κάθε εργαλείο σε έναν ελβετικό σουγιά παρά μόνο αυτά που του χρειάζονται στη δουλειά του και στο σπίτι του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν διαβαθμίσεις του πόσο ο καθένας ασχολείται με την τεχνολογία και πάνε ανάλογα με παράγοντες όπως η ηλικία, το επάγγελμα, τα ενδιαφέροντα, το εισόδημα κλπ. Τα smartphones έχουν γίνει τόσο προσιτά που είναι χαζό πλέον να μην το επιλέξει κάποιος αν θέλει κινητό τηλέφωνο μιας και σίγουρα θα έχει κάποιες λειτουργίες που θα του φανούν χρήσιμες. Δε σημαίνει όμως οτι αυτός ο κάποιος, θα πρέπει και θα θέλει να γνωρίζει στο 100% τις δυνατότητές του τηλεφώνου του, με τον ίδιο τρόπο που δε χρειάζεται κάποιος να ξέρει και να χρησιμοποιεί κάθε εργαλείο σε έναν ελβετικό σουγιά παρά μόνο αυτά που του χρειάζονται στη δουλειά του και στο σπίτι του.

Δηλαδη ειναι προβατο ειτε του δωσουν αντροιντ ειτε ιος ειτε τιζεν το ιδιο του ειναι και παει οπου και οπως παει η μαζα. Δεν καταλαβαινω που διαφωνεις βασικα δεν βλεπω να διαφωνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν διαβαθμίσεις του πόσο ο καθένας ασχολείται με την τεχνολογία και πάνε ανάλογα με παράγοντες όπως η ηλικία, το επάγγελμα, τα ενδιαφέροντα, το εισόδημα κλπ. Τα smartphones έχουν γίνει τόσο προσιτά που είναι χαζό πλέον να μην το επιλέξει κάποιος αν θέλει κινητό τηλέφωνο μιας και σίγουρα θα έχει κάποιες λειτουργίες που θα του φανούν χρήσιμες. Δε σημαίνει όμως οτι αυτός ο κάποιος, θα πρέπει και θα θέλει να γνωρίζει στο 100% τις δυνατότητές του τηλεφώνου του, με τον ίδιο τρόπο που δε χρειάζεται κάποιος να ξέρει και να χρησιμοποιεί κάθε εργαλείο σε έναν ελβετικό σουγιά παρά μόνο αυτά που του χρειάζονται στη δουλειά του και στο σπίτι του.

Να υποθέσω οτι τρως με το πιρουνι του ελβετικου σουγιά? Aν χρησιμοποιείς το ιδιο τηλεφωνο και στην δουλειά και στο σπίτι μαλλον καπου δεν κάνεις καλα την δουλεια σου ή στο σπίτι δεν έχεις υπολογιστή ή ταμπλετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να υποθέσω οτι τρως με το πιρουνι του ελβετικου σουγιά? Aν χρησιμοποιείς το ιδιο τηλεφωνο και στην δουλειά και στο σπίτι μαλλον καπου δεν κάνεις καλα την δουλεια σου ή στο σπίτι δεν έχεις υπολογιστή ή ταμπλετ.

 

Αρχικά ο Ελβετικός σουγιάς δεν έχει πιρούνι. :P 

Έπειτα δεν καταλαβαίνω που προσπαθείς να καταλήξεις σε σχέση με αυτό που είπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά ο Ελβετικός σουγιάς δεν έχει πιρούνι. :P

Έπειτα δεν καταλαβαίνω που προσπαθείς να καταλήξεις σε σχέση με αυτό που είπα.

Δεν επιλέγεις κατι έσυ, για να κάνεις την δουλειά σου. Αλλοι επιλέγουν για σένα και εσυ απλα το αποδέχεσαι,γιατι κάνει και την δουλεια σου. Δεν διαφωνούμαι....Δεν είσαι ο μόνος.

Απλα καποιοι πιστευουν οτι μονο όσοι έχουν iphone, ειναι πρόβατα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο ερώτημα;

 

 

1) Πού είναι η δημοσίευση της Apple?

