Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Origins


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, έκανε κανείς το 5GB update που είναι για το animus? 

Το έκανα και δεν μπορώ να μπω ούτε σε παλιό, ούτε new game, αλλά ούτε και στο animus... Δεν γίνεται κλικ. Τι στην ευχή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

42 λεπτά πριν, tommybertsen είπε

Παιδιά, έκανε κανείς το 5GB update που είναι για το animus? 

Το έκανα και δεν μπορώ να μπω ούτε σε παλιό, ούτε new game, αλλά ούτε και στο animus... Δεν γίνεται κλικ. Τι στην ευχή;

χάλασες το ANIMUS ρε αλητ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έστειλα για service αλλά φαίνεται πως δεν βρήκανε το πρόβλημα :P:lol: 

Meanwhile , παίζει το πρόβλημα που περιγράφω να σχετίζεται με ένα ευρύτερο πρόβλημα που έχω με τα win 10 και εμφανίζεται από το πουθενά τα τελευταία...2 χρόνια :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετα το τελευταιο update τρωω random 0% gpu usage drops και κολλαει ο Διας για 2-3 δευτερολεπτα.  Τι διαολο πινουν εκει στην ubi.....

 

Edit : Εχω φαει τουλαχιστον 8 crashes χωρις error μεχρι τωρα. 

Επεξ/σία από Jimys2008
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα !

Θα ρωτησω κατι που φαινομενικα ειναι πολυ απλο πραγματικα ομως δυσκολευομαι να το βρω.Θελω να με βοηθησετε και να μου  πειτε πως ανεβαινεις επιπεδο γιατι στο σημειο που βρισκομαι τωρα στο παιχνιδι ειμαι στο επιπεδο 13 και ολες τα διαθεσιμα quests ειναι πολλα επιπεδα πανω απο μενα.Βεβαια η λογικη αυτη του παιχνιδιου ειναι αρκετα εκνευριστικη γιατι ακομα και σε αποστολες που ειναι 3 επιπεδα πανω απο το δικο σου χανεις πολυ ευκολα και ενω τους χτυπας 10 φορες με ενα τεραστιο ,βαρυ οπλο 3 μετρων μηκος δε παθαινουν τιποτα ενω εσυ πεθαινεις με ενα τους "αγγιγμα".Τελος παντων οπως και να χει θα εκτιμουσα πολυ τη βοηθεια σας γιατι δε μπορω να συνεχισω το game στη παρουσα φαση.

Ευχαριστω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι είναι το game. Κάνε τα side quest και θα ανέβεις στο level που χρειάζεται. Για μένα είναι καλό γιατί αλλιώς θα προχωρούσαμε τριαλαλά τριαλαλό και θα σφάζαμε τους πάντες :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ σ ευχαριστώ για την απαντηση το θέμα είναι ότι ΚΑΙ τα side quests είναι αποστολές που απαιτούν υψηλότερο επίπεδο από αυτό που είμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/5/2018 στις 10:05 ΜΜ, vagelis81 είπε

Αδερφέ σ ευχαριστώ για την απαντηση το θέμα είναι ότι ΚΑΙ τα side quests είναι αποστολές που απαιτούν υψηλότερο επίπεδο από αυτό που είμαι

Οι διαφορες περιοχες στον χαρτη γραφουν τι level ειναι.Αν μια περιοχη ειναι level 15-18 για παραδειγμα,τα side missions που σου βγαζει ειναι για τετοιο level.Εσυ με 13 level φυσικο ειναι να μην μπορεις να κανεις και πολλα.Πηγαινε σε περιοχες που εχουν χαμηλο ή ισο level με εσενα και κανε εκει side missions.Παντως το να ανεβεις level στο συγκεκριμενο παιχνιδι μου φανηκε τρομερα ευκολο.Για το αλλο που λες ετσι ειναι.Αν ο αντιπαλος ειναι μερικα level πιο πανω απο σενα,οσο και να τον χτυπας τα φρυδια του κλανεις ενω αυτος με ενα χτυπημα σχεδον σε σκοτωνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν τσιμπάς side mission και γενικά παίζεις στοχευμένα στο level που είσαι έχει παραπάνω από αρκετές αποστολές για να κάνεις τη δουλειά σου χωρίς θέματα 

 

απλά πρέπει να τσεκάρεις στο χάρτη πού έχει αποστολές για σένα 

 

κάποιες φορές σε κάποιες περιοχές μπορεί να εμφανίσει αποστολές πιο υψηλού επιπέδου και να πρέπει να ξαναγυρίσεις πίσω να τις κάνεις αργότερα, ή σε κάποιες περιοχές γενικά είναι υψηλό το επίπεδο και πρέπει να πας αργότερα..

 

απλά κινείσαι σχεδιασμένα στο χάρτη δεν ορμάς τσολιάς-μεγαλέξανδρος όπου σου'ρθει, στην ουσία η γενικότερη πορεία σου είναι κάπως συγκεκριμένη...

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει και το 2ο DLC..Πολύ περισσότερο content από το πρώτο και το outfit που παίρνεις τα σπάει. 178 quests συνολικά έχει το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, 178 Quests.

Σας λέει εσάς 100% ρε παιδιά; Γιατί ενώ έχω αδειάσει τα πάντα (εκτός από σκόρπιους εχθρούς εδώ κι εκεί), μου λέει 99%. 

Screenshot_2.jpg.5a754867cabdced4f548bf90f4a8e365.jpg

Επίσης δεν μου μπαίνει στο animus control panel, κάποιο bug παίζει; Δεν καταλαβαίνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, tommybertsen είπε

Όντως, 178 Quests.

Σας λέει εσάς 100% ρε παιδιά; Γιατί ενώ έχω αδειάσει τα πάντα (εκτός από σκόρπιους εχθρούς εδώ κι εκεί), μου λέει 99%. 

Screenshot_2.jpg.5a754867cabdced4f548bf90f4a8e365.jpg

Επίσης δεν μου μπαίνει στο animus control panel, κάποιο bug παίζει; Δεν καταλαβαίνω...

απο ιπποδρομο τι εχεις κανει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...