Προς το περιεχόμενο

Βρηκα αυτον που μου εκλεψε το κινητο,πως να κινηθω?


azuli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ εβαλες εισαγωγικα αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν εγραψες μπουρδα ολκης.

Στα αλλα συμφωνεις ομως;

Χαιρομαι.

Αντε αμα ειναι θα την αφαιρεσω την λεξη "αναρχικοι" για σενα και μονο.

 

Στις 32 του μήνα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

μια χαρα τα εγραψε .και λιγα ειναι.ειναι τα παρασιτα των παρασιτων.για ποιον λογο θιχτικες?σε προσεβαλε?εγραψε ατι που δεν ισχυει?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ας μη γινει πολιτικο-φυλετικο το topic γιατι θα κλειδωθει κιολας,ας μεινει τεχνικο,δηλαδη τι μπορω να κανω με τις δεδομενες καταστασεις,οπως να τις ακολουθησω μεχρι εκει που μενουν,να τις απειλησω,κλπ.

 

Τα υπολοιπα για τους τσιγγανους/γυφτους και το τι κανουν τα ξερουμε ολοι και εχουμε σιγουρα ολοι απο μια ξεχωριστη και διαφορετικη αποψη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mη ξεχάσεις να ενημερωθείς και για το πως νικιέται ο καρκίνος με φρουτοθεραπεία, απο το εν λογω μπλόγκ. 

Σαρκασμός.

Ξερεις οτι δεν τους αδικούν στο μπλογκ τους Ρωμά δεν μπορεις να τους υποστηριξεις ενω ξερεις οτι ειναι αληθεια ολα αυτα και 

και δινεις προσοχη στο blog που ειναι για τα μπαζα αισθητικα για να μειωσεις το συγκεκριμενο κειμενο.

καλη προσπαθεια.

Περιμενα παραπανω απο σενα και εναν μονολογο για την συνεισφορα των Ρωμα στην κοινωνια.

Παντως εγω δεν κοιταξα καν πλαγια ή κατω τις αλλες "ειδησεις".

Για να τις κοιταξες εσυ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει ρε μαγκες οχι και αναρχικοι οι τσιγκανοι.Να δω γυφτο να πεταει μολτοφ στο συνταγμα και ας παιθανω..............

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει ρε μαγκες οχι και αναρχικοι οι τσιγκανοι.Να δω γυφτο να πεταει μολτοφ στο συνταγμα και ας παιθανω..............

λέξη αρχή (=εξουσία) και το στερητικό α. Στην κυριολεξία αναρχία σημαίνει «χωρίς εξουσία» 

Δεν δινουν λογο πουθενα, δεν υπακουν σε νομους του κρατους οπως εσυ και εγω.

Αυτο εννοω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λέξη αρχή (=εξουσία) και το στερητικό α. Στην κυριολεξία αναρχία σημαίνει «χωρίς εξουσία»

Δεν δινουν λογο πουθενα, δεν υπακουν σε νομους του κρατους οπως εσυ και εγω.

Αυτο εννοω.

Μπράβο,

σαν αυτό με τον αστυνόμο και το μπουζούκι που είναι όργανο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα αλλα συμφωνεις ομως;

Χαιρομαι.

Αντε αμα ειναι θα την αφαιρεσω την λεξη "αναρχικοι" για σενα και μονο.

 

Στις 32 του μήνα

 

Οχι δεν συμφωνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μπορείς να κάνεις; Τίποτα. Μόνο να πας αστυνομία. Σας κλασικοί Έλληνες ΔΥ οι μπάτσοι δεν θα ασχοληθούν, κορόιδα είναι; Εδω δεν ασχολούνταν όταν είχαν και μισθό της προκοπής.

 

 

 

Μπροστά στα μάτια μου μια Ελληνίδα του στηλ αλήτισσα έφαγε ένα κινητό που είχαν ξεχάσει σε τραπέζι στο TGI. Ειδοποίησα το γκαρσόν όσο ακόμα ήταν στο μαγαζί αυτή,  καμία κίνηση(οκ λογικό γιατι δεν είναι η δουλειά του).

 

Εξαφανίστηκε η κλέφτρα μαζί με το τηλέφωνο. Μετά απο 20 λεπτά σκάει μύτη το θύμα. Κατηγορούσε το κατάστημα και ήταν σίγουρος ότι το ξέχασε εκεί και του το έκλεψε σερβιτόρα του μαγαζιου. Του εξήγησα και ηρέμησε με λίγη δυσκολία.

 

Η ευθύνη του καταστήματος είναι οτι οι σερβιτόροι κοιμούνται. τίποτα άλλο.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...