2) Δείξε μου πόσα post υπάρχουν που λένε "γαμάτο, πολύ καλό πολύ χρήσιμο". Εγώ πήγα να κάνω παράθεση των αρνητικών σχολίων και μου έβγαλε μήνυμα "έχετε δημοσιεύσει περισσότερες παραθέσεις απ' ό,τι επιτρέπεται".  :-D

3) Τι σημαίνει "Μπεεεεε";

Σας έχει τύχει να σας επισκεφτεί στο σπίτι σας κάποιος φίλος, και την πρώτη μισή ώρα από χρόνο σας να την ξοδέψετε προσπαθώντας να μαντέψετε ή να βρείτε το password για το WiFi;

 

 

 

ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας έχει τύχει να σας επισκεφτεί στο σπίτι σας κάποιος φίλος, και την πρώτη μισή ώρα από χρόνο σας να την ξοδέψετε προσπαθώντας να μαντέψετε ή να βρείτε το password για το WiFi;

A, μάλιστα. Δεν σου έχει τύχει λοιπόν. Και; 

 

1) Πού είναι η δημοσίευση της Apple?

2) Δείξε μου πόσα post υπάρχουν που λένε "γαμάτο, πολύ καλό πολύ χρήσιμο". Εγώ πήγα να κάνω παράθεση των αρνητικών σχολίων και μου έβγαλε μήνυμα "έχετε δημοσιεύσει περισσότερες παραθέσεις απ' ό,τι επιτρέπεται".   :-D

3) Τι σημαίνει "Μπεεεεε";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Σας έχει τύχει να σας επισκεφτεί στο σπίτι σας κάποιος φίλος, και την πρώτη μισή ώρα από χρόνο σας να την ξοδέψετε προσπαθώντας να μαντέψετε ή να βρείτε το password για το WiFi; ..."

Βγαζετε νοημα;;;;;;

δηλαδη ΕΓΩ στο σπιτι ΜΟΥ οταν εχω φιλους χανω την ωρα για να βρω  ... τους κωδικους ΜΟΥ ...;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Σας έχει τύχει να σας επισκεφτεί στο σπίτι σας κάποιος φίλος, και την πρώτη μισή ώρα από χρόνο σας να την ξοδέψετε προσπαθώντας να μαντέψετε ή να βρείτε το password για το WiFi; ..."

Βγαζετε νοημα;;;;;;

δηλαδη ΕΓΩ στο σπιτι ΜΟΥ οταν εχω φιλους χανω την ωρα για να βρω  ... τους κωδικους ΜΟΥ ...;;;;;;

 

Καλησπέρα...σε όλους!

Διάβασες τον τίτλο της είδησης?

"Οι χρήστες iOS 11 δεν θα χρειάζεται να θυμούνται το password του WiFi τους

και 

"Forget having to remember complicated Wi-Fi passwords; iOS 11 has your back"

Κατάλαβες τώρα?

Simplify your life with a gorgeous user interface feature - iOS 11 Wi-Fi sharing!   :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A, μάλιστα. Δεν σου έχει τύχει λοιπόν. Και; 

 

1) Πού είναι η δημοσίευση της Apple?

2) Δείξε μου πόσα post υπάρχουν που λένε "γαμάτο, πολύ καλό πολύ χρήσιμο". Εγώ πήγα να κάνω παράθεση των αρνητικών σχολίων και μου έβγαλε μήνυμα "έχετε δημοσιεύσει περισσότερες παραθέσεις απ' ό,τι επιτρέπεται".   :-D

  • 3) Τι σημαίνει "Μπεεεεε";

Αυτα δεν ειναι δικα μου.............

Κατι αλλο που δεν καταλαβες....

Πολυ καλη εφαρμογη για αυτους που εχουν αλτσχαιμερ.....

Δεν χανουν και μιση ωρα απο την ζωη τους.

Παλια συνταγη...δημιουργουμε και την αναγκη και το προιον.

Τωρα πως λέγεται αυτός που τρωει το χορταρι αμάσητο το αφηνω στην κρίση σας...............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...